18 چیز عجیب و غریب که هرگز نمی دانستید بازیافت کنید

مدادهای شکسته

شاید سعی کنید زندگی خود را “کاهش ، استفاده مجدد ، بازیافت” کنید ، اما ممکن است برخی از سیگنال های خود را در هنگام عبور از این مسئله بفهمید که در حقیقت دوباره قابل بازیافت یا استفاده مجدد است. به عنوان مثال ، آن جعبه پیتزا پیشگام؟ قابل بازیافت نیست. اما پوشک بچه استفاده شده مطمئناً است!

اگرچه موارد بسیار کمی وجود دارد که نمی توانند بازیافت کنند ، ممکن است تعجب کنید که می توانید دوباره از کدام وسایل خانگی استفاده کنید. بنابراین دفعه دیگر که شروع به فاسد شدن می کنید ، می خواهید این لیست را مفید نگه دارید.

مداد شمعی

آنها ممکن است کوچک باشند ، اما این مدادها با سرعت زیاد محل های زباله های ما را مهار می کنند. هر ساله بیش از نیم میلیون پوند مداد رنگی دور ریخته می شود. از آنجا که مدادها هرگز تجزیه بیولوژیکی نمی شوند ، این لجن مومی در محل دفن زباله های ما به مشکل تبدیل می شود. در عوض ، آن مدادها را به طرح Crayon بفرستید. آنها مداد رنگی را ریخته و آنها را دوباره تولید می کنند و آنها را به برنامه های هنری در بیمارستان های کودکان در سراسر ایالات متحده می فرستند.

زونا

از آنجا که زونا از آسفالت ساخته می شود ، به راحتی می توان آنها را بازیافت و برای سنگ فرش خیابان ها و بزرگراه ها استفاده کرد. ShingleRecycling.org می تواند به شما در یافتن یک دستگاه بازیافت محلی محلی زونا کمک کند.

داروهای تجویزی

اگرچه روش معمول برای مقابله با داروهای بدون نسخه ، دور ریختن آنها است ، اما روش های دیگری نیز وجود دارد که می توانید بدون پر کردن محل های دفن زباله ، آنها را با خیال راحت از بین ببرید. اداره اجرای مواد مخدر در حقیقت چندین بار در سال میزبان یک نسخه از داروهای تجویز شده روزانه است. به سادگی یک مرکز جمع آوری در نزدیکی خود پیدا کنید و آنچه را که شما استفاده نمی کنید پس بدهید. با این حال ، برخی از داروها می توانند برای دیگران مضر باشند. اگر دستورالعمل ها گفته شد که داروهای باقی مانده را شستشو دهید ، باید این کار را انجام دهید.

چوب شراب

شما می توانید آن بطری شراب را به راحتی بازیافت کنید ، اما در مورد چوب پنبه چیست؟ بله ، شما می توانید قوطی های کمپوست را تهیه کنید ، اما چرا با استفاده از آن کورک ها برای ساخت محصولات بازیافت شده آن را به یک شرکت (مانند Recork) ارسال نمی کنید؟

تجهیزات ورزشی

دیگر نیازی به آن توپ های قدیمی تنیس ، دستکش های بیس بال یا حتی آن تشک یوگا ندارید؟ بازی دوباره این ورزش تجهیزات ورزشی قدیمی شما را خریداری می کند تا برای استفاده دیگران نیز فروخته شود. همچنین می توانید تشک های قدیمی یوگای خود را به سانوک اهدا کنید ، که از آنها برای ساختن لباس راحتی راحت استفاده می کند.

مسواک

آیا می دانید که هر مسواک که تاکنون از آن استفاده کرده اید هنوز در این کره زمین وجود دارد؟ قرنها طول می کشد تا یک قطعه پلاستیک کاملاً تجزیه شود و مسواک نیز از این قاعده مستثنی نیست. در عوض ، می توانید مسواک خود را از طریق Terracycle بازیافت کنید. آنها برای بازیافت کلیه محصولات مراقبت از دهان از جمله لوله خمیر دندان و نخ ، با Colgate همکاری می کنند.

سی دی و دی وی دی

آیا تعداد دیسک های بلااستفاده زیادی در حال حرکت در اطراف خانه هستند؟ احتمالاً می توانید آنها را بفروشید ، یا قطره ای متصل به مرکز بازیافت CD آمریکا را پیدا کنید. سپس از این دیسک ها برای ایجاد مواد برای خودرو و صنایع ساختمانی استفاده می شود.

لامپهای فلورسنت

هنگامی که یک لامپ فلورسنت را دور می اندازید ، می تواند به راحتی از آنجا که به محل دفن زباله است شکسته شود – جیوه را در هوا آزاد کند. درعوض ، Earth911 نقاط بازیافتی را ارائه می دهد که می توانید آنها را به درستی دور بیندازید.

نورپردازی های تعطیلات

آیا تا به حال به آن چراغ های تعطیل قدیمی وصل کرده اید ، فقط برای پیدا کردن اینکه نیمی از رشته حتی کار نمی کند؟ آنها را دور نکنید! آنها را به تعطیلات LEDS ارسال کنید و در آنجا محصولات خود را در داخل چراغ ها بازیافت کنید. به علاوه اگر چراغ های خود را دوباره بازیابی کنید ، آنها برای خرید چراغ های جدید تخفیف به شما می دهند!

توالت

درست است! برنامه های بی شماری دولتی راه حل هایی را برای بازیافت توالت های قدیمی شما ارائه می دهد. برخی حتی برنامه تعویض توالت را ارائه می دهند!

رایانه و تلفن

این قطعات فنی مملو از مواد قابل بازیافت است که به راحتی در یک محصول دیگر قابل استفاده مجدد است. رایانه ها و تلفن ها یا می توانند برای مقاصد دیگر مورد استفاده مجدد قرار گیرند ، یا از بین بردن فلزات مکانیکی برای آن فلزات قابل استفاده ، اقدام کنند.

کفش ورزشی

آیا می دانید سالانه 300،000،000 جفت کفش پرتاب می شود؟ آنها را در محل های دفن زباله پرتاب نکنید. آنها را از طریق مجموعه های پوشیدنی به کسی که واقعاً به آنها احتیاج دارد ، ندهید. درخواست بن و میزبان یک درایو!

فیلم های

علاوه بر جمع آوری نوارهای VHS قدیمی ، GreenDisk هر یک از زباله های قدیمی مربوط به رایانه شما را نیز مصرف می کند.

کارتریج های جوهر / تونر

بیش از 350 میلیون کارتریج جوهر هر سال به محل های دفن زباله ارسال می شود. این زباله های زیادی است که می توان به راحتی از آن جلوگیری کرد. در عوض ، سعی کنید کیت پر کردن کارتریج پرینتر را خریداری کنید یا به سادگی یک مرکز کشویی برای بازیافت این نوع محصولات پیدا کنید.

بسته بندی فوم

بین ظروف مصرفی و لیوانهای قهوه ، فوم به عنوان اصلی در زندگی روزمره شناخته می شود. شما می توانید بازیافت فوم را در خانه خود ، و همچنین مدارس محلی یا ساختمان ها تنظیم کنید ، اما از طریق Home for Foam ثبت نام کنید.

پوشک

این درست است – یک شرکت خاص روی بازیافت همه پوشک های استفاده شده تمرکز دارد. از آنجا که پوشک با پلاستیک ساخته می شود ، Knowaste زباله ها را از پلاستیک جدا می کند تا در ظرفیت دیگری قابل استفاده مجدد باشد.

محصولات زیبایی

همراه با ارائه راه هایی برای بازیافت محصولات خوراکی خود ، Terracycle بازیافت محصولات برای مراقبت از پوست ، مراقبت از مو و بسته بندی های آرایشی را ارائه می دهد.

عینک

چرا وقتی کسی که نیاز دارد می تواند از آنها استفاده کند ، لیوان را دور بیندازید؟ عینک خود را به باشگاه Lions اهدا کنید که در آن یک جفت عینک بازیافت شده و مورد استفاده مجدد قرار می گیرد.

هنوز هم در مورد چگونگی بازیافت در خانه اشتباه گرفته اید؟ این 12 چیزی که شما در مورد بازیافت نمی دانید کمک خواهد کرد!

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *