17 کارهایی که صاحبان خانه های جدید باید در سال اول انجام دهند

خرید خانه جدید به معنای مسئولیت اضافی زیادی است. ما بعضی از کارها را که مالکان جدید باید در سال اول انجام دهند شما را مستقیماً راهنمایی خواهیم کرد.

صاحبان خانهAndrey_Popov / Shutterstock

بودجه اضطراری تهیه کنید

ایجاد تغییر از اجاره به تملک می تواند روشی هیجان انگیز برای ایجاد ثروت طولانی مدت باشد ، اما بارهای مالی خاص خود را نیز به همراه دارد. علاوه بر وام ، مالیات و بیمه ، صاحبان خانه نیز برای تعمیر و نگهداری باید پول در نظر بگیرند. این هزینه های جاری که معمولاً “هزینه حمل” نامیده می شوند ، جزئی از مالکیت خانه هستند. می توانید این وجوه را بتدریج بسازید ، اما اگر قیمت خرید خانه شما چیزی را در بانک نمی گذارد ، در صورت بروز اضطراری در ماه های اول مالکیت شما دچار مشکل خواهید شد.

با نگه داشتن صندوق اضطراری از این مسئله جلوگیری کنید (بسیاری از کارشناسان بین 2000 تا 3000 دلار) پیشنهاد می کنند. رویکرد دیگر سرمایه گذاری در گارانتی خانه است. و البته ، DIYers می توانند یک ابزار خانه اضطراری را آماده استفاده کنند.

صاحب خانه-چک لیست-آبگرمکن

یک لیست اولویت بندی کنید

دقایقی که در خانه جدید خود قدم می زنید ، ذهن شما با to-do مسابقه خواهد کرد. با نگه داشتن نوت بوک در یک مکان مرکزی ، این لیست وظیفه نگران کننده را نگه دارید و هر موردی را که شما یا خانواده تان فکر می کنید در طول روز بنویسید. بعد از 24 ساعت لیست را قطع کنید و اولویت بندی هر یک از موارد را با 1 ، 2 یا 3 انجام دهید. اولویت اول باید مواردی باشد که در آن هفته تکمیل شود – مانند نگرانی های ایمنی ، تمیز کردن ، ملزومات بسته بندی و غیره. اولویت دوم باید وظایف انجام شده در این هفته باشد. دو ماه آینده – مربوط به سازماندهی ، نگهداری و بسته بندی نشده باقی مانده است. اولویت های سه وظیفه باید غیر ضروری باشند ، اما پیشرفت ها و پروژه هایی که می خواهید در طول سال انجام دهند – نوسازی ، محوطه سازی و خریدهای بزرگ. برای شروع ، این راهنما برای اولین بار در ساخت منازل خانه را بخوانید.

ایمنی ردیاب دزدگیر fh15jau_smokea_10 دودخانواده دستی

آلارم های آتش را تست کنید

تمام آلارمهای آتش را تست کنید ، باتری ها را تعویض کنید و در صورت لزوم آلارم اضافی اضافه کنید. یک دستگاه آشکارساز مونوکسید کربن و خاموش کننده آتش را بخرید و با تمام اعضای خانواده زودتر یک برنامه ایمنی در برابر آتش برقرار کنید. برای حفظ امنیت آتش در روز به اتباع قبلی اعتماد نکنید. این نکات دیگر را از سردبیران حوزه ما امتحان کنید تا در مورد ایمنی آتش نشانی منزل مطمئن شوید

پوشه آکاردئونخانواده دستی

مجله صاحب خانه را نگه دارید

یک حلقه حلقه بخرید و اوراق بیمه ، رسید تعمیر و سایر مدارک مربوط به خانه موجود در آن را نگه دارید. ذخیره تمام اطلاعات خانه شما در یک مکان مفید زندگی را برای صاحب خانه راحت تر می کند و می تواند بعلاوه فروش بعداً خانه باشد. – دبورا امارت

مبلغ زیادی برای بیمه خود پرداخت می کنید؟ در اینجا یاد بگیرید که چگونه در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

کویل های یخچال و فریزر تمیز

کویل های یخچال و فریزر را تمیز کنید

کویل های کندانسور یخچال و فریزر در قسمت پشت یخچال یا در انتهای آن قرار دارند. هنگامی که کویل ها با گرد و غبار ، موهای حیوان خانگی و موهای زائد بسته شده اند ، نمی توانند گرما را به طور موثری آزاد کنند. نتیجه این است که کمپرسور شما با استفاده از انرژی بیشتر و کوتاه کردن عمر یخچال شما سخت تر و طولانی تر از آنچه طراحی شده است ، کار می کند. کویل ها را با یک برس تمیز کننده و خلاء تمیز کنید. یک برس تمیز کننده سیم پیچ ، که قابلیت جابجایی در مناطق تنگ را دارد ، کار کاملی انجام می دهد. به دنبال یکی از فروشگاه های آنلاین یا لوازم خانگی باشید. برای راهنمایی در مورد تعمیر یخچال و فریزر (بدون تماس خدمات) ، راهنمای ما و نحوه تمیز کردن سریع هر خانه در خانه را بررسی کنید.

پاک کن خشک کن-تهویه

صفحه Lint را تمیز کنید

صفحه لنت یا مجرای خشک کن به طور چشمگیری باعث کاهش کارایی خشک کن شما ، چه گاز و چه برقی می شود. پس از هر بار صفحه لاین را تمیز کرده و مجرای اگزوز را یک بار در سال تمیز کنید. Linteater (نشان داده شده) دارای قلم مویی است که برای تمیز کردن مجاری به مته متصل می شود.

خشک کن های برقی سالانه حدود 85 دلار برق مصرف می کنند. به گفته مرکز انرژی مصرف کننده ، صفحه نمایش کثیف می تواند باعث شود تا خشک کن تا 30 درصد برق بیشتری مصرف کند. ایجاد خط نیز یکی از دلایل عمده آتش سوزی است.

بارهای خشک لباسشویی را به عقب برگردانید تا خشک کن بین بارها خنک نشود (خشک کن گرم از انرژی کمتری استفاده می کند). و فقط خشک کن را اجرا کنید تا خشک شود. استفاده بیش از حد از لباس شما به لباس شما آسیب می رساند و قبض برقی خود را بالا می برید. اگر یک خشک کن جدید در بازار هستید و در حال حاضر یک خط گاز در خانه دارید ، با خشک کن بنزین بروید. خشک کن گاز کارآمدتر است.

فیلترهای کوره تمیز و کثیفخانواده دستی

فیلتر کوره را تعویض کنید

یکی از سریعترین راهها برای ایجاد مشکل در سیستم گرمایش و سرمایش هوای اجباری فراموش کردن تعویض فیلتر است. فیلترهای کوره را پیدا کرده و در صورتی که مالکان قبلی به شما اجازه نمی دهند یک جایگزین بخرید ، جایگزینی را خریداری کنید. فیلتر را جایگزین کنید (و هر ماه عادت به انجام این کار داشته باشید). در اینجا چگونه است!

تهویه هوا تمیزخانواده دستی

تهویه هوا و تبخیر کننده های تهویه هوا تمیز

کمی از ویژگی های عرق اکنون به کیف پول و سطح راحتی شما نیز کمک خواهد کرد که بعداً گرمای تابستان در آن قرار می گیرد. بیشتر کارها بدون کمک متخصص انجام می شود و با سرویس دهی و آزمایش سیستم خنک کننده خود در حال حاضر ، مقدار زیادی خواهید داشت در صورت وجود هرگونه مسائل غیرقابل پیش بینی ، وقت خود را با پیمانکار تهویه مطبوع ملاقات می کنید. پس از قطع برق به واحد ، قسمتهای بیرونی کندانسور در فضای باز را با یک برس نرم مایع خالی کنید و بوته ها ، علفهای هرز و چمنهای شکسته را درون دو پا از قسمت دستگاه پاک کنید. در داخل خانه ، فیلتر کوره را روی واحد تبخیر کننده تعویض کنید ، محفظه دمنده را خالی کنید و تخلیه چگالش را تمیز کنید.

برای راهنمای کامل تمیز کردن تهویه مطبوع ، اینجا را کلیک کنید.

آب اصلی-خاموش

دریچه اصلی خاموش کردن آب اصلی خانه خود را نقشه برداری کنید

بدانید که شیر خاموش کننده اصلی آب در کجاست ، در صورت نیاز به خاموش کردن آب به کل خانه و همچنین خاموش کردن گاز.

تقریباً همه خانه ها یک شیر خاموش اصلی دارند که مستقیماً قبل از آب سنج و دیگری مستقیماً پس از آن قرار دارند. جایی که متر در آن قرار دارد بستگی به آب و هوای منطقه شما دارد. در آب و هوای سرد ، کنتورها و شیرهای خاموش کننده اصلی در داخل واقع شده اند ، معمولاً در یک زیرزمین یا منطقه گرم دیگر برای جلوگیری از یخ زدگی. در آب و هوای خفیف تر ، کنتور و دو دریچه خاموش آن ممکن است به یک دیوار بیرونی متصل شده یا در یک جعبه زیرزمینی با یک درب قابل جابجایی قرار گرفته باشند.

بین آب اصلی خیابان و متر نیز معمولاً دفن شده است دریچه توقف (فقط توسط کارگران شهر که دارای آچارهای دستی طولانی هستند) قابل دسترسی است توقف شرکت، جایی که خط آب خانه شما به خط اصلی آب وصل می شود. شهر شما کاملاً نمی خواهد شما را با این دریچه ها به هم بزنید. با استفاده از شیر اصلی آب ، آب خود را خاموش یا روشن کنید سمت خانه از متر این دریچه به طور معمول دریچه ای از نوع دروازه است و دارای دسته ای پیچیده گرد است و برای خاموش شدن به چندین چرخش کامل جهت عقربه های ساعت نیاز دارد. در خانه های جدیدتر می تواند شیر توپ باشد.

اطلاعات بیشتری در مورد شیرهای خاموش کننده اصلی آب را در اینجا کسب کنید.

خانواده دستی

پنل برقی را پیدا کنید

پنل الکتریکی را پیدا کنید تا بدانید که در آن باید برق را به تمام خانه یا یک مدار جداگانه وصل کنید.

پانل اصلی مدار متناوب – جعبه خاکستری ، فلزی را در یک اتاق ابزار ، گاراژ یا زیرزمین پیدا خواهید کرد. نگران باز کردن درب پانل نباشید. همه موارد خطرناک در پشت یک پوشش فلزی دیگر قرار دارد. پشت درب اصلی ترین شکاف برای کل خانه (معمولاً در بالای تابلو) و دو ردیف شکن دیگر در زیر آن است که هر کدام مدارهای جداگانه را کنترل می کنند. اگر خوش شانس باشید ، یک راهنمایی وجود خواهد داشت که نشان می دهد که هر مدارچه در چه ورودی ها و ورودی ها قرار دارد.

در اینجا در مورد قطع کننده مدار بیشتر بدانید.

خزنده

Crawlspaces و اتاق زیر شیروانی را بررسی کنید

خوب است که خود را با دورترین گوشه های خانه خود آشنا کنید. نشت ، اشکالات ، قالب و سایر مواردی را که باید زودتر از آنها به آنها رسیدگی کنید ، بررسی کنید. اگر فضای خزنده شما مانع بخار ندارد ، یاد بگیرید که چگونه یکی را در اینجا نصب کنید.

خانواده دستی

قبل از شروع فصل بارانی ، پمپ Sump خود را بررسی کنید

برای اطمینان از کارکردن آن ، آب آن را بریزید.

متداول ترین زمان برای خراب شدن پمپ پمپ ، اولین بارندگی شدید پس از ماه ها استفاده نشده است. پمپ های چدن می تواند بخشی از غوطه وری یا جزئی آن را غوطه وری کند. و هنگام روشن کردن آنها می سوزند. با پمپ خود گرفتار نشوید و آب بالا بیاید. پس از طلسم طولانی و طولانی (استفاده نشده) ، یک سطل یا دو آب را درون گلدان ریخته تا مطمئن شوید که پمپ لگد می زند.

و آیا پشتیبان گیری از پمپ sump دارید؟ یک پمپ پمپ خوب باید دارای یک سیستم پشتیبان برای خرابی ها و قطع برق باشد. جوانب مثبت و منفی چهار روش پشتیبان گیری پمپ را در اینجا بیاموزید.

مخفی کردن یک کلید

پنهان کردن یک کلید

اگر قفل های بدون کلید ندارید ، حتماً یک کلید خانه را مخفی کنید تا قفل نشوید. مکانی را به غیر از زیر تشک پذیرایی ، مانند یک شلنگ باغ یا زیر گلدان گل در نظر بگیرید.

برای مخفی کردن اشیاء با ارزش در داخل خانه خود ، این مکان های دیوانه وار را که مردم چیزهایی را پنهان کرده اند بررسی کنید.

خانواده دستی

نگاهی به چشمه درب درب

فنرهای چرخشی بالای سر که در بالای مسیرهای غلتکی نصب شده است را با یک روان کننده درب گاراژ بپوشانید. سرانجام تمام چشمه ها به دلیل خستگی فلز و یا خوردگی از بین می روند ، اما ریختن آنها حداقل یک بار در سال باعث ماندگاری بیشتر آنها می شود. سم پاشی می تواند کثیف باشد. با یک تکه مقوا محافظت از دیوار پشت بهار هوشمند است. روان کننده درب گاراژ در مراکز خانگی موجود است. غلطکها ، لولاها را لمس کنید و وقتی در آن هستید ، پیگیری کنید. در مورد نکات مربوط به نگهداری درب گاراژ بیشتر بدانید.

خانواده دستی

بخاری آب خود را بررسی کنید

یک صاحب خانه آشفته به نام لوله کش به دلیل اینکه آبگرمکن وی گرم نمی شود ، و علاوه بر این ، نشت می کرد. بلافاصله ، لوله كش از سؤال كرد كه آیا صاحب خانه هر سال مقداری از آب آن را تخلیه می كند یا خیر. صاحب خانه متعجب گفت: ‘نه. چرا؟ “معلوم است که رسوبات در قسمت مخزن جمع می شود. این امر باعث ایجاد نقاط گرم در بخاری های گازی می شود که می توانند به مخزن آسیب رسانده و باعث خرابی زودرس شوند. در بخاری برقی ، ساخت رسوب می تواند باعث از بین رفتن عنصر گرمایش پایین شود. بنابراین ، گاهی تخلیه آبگرمکن باعث کاهش صورتحساب انرژی و افزایش عمر آن خواهد شد. توصیه می کنیم حداقل یک بار در سال آبگرمکن ها را تخلیه کنید. به علاوه: 12 راه DIY برای ساختن آخرین راههای طولانی

خانه خود را بشناسید

قبل از ایجاد تغییرات بزرگ با خانه خود آشنا شوید

12 تا 18 ماه در خانه خود زندگی کنید و قبل از انجام هرگونه تعمیر عمده مانند اضافات یا خراب کردن دیوارها. آنچه در ابتدا فکر می کنید می خواهید ممکن است بعد از مدتی زندگی در آنجا تغییر کند. – Fran Carpentier

ضمانتنامهRawpixel.com/Shutterstock

گارانتی خانگی دریافت کنید

ما فروشنده را ضمانت خانه کردیم. این ما را از ماشین ظرفشویی معیوب نجات داد و یک کوره با نام تجاری جدید به ما زد. – لری گوسمان

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *