7 نکته در مورد صرفه جویی در مصرف انرژی در منزل که می تواند در هزینه شما پس انداز کند

حمایت مالی توسط Sears Home Services

یکی از بهترین بخش ها در مورد صرفه جویی در مصرف انرژی این است که می تواند در هزینه شما نیز صرفه جویی کند. این هفت نکته را که با قسمتهای اصلی خانه شما از جمله سیستم HVAC ، سایدینگ ، پنجره و درها در ارتباط است ، بررسی کنید. آیا شما نسبت به این خون آشام های انرژی مقصر هستید؟

1. اهمیت عایق را دست کم نگیرید.

جیم ایلدرژ ، مدیر محصول Sears Home Services می گوید: “اتاق زیر شیروانی عایق بندی شده بهترین مکان برای شروع راحتی و صرفه جویی در هزینه های گرمایشی و سرمایشی است.”

برای کمک به شما در تعیین صحت عایق بودن ، ملاقات با یک متخصص را برنامه ریزی کنید. الیدرژ می افزاید: بسیاری از خانه های قدیمی حتی عایق کاری اتاق زیر شیروانی ندارند.

وی توضیح می دهد: “شما می خواهید یک مقدار R – چه مقدار عایق نسبت به جریان گرما مقاوم است حداقل از R-38”. “این یک نقطه شروع حداقل برای اکثر مکان های ایالات متحده است ، اما R-49 ممکن است پایه ای برای مناطق سردتر مانند شمال شرقی باشد.”

2. سقف تابشی را به عرشه سقف یا سقف اتاق زیر شیروانی خود اضافه کنید.

سد تابشی ماده ای بسیار بازتابنده است که به جای جذب آن ، تابش گرما را نشان می دهد. ایلدرژ می گوید: هنگامی که با عایق ترکیب شود ، “این کارآیی انرژی بیشتری را نسبت به هر کاری که می توانید در بالای پشت بام مانند زونا انجام دهید فراهم می کند.”

او توضیح می دهد که استفاده از یک سد تابشی در قسمت زیرین عرشه ، به افزایش عمر سقف شما کمک می کند ، فضای عرشه و اتاق زیر شیروانی را خنک تر کرده و بازده انرژی بیشتری را در کل خانه شما فراهم می کند.

3. ویندوزهای خود را ببندید و آب و هوا کنید.

یک اسباب بازی نسبتاً ارزان قیمت کودک با نام Wizard Stick Fog Generator می تواند به شما در تشخیص نشت هوا در ویندوز کمک کند. آن را تا لبه های ویندوز نگه دارید. اگر شکافی در شیشه وجود دارد ، اگر پنجره ها به طور کامل بسته نشده اند یا اگر در حال ترک خوردگی است ، می بینید که مه به بیرون شناور است. این مانند پول برای گرم کردن و سرمایش از پنجره بیرون است.

4- به پنجره های دو صفحه ارتقا دهید.

ایلدرژ می گوید اگر شیشه تک صفحه ای دارید ، به روزرسانی یک محرک فاقد مغز است. یک پنجره تک صفحه به معنای واقعی کلمه یک صفحه شیشه ای است که شما را از عناصر جدا می کند. Sears می تواند یک پنجره دوجداره وینیل نصب کند ، که باید بلافاصله از دست دادن گرما را کاهش دهد.

گزینه پایه دو صفحه ای دارای دو صفحه شیشه ای ضخیم 1/8 اینچ است که از یک فضای پر از گاز آرگون جدا شده اند ، که به عنوان مانعی برای جلوگیری از ورود گرما یا سرما از داخل کار می کند.

5. نمای سایدینگ خانه خود را تعویض کنید.

ایلدرژ می گوید: “جایگزینی تنها راه کارآمد تر کردن سایدینگ انرژی است.” به عبارت دیگر ، شما واقعاً نمی توانید نمای سایدینگ را تغییر دهید تا تفاوت مهمی ایجاد شود.

وی توضیح می دهد: “ما یک عایق فوم ¾ اینچی را در پشت همه جانبداری خود نصب می کنیم ،” این کمک می کند تا به خانه کارآمدتر شود. “

6. درب ورودی خود را ارتقا دهید.

درست مانند ویندوز ، اطمینان حاصل کنید که همه چیز مهر و موم خوبی دارد ، از جمله میله ها و هرگونه تعویض دور قاب که ترک خورده یا مفقود است. بررسی کنید که هر قسمت از شیشه به خوبی بسته شده و ترک ندارد.

در درب های ورودی عایق فایبرگلاس گزینه های بسیار خوبی وجود دارد.

ایلدرژ می گوید: “این امر باعث می شود تا تجدیدنظر در مهار شما محدود شود و مطمئناً از درب که 15 سال یا بیشتر است ، کارآمدتر است.”

7. نگهداری منظم HVAC را برنامه ریزی کنید.

شما ماشینتان را بدون انجام تعمیر و نگهداری اصلی سوار نخواهید کرد. با سیستم گرمایش و سرمایش خانه شما هم همینطور است. اصول کار را انجام دهید ، مانند تغییر منظم فیلتر هوا ، مطمئن شوید که خط تخلیه روشن است و مجاری را تمیز می کنید تا جریان هوا مانع نشود.

Sears برای بررسی سیستم کلی شما به خانه شما می آید – و برای ایجاد آرامش بیشتر ، این شرکت تحویل فیلتر اشتراک را ارائه می دهد.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *