3 محصول ایستاده که زندگی یک DIYer را آسان تر می کنند

پلاگین های هوشمند برای سهولت در ذهن شما

پلاگین هوشمند wemo FH19MAR_592_18_M01-1200خانواده دستی

چند بار است که در محل کار خود نگران این هستید که بخاری آهنی یا فضا را در خانه بگذارید؟ خوب ، اگر به یک پلاگین هوشمند Wemo وصل شده باشد ، دیگر نگران نباشید – می توانید در صورت دور بودن ، برق را خاموش کنید. این دستگاه ها با داشتن یک برنامه از طریق تلفن شما کنترل شده و به WiFi خانگی شما متصل شده اند ، چندین ویژگی عالی را ارائه می دهند:

  • شما می توانید هر چیزی را که به آن وصل شده است برنامه ریزی کنید.
  • می توانید از Voice Control با دستیار Google یا Amazon Alexa استفاده کنید.
  • “حالت دور” هنگام تعطیل بودن ، لامپ را روشن و خاموش می کنید.
  • یک مدل ، بینش نشان داده شده در بالا ، شما را قادر می سازد تا بر مصرف انرژی خود نظارت کنید.
  • پلاگین های هوشمند Wemo Mini قابل جمع شدن هستند و هنگام وصل شدن ، پریز را مسدود نمی کنند.

توجه داشته باشید: این شاخه ها برق را به دستگاهی که وصل شده اما خود دستگاه نیست ، کنترل می کنند. به عنوان مثال ، لامپ یا رطوبت ساز در هنگام تامین برق روشن می شود ، اما یک دستگاه قهوه ساز هنوز نیاز به فشار دادن یک دکمه دارد.

واحدهای منفرد 35 تا 45 دلار و چند بلیت در belkin.com 60 تا 100 دلار است. برای یافتن آن در آمازون اینجا را کلیک کنید.

ارزش بزرگ در اره بزرگ!

FH19MAR_592_18_grit_001-1200 هرکول را دیدمخانواده دستی

هاركول 12 بار در بندر باربری. miter saw دارای ویژگی های بسیاری با اره های گران قیمت طرفدار است: یک چراغ LED برای نشان دادن خط برش ، قابلیت پیچ در هر دو جهت و البته ویژگی کشویی برای برش های گسترده. تنظیم باریک آن هموار عمل می کند و دارای زاویه مثبت استاندارد متوقف شده سایر اره ها است. تنظیمات زاویه از 60 درجه در سمت راست تیغه تا 50 درجه در سمت چپ حرکت می کند. جمع آوری گرد و غبار ناامید کننده است ، حتی با یک خلاء ، اما در مورد همه اره های صخره صادق است. اگر می خواهید یک پیمانکار درجه یک پیمانکار بدون قیمت پیمانکار ببینید ، از این گزینه جایگزین کم هزینه کاملاً راضی خواهید بود. با قیمت 350 دلار در فروشگاه های حمل و نقل Harbour و harborfreight.com در دسترس است. یا آن را در آمازون پیدا کنید.

یک اره موتر فقط به اندازه ایستاده است. این غرفه قابل تبدیل و موبایل را از این قسمت بررسی کنید خانواده دستی مجله

پاک کن

klingspor sanderخانواده دستی

آنچه بلوک های Sandflex را از سایر بلوک های ساینده جدا می کند این است که همه راهها وجود دارد و باعث می شود آنها بیشتر شبیه یک پاک کن باشند تا یک بلوک شن و ماسه. آنها را می توان حک کرد تا متناسب با هر نمایه باشد ، بنابراین گزینه مناسبی برای ریختن قالب است. آنها برای از بین بردن زنگ زدگی و صیقل دادن سطح ابزارهای فروشگاه ، ابزار دستی و باغبانی ، حتی سینکهای ضد زنگ ایده آل هستند. آنها را در ریزه های درشت ، متوسط ​​و ریز به صورت آنلاین یا فروشگاه های چوب کاری با قیمت حدود 12 دلار برای مجموعه ای از سه یا 4 دلار پیدا خواهید کرد. هم اکنون این بلوک ها را در آمازون خریداری کنید.

بررسی ویدیویی ما درباره این سه محصول را بررسی کنید:

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *