3 دلیل مهم برای فیلتر کردن آب در خانه

نوشیدن یک لیوان آب در خانه

در حالی که بحران سرب در فلنت ، میشیگان سؤالات جدی درباره خطرات موجود در تأمین آب عمومی ایجاد کرد ، بیشتر منابع در ایالات متحده بسیار ایمن است. هنوز دلایل خوبی وجود دارد که ممکن است بخواهید آب خانه خود را فیلتر کنید:

شما آب سخت دارید

مواد معدنی حل شده در آب سخت باعث می شود لباس های شسته شده شما خراشیده شود ، اثر شامپو و صابون را کاهش داده و بر طعم و مزه آب شما تأثیر بگذارد. آهن می تواند لباس ها و ظروف شما را لکه دار کند ، حتی در مقادیر مجاز توسط سازمان حفاظت محیط زیست.

راه حل: یک سیستم تصفیه آب خانگی کاملاً مانند آن را در زیر نصب کنید ، که هر قطره آب یا چاه خصوصی که وارد خانه شما می شود را فیلتر می کند.

سیستم تصفیه آب کل خانه

برای ایمنی

در حالی که آب باقی مانده از ارائه دهنده شما باید تمیز باشد ، کیفیت می تواند قبل از رسیدن آب به شیرهای آب شما کاهش یابد. حتی می توان لوله های داخل خانه را مقصر دانست.

راه حل: ابتدا آب خانه را برای شناسایی سرب ، سموم دفع آفات ، مواد معدنی ، باکتری ها و مواد دیگر آزمایش کنید. آژانس حفاظت از محیط زیست لیستی از آزمایشگاه های آزمایش آب را در وب سایت خود ، epa.gov ، ارائه می دهد. در بیشتر موارد ، فقط نگران آب آشامیدنی خود خواهید بود. این بدان معناست که یک سیستم متصل به شیر آب آشپزخانه شما ممکن است تمام نیاز شما باشد و در مقایسه با یک سیستم تصفیه آب کل خانه ، پول زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد

همچنین از ظروف ذخیره شده اضطراری مورد علاقه ما در اینجا دیدن کنید.

خلاص شوید از طعم بد

این ضد عفونی کننده های اضافه شده در تصفیه خانه – اغلب کلر – است که مردم به طور کلی مضطرب هستند. Tom Bruursema ، مدیر اجرایی انجمن کیفیت آب می گوید: “مواد شیمیایی به دلایل خوبی وجود دارد ، اما بسیاری از افراد ترجیح می دهند که آنها را از بین ببریم.” هنگامی که آب به خانه شما رسید ، مواد شیمیایی کار خود را انجام داده اند و با خیال راحت می توان آنها را فیلتر کرد.

راه حل: یک سیستم تصفیه آب زیر سینک ساده مانند آنچه در زیر وجود دارد ، طعم و بو کلر را از بین می برد.

تحت سیستم تصفیه آب سینک

اما شاید نیازی به نصب سیستم تصفیه نباشد. یک پارچ تصفیه آب تصفیه شده NSF ساده مانند نمونه زیر طعم و بو کلر را از بین می برد و 30 دلار یا کمتر دارد. برخی از این پارچها همچنین آلودگی هایی مانند مس ، کادمیوم و جیوه را فیلتر می کنند. گلدان هایی با قیمت حدود 40 دلار وجود دارد که سرب را حذف می کنند. – استفانی توروت ، سردبیر همکاری.

پارچ فیلتر آب

بعد ، فیلترهای آبی را که در اینجا بهترین آنها را دوست داریم ، بررسی کنید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *