6 دلیل دیوانه کننده چرا نمونه های مواد غذایی رایگان در فروشگاه ها کار می کنند

غذای رایگان همیشه جذاب است. حتی وقتی گرسنه نیستید ، مطمئناً دیدن میان وعده ای دلپذیر و بدون برچسب قیمت قابل مشاهده است. فروشگاه های مواد غذایی ، بازار کک و کلوپ های عمده فروشی مدت هاست که به عشق مردم به غذای رایگان سرمایه گذاری می کنند و نمونه هایی را در فروشگاه های خود و یا در نمایشگاه های مواد غذایی خود ارائه می دهند. اما علاوه بر اینکه مردم را خوشحال می کنند ، چه چیزی در این فروشگاه ها وجود دارد؟ در اینجا دلایل موفقیت نمونه های غذای رایگان آورده شده است:

1. آنها فروش را افزایش می دهند.

طبق گفته Giovanni DeMeo ، “هنگامی که ما آن را با سایر رسانه های فروشگاه مقایسه می کنیم … تظاهرات محصول در فروشگاه بالاترین فروش را دارد.”

صحبت از Costco ، در اینجا 12 چیز است که کارمندان Costco به شما نمی گویم.

2. آنها وفاداری مشتری را افزایش می دهند.

تحقیقات نشان داده است که در کنار افزایش فروش ، عمل به ارائه نمونه های غذایی رایگان باعث می شود تا مشتریان در مدت زمان طولانی تر وفادار به فروشگاه ها و مارک های تجاری باشند. به عنوان مثال ، نمونه های پیتزا منجمد تعامل با فروش 600 درصد افزایش یافت.

3. آنها فروشگاه ها را به “مقصد” تبدیل می کنند.

خرید مواد غذایی اغلب به صورت دلپذیر احساس می شود ، اما با این وجود جذابیت نمونه های غذای رایگان باعث می شود که این یک تجربه لذت بخش باشد. Costco به یک سالن غذا بین نمونه های رایگان آن و سبد خرید داخل سگ داغ تبدیل شده است ، که یک دسته کوچک موسیقی جاز سودا و سد با قیمت 1.50 دلار را ارائه می دهد.

در اینجا 10 مورد وجود دارد که DIYers همیشه باید در Costco بخرد.

4- خریداران احساس می کنند که می توانند نمونه ها را خریداری کنند.

یک مطالعه 2011 در بریمجله غذایی Tish دریافتند که خریداران به طور ناخودآگاه احساس می کنند که پس از نمونه گیری ، چه بخاطر فشارهای اجتماعی از طرف کارمندان و چه از سایر نمونه بردارها ، اقدام به خرید کالای مورد نظر خود کنند.

این 15 غذای لذیذ و جذاب را که می توانید در Costco خریداری کنید ، ببینید.

5- آنها به مشتریان در صرفه جویی در پول کمک می کنند.

در حالی که خرده فروشان مانند Costco برای تقویت فروش و وفاداری ، نمونه های غذایی رایگان ارائه می دهند ، که به وضوح کار می کند ، بسیاری از مشتریان دستور کار خود را دارند و هیچ ارتباطی با لذت بردن از فروشگاه و یا خرید محصول ندارد. “من و پسرم تقریباً سه بار در هفته یک وعده غذایی از نمونه Costco می خوریم. ما در مسافت پیاده روی کار می کنیم و عمداً از این روش به عنوان یک روش صرفه جویی در مصرف پول استفاده می کنیم. من هیچ مشکلی با آن نمی بینم. “یکی از اعضای Costco توضیح داد. وی گفت: “من بودجه خود را از نزدیک رصد می کنم و تخمین می زنم 100 تا 140 دلار در ماه با استفاده از این روش در Costco صرفه جویی می کنیم. در آخر هفته ما از همان تکنیک در فروشگاه های مواد غذایی معمولی استفاده می کنیم ، به عنوان مثال Whole Foods ، Central Market و HEB ، 40 تا 80 دلار اضافی در ماه صرفه جویی می کنیم. “

اگر معاملات خوبی را دوست دارید ، حتما این 12 معاملات شگفت انگیز روز نخست آمازون را برای خانه خود ببینید.

6. نمونه ها اشتها را کاهش می دهند.

شما هرگز نشنیده اید که گرسنه باشید ، به خرید مواد غذایی بپردازید ، درست است؟ همه چیز خوب به نظر می رسد! خوب ، همین کار را می توان برای نمونه گیری از غذاها نیز گفت. شاید به این فکر نکرده باشید که یک پنیر بخرید ، اما یک مورد دیگر از غذای رایگان گرفته شده است و باید بیشتر بخرید! میچ وید ، صاحب فروشگاه بستنی Frostbite ، گفت: “دلیل اجازه نمونه گیری این است که ما طعماتی داریم که مردم احتمالاً هرگز آنها را ندیده یا شنیده اید.” “وقتی آنها وارد می شوند ، ما به آنها اجازه می دهیم یک نمونه بگیرند ، بنابراین آنها یک چیز کامل از چیزهایی که دوست ندارند بخرند ، خریداری نمی کنند. اینجا را ترک می کنند و هرگز برنمی گردند.”

این مجموعه از وسایل ذخیره سازی رایگان را از فروشگاه مواد غذایی ببینید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *