5 مطلق ترین داستان سلب حق اقامه دعوی

سلب حق اقامه دعوی معمولاً نتیجه ای است که صاحبان خانه به دلیل مشکلات مالی قادر به پرداخت وام مسکن خود نیستند. اما در این پنج مورد ، صاحبان خانه به دلایل عجیب و ناعادلانه با سلب مالکیت مواجه هستند.

داستان سلب مسئولیت مطلق شماره 1: صندوق پستی بدون نقص

برای جو دی ورد ، از وسلی چاپل ، فلوریدا ، داشتن خانه خود ثابت کرد که بیشتر یک دردسر از یک رویا آمریکایی است. دی ورد با یک اولتیماتوم غیرمنتظره از انجمن صاحبان خانه خود روبرو شد: یا صندوق پستی خود را بکشید ، مبلغ 1000 دلار جریمه بپردازید یا با یک سلب حق اقامه دعوی روبرو شوید. به دلیل مخلوط کردن آدرس ، دی ورد هرگز نگرانی قبلی خود را در مورد صندوق پستی خود دریافت نکرد و تا زمانی که متوجه شد خیلی دیر شد.

صحبت از انجمن های مالکان خانه ، این داستان های وحشتناک HOA را بررسی کنید.

داستان سلب حق اقامه پوچی پوچ شماره 2: به دلیل صفر دلار

یکی از عجیب ترین دلایلی که ما برای سلب مالکیت از آن شنیده ایم ، مالک خانه ای است که به هیچ وجه پول ندارد. در سال 2011 ، مردی که در نورثمپتون ، ماساچوست زندگی می کرد و تنها از آن به عنوان مارک یاد می کرد ، اخطاریه دریافت کرد که خواستار پرداخت $ 300 به وام دهنده وام رهنی خود ، بانک مرکزی آمریکا ، یا خانه اش توقیف شد. مارک پیوسته وام وام خود را پرداخت کرده بود ، بنابراین خبرهای عجیب او را ناراحت کردند. مارک دریافت که نمره اعتباری وی کاهش یافته است. او تلاش کرده تا با بانک آمریکا ارتباط برقرار کند ، بنابراین یک ایستگاه خبری ماساچوست از طرف وی راه یافت. نتیجه اختلاط یک خطای تشکیل پرونده الکترونیکی بود که باعث شد تا پرداخت مارک در جای اشتباهی خاتمه یابد. سرانجام بانک وی خطا را برطرف کرد و به دلیل ناراحتی ، به مارک 150 دلار و گواهی هدیه به عنوان پاداش پرداخت کرد.

املاک و مستغلات سهم خاص خود را از لینگو دارد و درک برخی از آن دشوار است. قبل از شروع جستجوی خانه رویایی ، واژگان خریدار خانه خود را بسازید.

داستان سلب حق اقامه پوچی پوچ شماره 3: خانه اشتباه

در سال 2012 ، آلوین و پت توزواس به خانه Twentynine Palms ، کالیفرنیا رفتند تا در پیدا کردن تمام وسایل آنها به سرقت رفته باشند. ولز فارگو علی رغم نداشتن وام مسکن در خانه خود ، آن را سلب کرده بود. وقتی آقای و خانم تژوزا پلیس را درگیر کردند ، معاون کلانتر گفت: “خبر خوب ، ما می دانیم چه کسی (اموال شما) را گرفت … ولز فارگو. خبر بد ، همه چیز از بین رفته است. »آلوین در نوجوانی خانه را با پدرش ساخته بود. علیرغم اینکه بانک خانه مسکونی را مورد ضرب و شتم قرار داد ، ولز فارگو نتوانست هیچ یک از دارایی ها را پس دهد زیرا آنها خیلی سریع از این محل دفع شدند.

در اینجا بهترین نکات ما برای صاحبان خانه برای اولین بار است.

داستان سلب حق بیمه مطلق شماره 4: سلب حق بیمه در بانک

از نظر سلب مالکیت ، بانک ضبط املاک از مالکان خانه امری عادی است. اما در یک رویداد عجیب و غریب ، صاحبان خانه در ناپل ، فلوریدا در شعبه بانک مرکزی آمریکا سلب مالکیت شدند. این کار در سال 2009 آغاز شد ، وقتی مأمور بازنشسته پلیس وارن نیجرز و همسرش مورین کالیر ، 165،000 دلار پول برای خانه 2700 فوت مربعی خود پرداخت کردند. آنها هیچگاه وام مسکن را بر روی املاک بیرون نکشیدند. تا فوریه سال 2010 ، بانک مرکزی آمریکا اقدامات سلب حق اقامه دعوی علیه آنها را آغاز کرد. صاحبان خانه وکالت را استخدام کردند و سرانجام بانک سلب حق اقامه دعوی را رها کرد. با این حال ، در آن زمان ، نیجرز مبلغ 2/534 دلار حق الزحمه وكیل را متحمل شد ، كه برای این افراد درخواست بازپرداخت كردند. در نهایت دادگاه به بانک دستور داد تا این زوج را بازپرداخت كنند ، اما پس از پنج ماه غفلت ، وكیل این زوج حكم سلب مالكیت از بانك را گرفتند. وكیل به شعب محلی این بانك گزارش داد ، با معاونان كلانتر كه به آنها دستور داده شد تا از صندوق های فروشنده به همراه مبلمان ، رایانه و سایر املاك وجه نقدی را جدا كنند. پس از یک ساعت ، مدیر بانک چک برای 5،772.88 دلار چک نوشت تا یک بار برای همیشه موضوع را تسویه کند.

این بهبود خانه DIY باعث خراب شدن شما می شود!

داستان سلب حق اقامه پوچی شماره 5: چمن بیش از حد

یک مرد داندین ، ​​فلوریدا ، به دلیل چمن پوشاننده در حیاط خود ، در خانه خود با سلب مالکیت سلبریتی مواجه است. تابستان گذشته ، جیم فیک از زمان گذراندن کارولینای جنوبی ، که در آن محل اسکان املاک مادر فقیدش بود ، به خانه بازگشت تا چمن خود را بیش از 10 اینچ پیدا کند. مرد مسئول کاشت حیاط مرغ به طور غیر منتظره ای درگذشت. مأمورین اجرای قانون شهر روزانه 500 دلار جریمه سنگین پرداخت کردند و این رقم نیز پیش از این که شهر به Ficken از مشکل مطلع شود ، نزدیک به 30،000 دلار اضافه می شود. “این حدود 5 یا 6 سال هزینه زندگی برای من است. بنابراین ، آنها واقعاً سعی می کنند پنج سال از زندگی من را بگذرانند. “اکنون مرغ به طور رایگان توسط وکلا در موسسه دادگستری ارائه می شود. آنها استدلال می کنند که جریمه بیش از حد است.

نرخ بهره برای بازپرداخت وام مسکن هنوز بسیار پایین است. آیا وقت آن رسیده است که از اعتبار خود استفاده کنید؟ در اینجا نحوه تعیین اینکه آیا با بازپرداخت وام مسکن خود سود می برید ، آمده است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *