10 چیزهایی که هرگز نباید در خانه خود لمس کنید

کپک و حذف قالب حرفه ایiStock / Darren Townsend

قالب

برای حذف قالب با یک حرفه ای تماس بگیرید:

  • اگر می توانید قالب بوی دهید ، اما مشکل قالب یا رطوبت را پیدا نمی کنید.
  • اگر آنقدر قالب وجود دارد که شما نمی توانید مشکل را به راحتی برطرف کنید.
  • اگر در خانه شما افراد بسیار مستعد وجود دارد. این ممکن است شامل کسانی که دارای شرایط تنفسی مانند آسم شدید یا آلرژی ، و کسانی که دارای سیستم ایمنی ضعیف شده ناشی از HIV ، شیمی درمانی یا پیوند عضو هستند. کودکان خردسال و افراد مسن نیز ممکن است مستعد ابتلا به مسائل بهداشتی مرتبط با قالب باشند.
  • اگر مواد خطرناک دیگری مانند آزبست یا سرب وجود داشته باشد ، همراه با قالب اختلال ایجاد می شود. پیمانکاری استخدام کنید که برای آن خطرات حذف قالب مجوز دارد.
  • اگر رطوبت باعث ایجاد مشکلات ساختاری شده است. برای انجام تعمیرات یا یک مهندس سازه با یک پیمانکار واجد شرایط مشورت کنید تا در مورد آنچه باید انجام شود به شما مشاوره دهد.

این 5 افسانه درباره قالب مورد نیاز برای دانستن آنها را بررسی کنید.

Main Drain to the Street مسدود شده است

اگر گمان می کنید که تخلیه اصلی خیابان شما توسط ریشه های درخت یا لوله های غار شده بسته شده باشد ، احتمالاً وقت آن فرا رسیده است که با این حساب تماس بگیرید.

اگر گزینه های لوله های بسته شده ریشه های درخت را ندارید ، هیچ گزینه ای ندارید: هیچ ایده آل نیست: به طور دوره ای دوباره خطوط را تغییر دهید ، درختان را قطع کنید یا با جوانب مثبت تماس بگیرید. شرکت های بزرگتر نظافت فاضلاب خط را پشت سر می گذارند یا در واقع یک دوربین مینی فیلمبرداری را درون لوله می فرستند تا دقیقاً مشکل این مشکل را مشخص کند. آنها متوجه می شوند که خط به شکلی نادرست خرد شده ، ترک خورده یا شیب خورده است یا اینکه ریشه های درخت از بین می روند یا ترک های مفاصل سست می شوند. سپس آنها یک دوره عمل را توصیه می کنند ، که می تواند:

  • خط قدیمی را حفر کنید و پلاستیک را جایگزین آن کنید.
  • درمان خط با سمی که برای از بین بردن ریشه های درخت نزدیک ایجاد شده است. به این ترتیب خیلی بیشتر طول خواهد کشید تا ریشه های جدید مشکل ایجاد کنند. این سموم به گونه ای طراحی شده اند که فقط ریشه های مشکل را از بین می برند – نه کل درخت.
  • با قرار دادن لوله موجود با پارچه پلاستیکی داخلی و سیمان ، خط را آب بندی کنید. شرکتها سالهاست که این کار را در خطوط بزرگتر انجام می دهند و تازه شروع به ردیف مسکونی می کنند. شانس یافتن یک شرکت محلی که مشغول بکارگیری فاضلاب های مسکونی باشد باریک است ، اما پرسیدن ضرری ندارد.
  • یکی از ویراستاران ما همان مشکل تکرار شما را دارد. او هر ساله از تماس خدمات 100 دلاری خسته می شد (همیشه یکشنبه در حالی که دوستان خود را سرگرم می کرد) ، بنابراین او قدرت قدرت 400 دلاری خود را خریداری کرد و خودش خطوط را پاک کرد. شما همچنین می توانید یکی را اجاره کنید.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه متوقف کردن ریشه های درخت از وصل کردن خطوط فاضلاب در صفحه ما کسب کنید.

اضافات و بازسازی های اصلی

هنگام برنامه ریزی یک پروژه اضافی یا بازسازی خانه ، زمان پول است و هرچه زمان بیشتری برای پروژه صرف شود ، در طولانی مدت هزینه بیشتری نیز خواهد داشت. در حالی که شاید برای پس انداز کردن پول خودتان این پروژه را وسوسه كنید ، اما هرگز نمی خواهید خود را در میانه یك پروژه پیدا كنید كه مطمئن نیستید كه در آینده چه كنید. این امر به ویژه در صورتی که به مشکل دچار شوید یا بدتر از آن ، انگیزه خود را از دست داده و هرگز کار را به نتیجه نرسانید ، صادق است. این شرایطی است که شما می خواهید یک حرفه ای استخدام کنید.

آزبست

اگر خانه قدیمی شما دارای آزبست یا سرب است ، استخدام یک حرفه ای برای از بین بردن اغلب بهترین راه حل است. در صورت مصرف هر دو می تواند برای سلامتی شما مضر باشد و یک متخصص اطمینان خواهد داد که هر سه به طور کامل از بین رفته ، به درستی و با خیال راحت از بین می روند.

بازپرداخت جاده

بازپرداخت جاده می تواند یک پروژه خانه دشوار برای یک DIYer باشد زیرا برای انجام این کار به طور صحیح سطح باید سطح باشد و یا در انتها به یک درایو ترک خورده ترک خورده ختم خواهید شد. شما مطمئناً می توانید برخی از جاده های خود را انجام دهید. اما وقتی نوبت به بازپرداخت فرا رسیده است ، شخصی را استخدام کنید که دارای ابزارهای مناسب برای انجام درست آن باشد که در دراز مدت موجب صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد.

کار بنیاد

ثبات یک خانه به یک پایه و اساس مناسب متکی است. اگر بنیاد شما ترک خورده ، خرد شود و یا به برخی از تعمیرات احتیاج داشته باشد ، تعمیر آن احتمالاً یک پروژه خانه DIY نیست. و استخدام یک حرفه ای به شما آرامش می بخشد که بدانید خانه شما از مباحث ساختاری جدی در امان است.

مخزن سپتیک

اگر خانه شما دارای مخزن سپتیک است ، باید توسط یک متخصص حرفه ای پمپ شود.

پمپاژ باعث ایجاد لجن و زوزه می شود ، که باعث کندی عمل باکتری ها در مخزن می شود. مخزن شما ممکن است هر سال به پمپاژ نیاز داشته باشد ، اما بسته به اندازه مخزن شما و میزان زباله ای که از طریق سیستم می توانید بسته به اندازه مخزن شما ممکن است دو یا سه سال بین پمپاژها بگذرد. از بازرس خود بخواهید توصیه ای خشن برای اینکه چند بار مخزن شما باید پمپ شود ، ارائه دهد.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نگهداری مخزن سپتیک در اینجا کسب کنید.

آب در زیرزمین

در صورت داشتن پشتیبان فاضلاب ، ریختن آب شستشوی ماشین لباسشویی یا آبگرفتگی رودخانه ، به کمک تخصصی نیاز دارید. جوانب مثبت تنها کسانی هستند که از تجهیزات مناسبی برای خشک کردن و ضد عفونی کردن زیرزمین در کمترین زمان ممکن برخوردار هستند.

برای یافتن یک متخصص حرفه ای در زمینه ترمیم آب ، به جستجوی آنلاین برای “ترمیم آسیب آب” بپردازید. به جستجوی مدارک معتبر IICRC (موسسه بازرسی ، تمیز کردن و ترمیم مجوز) در اطلاعات شرکت (Servicemaster شرکتی است که دارای مجوز کامل است). یا به iicrc.org بروید و بر روی “Locate a Pro” کلیک کنید.

توجه داشته باشید که جوانب مثبت می توانند تخمینی از قیمت تقریبی به شما دهند (میانگین هزینه تمیز کردن زیرزمین 2500 دلار است) ، اما هزینه نهایی به این بستگی دارد که چه مدت طول می کشد تا خشک کردن زیرزمین شما طول بکشد. متغیرهای بسیار زیادی فراتر از کنترل آنها (دمای داخل و خارج از دما و رطوبت) وجود دارد تا قیمت مقدماتی را در اختیار شما قرار دهند. از هر شرکتی که قیمت تعیین شده از طریق تلفن به شما می دهد ، محتاط باشید.

سیم لخت

به طور طبیعی ، هنگام انجام کار برقی باید بسیار مراقب باشید و هرگز نباید سیم لخت را لمس کنید. در عوض یک تستر ولتاژ غیر تماسی را امتحان کنید تا پریز را دو بار بررسی کنید و مطمئن شوید که مدار درست را خاموش کرده اید. با این نکات درباره آزمایشکنندگان برق اطلاعات بیشتری کسب کنید.

خط گاز

اگر مانند این کار را در این پروژه شومینه گازی نصب می کنید ، می خواهید با یک متخصص تماس بگیرید تا خط گاز را در طی فریم فریم اجرا کند.

به علاوه: مواردی را که باید لمس کنید ، بررسی کنید زیرا قبلاً آنها را در ویدیوی زیر تمیز نکرده اید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *