7 نکته برای جذب پروانه ها به حیاط خلوت شما

برای جذب پروانه ها به خانه خود ، باید آنها را در خانه حس کنید. در اینجا هفت نکته برای جذاب تر کردن حیاط و باغ شما در برابر این شگفتی های بالدار وجود دارد.

1. طیف گسترده ای از گل ها را بکاریدبه خصوص انواع زرد و بنفش با شکوفه های ساده باز. انواع قدیمی مد اغلب بیشتر پروانه های شهد را نسبت به هیبریدهای مدرن و رنگارنگ تر جستجو می کنند. این نه گل پروانه ای را که می توانید از بذر رشد دهید بررسی کنید.

2. آب را با روشی مناسب برای پروانه سرو کنید. پروانه ها آب ساده و قدیمی می نوشند ، اما دو نسخه ساده وجود دارد که آنها حتی بیشتر را دوست دارند. روش اول شامل پر کردن یک تابه کیک (یا سایر تابه های کم عمق) با ماسه است و سپس آن را با آب اشباع می کند. پروانه ها به همراه سایر مواد معدنی که هوس می کنند ، از شن و ماسه بیرون می کشند. نسخه دوم و پرمحتوا ، شامل پخش شن و ماسه در یک فضای باز از یک گلدان ، و سپس تنظیم یک بلوک معدنی – نوع لیس گاوها ، که معمولاً از طریق نمایندگی های خوراک موجود است در وسط است. باران ، شبنم و آبیاری معمولی مواد معدنی را به بستر ماسه می ریزد تا پروانه ها از آن لذت ببرند.

3. بخش زایمان پروانه ای را تهیه کنید. ماده ها اغلب تخم می گذارند ، و در حالی که برخی آنها را روی انواع گیاهان می ریزند ، برخی دیگر کاملاً گنگ هستند. به عنوان مثال ، پروانه های پادشاهی ، تخم ها را فقط روی گیاهان علفهای هرز می گذارند. می توانید اطلاعات مربوط به سایر گیاهان میزبان خوب را در سایت های butterflywebsite.com یا thebutterflyfarm.com پیدا کنید.

فیدرهادستیار خانواده

4. به آنها یک پاتوق بدهید. پروانه ها مانند گره های کوچک هستند که می توانند در تابستان از شکارچیان پنهان شوند و در تمام زمستان دنج بمانند. خانه های پروانه ای با دهانه های شکاف بسیار زیبا به نظر می رسند ، اما تحقیقات نشان می دهد که آنها بیشتر به یک محیط طبیعی مانند سیاهههای توخالی ، ترک های سنگی ، پوست گشاد و یا پشته هیزم جذب می شوند.

5. مکانی برای آفتاب گرفتن ایجاد کنید. پروانه ها در آفتاب صبح زود غرق می شوند تا وقتی که به اندازه کافی گرم شوند تا روز را روشن کنند. در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب ، سوراخ آبی شما می تواند وظیفه مضاعف داشته باشد. در غیر این صورت آجرها یا سنگهای بتونی بتونی که در محوطه ای آفتابی از باغ قرار دارند نیز مکان مناسبی برای آفتاب گرفتن به آنها می دهد.

6. پناهگاه را از طوفان ارائه دهید. هرچه محیط آرام تر باشد ، پروانه ها جذاب تر هستند. بنابراین کلیه امکانات قبلی را که قبلاً مورد بحث قرار گرفته است در محلی که در آن حصار یا بنایی قرار گرفته است ، یا انبوهی از درختان یا گیاهان بزرگ پناه ببخشید.

بالهادستیار خانواده

7. آن را ایمن بازی کنید. از استفاده از سموم دفع آفات یا مواد شیمیایی مضر در گیاهان یا منابع آبی که برای پروانه ها تهیه می کنید خودداری کنید.

به علاوه: این خانه پروانه ای DIY را برای حیاط خلوت خود بسازید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *