5 وظیفه DIY که کودکان شما می توانند انجام دهند

تمیز

اگر بچه های شما می گویند که آنها حوصله ندارند و هیچ کاری برای انجام این کار ندارند ، یک پروژه DIY به آنها بدهید! آنها نه تنها مهارتهای مهمی را خواهند یافت که در سالهای بعد به آنها کمک خواهد کرد بلکه این کارها می تواند باعث افزایش بار لیست کارهای شما شود. در اینجا پنج کار DIY که بچه های شما می توانند در اطراف خانه انجام دهند وجود دارد.

راهنما در حیاط و باغ

اگر یک باغچه گیاهی یا تخت گل دارید ، فرزند شما می تواند در مورد نگهداری منظم از باغ کمک کند. به آنها کمک کنید علفهای هرز و نحوه بیرون کشیدن آنها از ریشه را شناسایی کنند. سپس آنها را قرار دهید تا روی علفهای هرز باغ و تخت گل کار کنند. آنها همچنین می توانند به جمع آوری محصولات آماده باغ کمک کنند و وقتی زمان آن فرا رسید ، می توانید نحوه گل دادن به گل های مرده را به آنها یاد دهید. سرانجام ، از آنها گیاهان را آب کنید تا به آنها در سالم ماندن کمک کند. اگر نیاز به چمن زنی شما باشد ، بیشتر بچه های 10 ساله و بالاتر می توانند یک مورس فشار یا پیاده روی را انجام دهند. شاید به آنها کمک کنید تا آن را با بنزین پر کنند و کار خود را آغاز کنند ، اما بیشتر بچه ها می توانند چمن زنی مسطح را انجام دهند.

در اینجا 12 روش بدون درد برای وادار کردن بچه ها به کارهای خود آورده شده است.

عرشه و پاسیو را تمیز کنید

تمیز کردن عرشه ، ایوان یا پاسیو کاری است که مطمئناً برای بیشتر بچه ها قابل انجام است. از آنها بخواهید که منطقه را از بین ببرند ، هرگونه دست و پا بسته را برداشته و مبلمان را پاک کنید. آنها همچنین با تنظیم مبلمان و لهجه هایی مانند بالش های بیرونی ، شمع ها و فانوس ها می توانند به تنظیم منطقه برای آشپزی یا جمع آوری کمک کنند.

شما می توانید با بچه های خود این پروژه های 10 دقیقه بهسازی در منزل را انجام دهید.

گاراژ یا زیرزمین را سازماندهی کنید

در حالی که ممکن است بچه ها نتوانند همه چیز را در گاراژ یا زیرزمین ساماندهی کنند ، اما مطمئناً می توانند برخی مناطق را که نیاز به مرتب سازی دارند مرتفع کنند. این وظیفه DIY را با سازماندهی وسایل خود مانند تجهیزات ورزشی و اسباب بازی های فضای باز شروع کنید.

تقسیم کارهای خانگی هنگام رعایت این 10 نکته آسان است.

دستشویی را تمیز کن

کودکان 10 سال و بالاتر مطمئناً بسته به میزان نیاز آن ، می توانند تمیز کردن حمام را به عنوان یکی از کارهای DIY خود ، چه روزانه و چه هفتگی ، انجام دهند. به آنها روش تمیز کردن توالت ، پاک کردن سینک و پیشخوان و تمیز کردن دوش را نشان دهید. (البته ، مطمئن باشید که بچه های شما از هیچ ماده پاک کننده ای شیمیایی سخت استفاده نمی کنند.) با جارو کردن یا جارو کردن کف حمام و سازماندهی محصولات حمام در غرور آنها را به پایان برسانید.

در اینجا 10 روش تمیز کردن حمام خود به طور اشتباه آورده شده است.

با لباسشویی کمک کنید

آیا با کمک فرزندتان در لباسشویی احساس راحتی می کنید؟ اگر چنین است ، این می تواند یک کار بزرگ DIY و کمک بزرگی به شما باشد! به آنها نشان دهید که چگونه تخت ها را نوار بزنید و بارهای زیادی از صفحات شروع کنید. شاید شستن حوله ها یک کار DIY باشد که یک یا دو بار در هفته می توانند انجام دهند. به آنها نحوه استفاده صحیح از واشر و خشک کن و نحوه درست کردن تختخواب ها و حوله ها را در هنگام انجام آنها نشان دهید.

این 17 نکته مفید باعث می شود لباس های شسته شده کمتر دردسر کنند.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *