3 ابزار DIY همیشه در خانه استفاده خواهد کرد

دریل / درایور نصب میلواکی

از طریق amazon.com

این یک تمرین عالی برای آن دسته از مالکان خانه است که برای انجام انواع کارها در اطراف خانه خود ، فقط به یک دریل فشرده احتیاج دارند. این همچنین برای افراد جوان هنگام دستیابی به قدرت از اولویت خوبی برخوردار است. شکل مته به شما امکان می دهد سوراخ ها را سوراخ کنید و پیچ های محکم را در برابر دیوارها و در فضاهای کوچک مانند زیر شلوار کابینت و زیر کاپوت های ماشین محکم کنید ، اما چهار اتصال سریع و آسان آن را واقعا به سطح بعدی منتقل می کنید – خصوصاً اتصالات افست و 90 درجه. . و یک آهنربا مناسب برای ذخیره بیت های شما بر روی مته وجود دارد. یکی از مواردی که باید با این درایور عادت کنید ، موقعیت دکمه رو به جلو / عقب در بالای مته است تا جایی که به طور معمول در نوک انگشتان شما روی سایر دریلها قرار دارد. می توانید این کیت را انتخاب کنید که شامل مته در حالت نرم با دو باتری و یک شارژر با قیمت حدود 230 دلار است. الان بخرش.

در مرحله بعد ، 10 محصول مورد نیاز دیگر را برای DIYers زرنگ تر ببینید.

مگنه

از طریق homedepot.com

بدترین قسمت پوشیدن زانوها تسمه هایی است که در قسمت پشتی زانوهای شما حفر می شود. به همین دلیل من اصلاً دوست ندارم آنها را بپوشم. Magknee با استفاده از آهن رباها راه حلی را برای نگه داشتن بالشتک در داخل شلوار شما ارائه داده است و این بدان معنی نیست که بند بیشتری وجود دارد. آنها با ساندویچ کردن شلوار شما بین دو جفت آهنربای قوی بین بالشتک و درپوش سخت نگه داشتن آن در حین کار ، کار می کنند. و اگر نگران خراش دادن کف خود هستید ، زانو زدن را از بند آهنربا برداشته و از آن بدون درپوش پلاستیکی سخت استفاده کنید. یک جفت از اینها را با قیمت تقریبی 35 دلار دریافت کنید و برای همیشه از خداحافظی کنید که بندهای زانو بزنید.

اتصال دهنده های قلاب و حلقه ای با قدرت صنعتی Velcro

از طریق amazon.com

این اتصال دهنده های کوچک بسیار جذاب هستند که می توانید در فروشگاه ، گاراژ ، زیرزمین ، مطب و خانه خود استفاده کنید. و اگر این اتصال دهنده های قلاب و حلقوی صنعتی مارک Velcro را به صورت آماده آماده کرده اید ، می خواهید روش هایی را برای کارآیی آنها برای شما ابداع کنید. آنها تقریباً به همه چیز می چسبند و قسمت قلاب اتصال دهنده های آن کاملاً سفت و سخت است و به آنها کمک می کند تا به قسمت حلقه محکم بچسبند. خوشحال می شوید که چند مورد از این موارد را داشته باشید و از اینکه در چه نوع کاربردهایی برای آنها استفاده می کنید ، شگفت زده خواهید شد و برای یک جفت نوار 4 “x2” یا 10 شکل بیضی شکل در حدود 4 دلار. ، خرید چند بسته آسان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ابزارهای مراجعه به DIYer ، آخرین قسمت از Stuff We Love را تماشا کنید:

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *