5 معمول ترین خطای قارچی

هرکسی که صاحب خانه باشد سرانجام با اجتناب ناپذیر روبرو خواهد شد: یک مهر و موم شده گرگ خشک یا ترک خورده. این موارد تقریباً در هر مکانی در خانه شما ، داخل یا خارج از خانه ظاهر می شوند.

البته ، خطای شماره یک هرگز از گلدان های اطراف منزل استفاده نمی کند. Caulk سرانجام از بین می رود و این بدان معنی است که آب به جایی می رسد که نباید باعث خسارت شدید شود) یا از بین رفتن انرژی (همچنین گران است) زیرا هوا می تواند به راحتی در داخل و خارج از خانه شما حرکت کند.

وقتی زمان آن فرا رسیده است که اسلحه قلاب دوزی خود را انتخاب کرده و یک دوش را ببندید یا یک مهره جدید را روی یک درز جانبی نمای بیرونی ببندید ، مراقب این مشکلات شدید باشید.

با کمک بهترین راهنمایی های مربوط به راه حل ، مهره کامل را دراز کنید.

گلدان را از وان جدا کنیدخانواده دستی

1. از آمادگی خودداری کنید.

اولین اشتباه رایج پیش از آنکه حتی لوله بازکنی را باز کنید ، اتفاق می افتد. بدون آماده سازی مناسب سطح زمین ، گلدان جدید شما دوام نخواهد داشت. همانطور که وسوسه انگیز این است که به سرعت یک مهره جدید را ریخته و آن را فراموش نکنید ، لازم است که گلدان قدیمی ، رنگ پوسته پوسته شده یا ریز خرد شده را از بین ببرید. هر گونه آسیب سطح را ترمیم کرده و سپس مهره جدید را بکشید.

این مطلب را بخوانید تا بتوانید برای هر شغل ، راه راه مناسبی را انتخاب کنید.

خانواده دستی

2. راست را برش دهید.

هنگامی که یک لوله از راه راه را باز می کنید ، نوک پوزه دار روی هر لوله به شما امکان می دهد تا برای کار خاص خود اندازه آن را تنظیم کنید. بسیاری از افراد نوک را قطع می کنند و بدون توجه به عرض ترک هایی که قصد دارند در آن را ببندند ، شروع به کوهپیمایی می کنند. این باعث می شود بیش از حد روی سطح ، چسبندگی ضعیف و / یا یک ظروف چسبنده ایجاد شود. نوک خود را کمی باریک تر از باز کنید و از فشار و سرعت برای تنظیم عرض مهره استفاده کنید. بحث پایان یافت: در اینجا به همین دلیل باید دور پایه توالت خود را قایق بزنید.

خانواده دستی

3. به شکاف ها توجه کنید.

هنگامی که عرض آن فرا رسد ، یک مشکل دیگر ظهور می کند – شکاف های بزرگ را با گلدان پر می کند. دهانه های پهن تر از یک چهارم اینچ یا بیش از عمق نیم نیم اینچ نیاز به مواد پشتیبان مانند طناب فوم دارند. پمپاژ یک شکاف بزرگ پر از گلدان گران است و بر عملکرد محصول تأثیر می گذارد. پشتیبان گیری مواد ، ضخامت مهره را بهینه می کند و بهترین زیبایی آرایشی را فراهم می کند.

این بهترین راهنمایی های ما برای تطابق دقیق رنگ گلدان و رنده شما هستند.

خانواده دستی

4. تمرین صبر کنید.

بسیاری از افراد به درستی وارد عمل می شوند و بلافاصله مواد را برای انجام وظیفه مورد استفاده قرار می دهند. ایجاد بهترین ظاهری ، موثرترین مهره گلدان ، مهارت خاصی را می طلبد. در عوض ، یک کیسه مواد غذایی را بگیرید و کمی تمرین کنید تا احساس کنترل فشار و نحوه بیرون آوردن مهره از نوک داشته باشید. قوام مهم است. مشتق از این ، پرش به یک مهره طولانی و بدون استراحت است. تقریباً در پایان ، ممکن است فضای اسلحه دستشویی تمام شود. یک نتیجه ناگهانی متوقف می شود و مهره با دقت دستکاری شده شما به یک ظرف غذا تبدیل می شود. از هر لبه به وسط کار کنید ، یا ابتدا با قلاب زدن 6 اینچ آخر شروع کنید. تمام تلاش خود را بکنید تا فشار ، سرعت و زاویه هماهنگ باشد. نحوه برداشتن گلدان قدیمی در حمام خود

خانواده دستی

5- مرحله آخر را فراموش نکنید.

آخرین خطای مشترک شامل پایان است. بنابراین ، یکنواخت ترین و زیباترین مهره را از لوله بیرون آورده اید. عالی به نظر می رسد ، شما باید انجام شود ، درست است؟ اشتباه. مرحله مهم انتقادی نهایی را از دست ندهید: ابزار سازی. اینجا با اصطلاحات فریب نخورید. در بیشتر اوقات ، تنها ابزار اضافی مورد نیاز قلاب مخصوص نوک انگشتان ، مقداری آب برای غوطه ور شدن در آن و برخی حوله های کاغذی است. صاف کردن مهره با نور ، فشار مداوم از نوک انگشتان شما (یا یک مکعب یخ یا پشت قاشق فلزی برای گلدان بیرونی) دو کار را انجام می دهد – این قایق را محکم در برابر هر دو سطح قرار می دهد و ظاهری تمیز و مرتب ایجاد می کند.

راهنمای کامل ما را به بهترین روش برای کاشی دوش بررسی کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *