10 نکته برای زنده ماندن از خاموشی

آب را در کمبود آب وان وان ذخیره کنیدخانواده دستی

قطع برق بیش از یک ناراحتی است. این می تواند به تعمیرات گران قیمت منجر شود و حتی ممکن است برای شما و خانواده تان خطرناک باشد. این نکات به شما کمک می کند تا از خود ، کیف پول خود محافظت کنید و برخی از راحتی ها را در خاموشی حفظ کنید.

آماده شدن برای افزایش قدرت

در حالی که شرکت های خدمات ابزار برای بازگرداندن نیرو کار می کنند ، کل شبکه ناپایدار می شود. و این منجر به افزایش قدرت می شود که می تواند الکترونیک را از بین ببرد. بنابراین در خاموشی همه چیز را در خانه خود جدا کرده و خاموش کنید. یک چراغ روشن بگذارید تا بدانید چه موقع برق مجدداً برقرار می شود.

چراغهای خورشیدی را درون خود بیاورید

چراغ های منظره خورشیدی ساعت ها روشنایی سطح پایین را فراهم می کنند ، بنابراین می توانید باتری های چراغ قوه خود را برای کارهایی که نیاز به نور بیشتری دارند ، پس انداز کنید. و برخلاف شمع ، آنها خانه شما را نمی سوزانند. فراموش نکنید که در طول خاموشی چراغ چشم انداز خود را در خارج از روز شارژ کنید.

از مونوکسید کربن خودداری کنید

مونوکسید کربن یک گاز بی رنگ و بی بو است که هر زمان چیزی می سوزد تولید می شود و اغلب در خلال قطع برق افراد را بیمار می کند یا می کشد. ژنراتورها یا کوره ها را درون گاراژها یا بیرون پنجره های باز اجرا نکنید. اطمینان حاصل کنید که ردیاب مونوکسید کربن شما در حال کار است و در صورت لزوم باتری ها را تعویض کنید.

فریزر را بسته نگه دارید

در بیشتر فریزرها ، مواد غذایی به مدت یک تا سه روز و زیر 40 درجه فارنهایت برای یك روز دیگر منجمد می شوند ، كه این در طول خاموشی مفید است. به عنوان یک یادآوری ، یک علامت “باز نکنید” را به درب بزنید.

وان را پر کنید

با خاموش شدن چراغ ها ، این احتمال وجود دارد که به زودی آب شهری متوقف شود. وان ، سینک و سطل را پر کنید تا منبع شستشو ، آشامیدن و شستشوی توالت را داشته باشید. همچنین به یاد داشته باشید که در آبگرمکن خود 40 گالن یا بیشتر ذخیره کرده اید. به علاوه: ظروف ذخیره سازی مورد علاقه ما را در اینجا ببینید.

درب گاراژ را رها کنید

حتی با وجود یک بازکن مرده در هنگام خاموشی ، هنوز هم می توانید درب گاراژ را باز کرده و ببندید. طناب یا طنابی را خواهید دید که از بازوی آویزان شده است که درب را به نرده بازکن متصل می کند. با درب در حالت بسته ، آن سیم را وصل کنید تا درب را از درب بازکن جدا کنید و قادر خواهید بود درب را با دست بالا یا پایین بیاورید.

خانه را با بخاری آب گرم کنید

با خاموش شدن برق ، کوره شما کار نخواهد کرد ، اما ممکن است بخاری آب شما (اگر این یک مدل گازی بدون منبع تغذیه باشد). سینک ها و وان ها را با آب داغ پر کرده و وقتی آب به دمای اتاق رسید ، آنها را تخلیه کنید. این ممکن است خانه شما را راحت نکند ، اما ممکن است باعث تحمل آن شود.

با ماشین خود شارژ کنید

وقتی وقت آن رسیده که تلفن یا رایانه لوحی خود را در خاموشی شارژ کنید ، ماشین خود را فراموش نکنید. باتری قدرت زیادی برای شارژ دستگاه های تلفن همراه دارد.

برای انجماد آماده شوید

اگر دمای داخلی به انجماد نزدیک می شود ، با تخلیه سیستم لوله کشی خود ، از ترکیدن لوله ها جلوگیری کنید. شیر اصلی منبع آب را خاموش کنید ، کمترین دریچه در خانه را باز کنید (اغلب شیر تخلیه بخاری آب یا یک شیلنگ در فضای باز). سپس شیرهای دیگر را باز کنید تا با تخلیه لوله ها هوا وارد سیستم شود. برای پاک کردن آب از تله ها ، توالت ها ، سینک ها و حمام ها را غرق کنید. سرانجام ، برای جلوگیری از افزایش گازهای فاضلاب به داخل خانه ، آن لکه ها را وصل کنید. در اینجا نکات بیشتری برای جلوگیری از لوله های منجمد آورده شده است.

شانس نكن

خاموشی خطر دو برابر را به دنبال دارد: احتمالاً در طول خاموشی صدمه دیده اید و احتمالاً فوریت های کامل و فوری را دریافت خواهید کرد. ممکن است در تاریکی از پله ها پایین بیایید یا هنگام پاک شدن طوفان دچار حادثه ای شوید که دارای زنجیره نامطبوع است. اگر به کمک نیاز دارید ، ممکن است متوجه شوید که اتاق های اضطراری باتلاق می شوند یا آمبولانس ها با چراغ های راهنمایی و رانندگی یا درختان افتاده کم شده است. حتی بیشتر از زمانهای دیگر ، قبل از اینکه در خاموشی عمل کنید ، فکر کنید.

بعد ، بررسی کنید که چه مواردی را باید در کیت بقا در زمستان در اتومبیل خود داشته باشید:
1 / 15

کیت بقای زمستانی خود را بسازید

کیت بقای زمستانی خود را بسازید

احتمالاً قبلاً چند مورد در این کیت بقاء اتومبیل زمستانی در گاراژ خود دارید اما آنها ، و چند مورد دیگر متعلق به ماشین هستند! تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آنها را در یک اتومبیل در زمستان در مواقع اضطراری کنار جاده کنار هم قرار دهید. بنابراین مجهز ، شما آماده برای مقابله با بیشتر خرابی های کنار جاده ای در زمستان هستید و در این فرایند از سرمازدگی یا یخ زدگی خودداری کنید! این امر به ویژه برای کسانی از شما که در مناطق روستایی و کم جمعیت زندگی می کنند و رانندگی می کنید صحیح است که در آن در یک کولاک قرار می گیرند می تواند هزینه زندگی شما را بپردازد. در اینجا نکات بیشتری برای زنده ماندن از خرابی خودرو در زمستان آورده شده است.بخاری با شمع

بخاری با شمع

هنگامی که ماشین شما در زمستان گیر کرده و یا خراب شده است ، نگه داشتن آن برای گرم نگه داشتن هوا می تواند حساس باشد. برای یک چیز ، در نهایت از بنزین خارج خواهید شد (هرچند که ماشین شما می تواند چند ساعت در یک مخزن کامل کار کند) و در هنگام ورود به شما به مقداری سوخت احتیاج دارید تا بتوانید دوباره اتومبیل خود را حرکت دهید یا هنگام پاک شدن هوا. اما مهمتر از آن ، برف و یخ می تواند اگزوز موتور شما را مسدود کرده و منجر به میزان کشنده مونوکسید کربن در کابین خودرو شود. بنابراین مطمئن شوید که یک بخاری ساده از شمع بسته بندی کرده اید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک قوطی فلزی ، شمع و فندک است. یک شمع می تواند در فضای محدود یک اتومبیل بخاری موقت و تعجب آور موثر ایجاد کند. روش دیگری برای درست کردن یک شمع سریع را در اینجا ببینید.چراغ قوه LED کوچک

چراغ قوه LED کوچک


اطمینان حاصل کنید که کیت اتومبیل شما دارای یک چراغ قوه LED کوچک با باتری های تازه است. چراغ قوه ها برای تغییر آپارتمان ها یا یافتن زیر هود برای یافتن هرگونه رفع سریع ، خدادادی هستند. و به محض غروب آفتاب ، شما می خواهید فضای داخلی کابین را برای نوشتن یادداشت ها ، شماره تلفن ها و غیره روشن کنید و در برخی موارد ، می توانید از چراغ قوه برای سیگنال دادن به اتومبیل های پیش رو استفاده کنید یا به یک دستگاه کامیون کمک کنید تا موقعیت مکانی شما را مشخص کند. .
برخی از آنها را برای انتخاب در آمازون پیدا کنید.شارژر اتومبیل تلفن همراه

شارژر اتومبیل تلفن همراه

هنگامی که ماشین شما گیر کرده است ، تلفنهای همراه از ماندگاری استقبال می کنند ، اما در صورت شارژ شدن آنها فقط موثر هستند. بنابراین یک شارژر تلفن همراه اضافی را در کیت بقای خود نگه دارید تا تلفن شما شارژ شود. در اینجا بهترین روشها برای رانندگی در زمستان آورده شده است.
از یک شارژر USB برای خودرو در آمازون دیدن کنید که به شما امکان می دهد دستگاه های مختلفی را وصل کنید.دفترچه یادداشت و قلم یا مداد

دفترچه یادداشت و قلم یا مداد

هنگام تماس با شماره تلفن ، یک شماره تلفن اضافی وجود دارد که یک توزیع کننده به شما می دهد ، و همچنین یک شماره حادثه احتمالی. یا اگر در تصادف هستید ، به مجوز دیگر و شماره پلاک آنها نیاز دارید. اگر قلم شما در حال نوشتن نیست ، می تواند یخ زده باشد ، بنابراین آن را بین دستان خود گرم کنید. یا می توانید از یک مداد قابل اعتماد استفاده کنید (اگرچه خواندن آن در روشنایی ضعیف ممکن است سخت تر باشد).
می توانید چند دفترچه یادداشت ارزان در آمازون دریافت کنید.کمپرسور هوا قابل حمل

کمپرسور هوا قابل حمل

یک کمپرسور هوا قابل حمل فضای زیادی را با استفاده از پریز برق 12v در اتومبیل شما ایجاد نمی کند و می تواند به پر کردن لاستیک کم یا مهمتر از آن پر کردن یک تایر یدکی مسطح یا کمکی کمک کند. خرابی های مربوط به فشار تایر به طور شگفت آور متداول است ، بنابراین همیشه خوب است که به طور مرتب لاستیک های خود را چک کنید. این فیلم را تماشا کنید تا یاد بگیرید که چگونه فشار لاستیک خود را به روش صحیح بررسی کنید.
یک کمپرسور هوای قابل حمل مانند این را از Black + Decker در آمازون ببینید.کیت ابزار ساده

کیت ابزار ساده

چند تعمیر کنار جاده وجود دارد که با برخی از ابزارهای رایج قابل دستیابی است. یک پیچ گوشتی ، انبردست ، آچار قابل تنظیم و نوار مجرایی را بسته بندی کنید. اگر می توانید ماشین خود را مجدداً در حال حرکت و به ایستگاه خدمات با چند ترفند Macgyver کنید ، ممکن است نه تنها از خانه ایمن و مطمئن باشید ، بلکه هزینه یک هزینه را نیز پس انداز خواهید کرد. این راهنما را برای عیب یابی در اتومبیل که شروع نخواهد شد ، بررسی کنید.جاذب ایمنی

جاذب ایمنی

یک کیسه کوچک از جاذب ایمنی می تواند به ماشین شما کمک کند در هنگام گیر شدن در یخ ، کشش را به دست آورد. بستر گربه نیز کار می کند ، اما جاذب جارو کف بهتر کار می کند. (فروخته شده در فروشگاه های لوازم یدکی اتومبیل ، قبل از جارو بر روی آن در کف گاراژ پاشیده می شود تا روغن و گریس جذب شود.) آیا شما دارای چهار چرخ محرک هستید؟ حتما نحوه استفاده از آن را به خصوص در زمستان بدانید. در اینجا اصول اولیه 4 چرخ محرک را بزنید.
مقداری جاذب ایمنی را در آمازون با قیمت کمتر از 20 دلار انتخاب کنید.کابل های جامپر

کابل های جامپر


شما هرگز نباید روی راننده دیگری حساب کنید تا کابل های بلوز داشته باشید تا بتوانید وام بگیرید – خودتان را حمل کنید. آنها ارزان قیمت هستند و می توانند به معنای تفاوت بین یک راننده مفید به شما در شروع کار خودرو یا پرداخت یک کامیون برای انجام این کار باشند. اطمینان حاصل کنید که راه درست پرش به اتومبیل خود را نیز می دانید. بیاموزید که چگونه ماشین خود را در اینجا پرش کنید.
مجموعه ای از کابل های بلوز موجود با قیمت 10 دلار در آمازون را بررسی کنید.بیل تاشو

بیل تاشو

حفر کردن برف فشرده از زیر اتومبیل یا دور چرخ ها با بیل مناسب راحت تر است. به علاوه استفاده از دستان شما حتی در دستکش می تواند شما را به سرعت خنک کند. وقتی جایی برای یک بیل با اندازه کامل ندارید (و واقعاً چه کسی این کار را انجام می دهد) ، بهترین چیز دیگر یک بیل تاشو است. می توانید آنها را بصورت آنلاین یا فروشگاه های مازاد نظامی جمع کنید. شاید بهترین نکته ، تبدیل شدن به یک راننده بهتر زمستان است. بهترین نکات رانندگی زمستانی ما را در اینجا بیاموزید.
یک بیل تاشو را به خود بیاورید که خیلی بیشتر از ماشین شما در آمازون کمک خواهد کرد.ثابت-تخت

ثابت-تخت

گاهی اوقات ، وقتی خوش شانس هستید ، یک قوطی ثابت (یا دو قوطی برای لاستیک های بزرگتر در SUV ها و کامیون ها) می تواند شما را بدون اینکه بخواهید لوازم یدکی خود را بکشید ، دوباره به جاده برگردید (که می تواند یک دردسر واقعی باشد. سرما). به یاد داشته باشید ، تخت ثابت یک راه حل دائمی نیست ، فقط یک اقدام برای جلوگیری از راه اندازی یک فروشگاه تایر است. اما رفع یک تخت برای گرم کردن باید گرم باشد. بنابراین یا آن را درون کابین نگه دارید یا قبل از استفاده آن را روی دستگاه ضدعفونی کننده گرم کنید. درباره تعمیر لاستیک های تخت در اینجا بیشتر بدانید. به علاوه: تعداد انگشت شماری از مواد افزودنی دیگر اتومبیل را که می تواند شما را از تعمیرات پرهزینه نجات دهد ، بررسی کنید.
یک قوطی از Fix-a-Flat را بصورت آنلاین در آمازون انتخاب کنید.جعبه کمکهای اولیه

جعبه کمکهای اولیه

وسایل مورد نیاز خود را در اتومبیل خود نگه دارید – از جمله داروهای یدکی در صورت نیاز به آنها – تا مطمئن شوید که می توانید در انتظار منتظر باشید. مهارت های کمک های اولیه خود را بیشتر کنید تا اگر وضعیت خواستار چیزی بیش از باند باشد ، آماده شوید. یک کیت کمکهای اولیه را در آمازون پیدا کنید.کلاه گرم و دستکش

کلاه گرم و دستکش

گرم ماندن مهمترین تاکتیک بقا هنگامی است که در زمستان محصور می شوید. همیشه خوب است که از یک کلاه و دستکش اضافی استفاده کنید تا شما (یا مهمان زیر لباس) بتوانید در حین بیرون آمدن ماشین خود از خندق ، تعویض تایر یا نگاهی به زیر کاپوت گرم نگه دارید.پتو گرم

پتو گرم

ممکن است مدتی قبل از رسیدن کمک باشد ، بنابراین شما باید گرما خود را حفظ کنید. پتو اضافی به شما کمک می کند دقیقاً همین کار را انجام دهید. به خاطر داشته باشید که احتمالاً کثیف شده است ، بنابراین یک راحت کننده قدیمی یا لحاف را انتخاب کنید. در مرحله بعد ، 10 مورد برتر را که هرگز نباید انجام دهید ، با اتومبیل خود بررسی کنید.بسته آن را تمام کنید

بسته آن را تمام کنید

همه چیز را درون یک جعبه محکم یا سطل پلاستیکی قرار دهید و آن را در صندوق عقب یا صندلی عقب قرار دهید. امیدوارم هرگز نیازی به استفاده از آن نباشید ، اما ممنون خواهید بود که در صورت پیدا کردن کیت اتومبیل اضطراری در زمستان.
هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق ما خریداری کنید پیوندهاممکن است درآمد کسب کنیم وابسته کمیسیون

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *