8 راه حل ذخیره سازی داخلی برای فضاهای کوچک

توسط شما آورده است
هوز

ایجاد فضای ذخیره سازی زیادی در یک خانه بزرگ کار آسانی است ، اما یک طراح خوب می تواند ضمن به چالش کشیدن روش سنتی تفکر در مورد آنچه که «ذخیره سازی» است ، می تواند فضای هوشمند را در فضاهای کوچک و نامنظم قرار دهد. از این ایده ها به عنوان یک نقطه پرش برای پروژه های خود استفاده کنید تا هر آخرین اینچ را از قسمت های ذخیره سازی احتمالی فشار دهید.

Farmhouse Kids توسط Inglis Hall & Co. Ltd.
Inglis Hall & Co. Ltd.

1. در تبدیل اتاق زیر شیروانی هر اینچ را به حداکثر برسانید. داخلی که در اینجا دیده می شود برای یک اتاق مهمان مناسب است. نکته جالب با فضای اتاق زیر شیروانی مانند این است که سقف شیب دار فضای کافی برای فضای داخل کابینت را ایجاد می کند ، به خصوص برای وسایل بزرگ که اغلب از آنها استفاده نمی کنید ، مانند چمدان.

در این اتاق ، نه تنها قسمت های شیب دار با کشوها و درها تعبیه شده است ، بلکه کابینت ساز نیز یک گره خواب دنج و به سبک کابین ساخته است.

حمام معاصر توسط بهترین سازندگان با مسئولیت محدود
بهترین سازندگان با مسئولیت محدود

2. از فضای مرده در حمام استفاده کنید. این ایده مبتکرانه برای نگهداری حمام باعث می شود از فضای خالی و پر خالی پشت وان استفاده شود.

یک واحد ذخیره سازی مانند این چیزی است که شما می توانید در یک حمام موجود اتاق داشته باشید ، مگر اینکه حمام شما در انتهای شیر آب تا یک دیوار بزرگ شود. اگر حمام جدیدی را نصب می کنید ، به این روش توجه کنید که چگونه می توانید از این منطقه استفاده کرده و حمام خود را قرار دهید – یا اندازه وان را انتخاب کنید.

این راه حل هوشمند سفارشی ، قفسه هایی با قابلیت دسترسی به جلو را فراهم می کند که در هنگام استفاده ، به راحتی از بین می روند (و یک قلاب حوله دستی برای بوت شدن). قبل از اینکه کابینه شما قفسه ها را بسازد ، آنچه را که می توانید روی آنها ذخیره کنید ، در نظر بگیرید تا از قد کافی برخوردار باشند.

اگر سعی در ایجاد حس حمام بزرگتر دارید ، می توانید کابینت ها را به همان سایه دیوارها رنگ کنید ، یا اگر کاشی و اندازه کاشی شما اجازه دارد ، کاشی کاری این منطقه را در نظر بگیرید.

کودکان و نوجوانان Eclectic توسط اتاق های Couture
اتاق های لباس

3. در تختخوابهای کوچک و هوشمند ذخیره سازی کنید. اگر در فضای کوتاهی هستید ، چرا فقط نیمی از آن را با ساختن تختخواب های تختخواب پذیر نمی گیرید؟ این ممکن است برای بچه ها بهتر از بزرگسالان باشد ، اما هنوز هم می تواند سرگرم کننده و بزرگ شده باشد ، و می توانید قفسه های اضافی زیرکانه ای را نیز درون سازه ایجاد کنید ، مانند دیوار ، در پشت بالش ها قرار دهید.

یک نجار چوبی همچنین باید بتواند چند زیر شلوار جادار در زیر صندوق پایین را در خود جای دهد تا حتی از فضای بیشتری استفاده کند.

کودکان معاصر توسط Hiltongrove

هیلتونگروو

4- کشوها را در سمت پله خود قرار دهید. یک ترفند صرفه جویی در فضا استفاده از منطقه زیر پله – از جمله مراحل خود – به عنوان ذخیره سازی است. این ممکن است در یک فضای داخلی سنتی کار نکند ، یا از قبل در زیر پله ها انبار داشته باشید ، اما اگر در یک پله جدید ساخته شده اید ، یا در یک فضای باز با پله ها بین سطح قرار گرفته اید ، این ایده را ترجیح دهید.

در اینجا ، یک راه حل سفارشی در اطراف یک قفسه سینه ساخته شده است. از آنجا که این مراحل به بالای یک تخته سنگ فراتر می رود ، احتمالاً آنها طبق مقررات پهنه بندی به عنوان پله ها حساب نمی شوند ، و این توضیح می دهد عدم وجود نرده. (برای بیشتر پله ها ، حداقل به یک طرف به ریلی احتیاج دارید.)

توسط Henarise Pty با مسئولیت محدود
Henarise Pty با مسئولیت محدود

5- مراحل خروج از برنامه را در نظر بگیرید. اگر خود پله ها در واقع به کشو تبدیل شوند ، چه می شود؟ شما ممکن است دوست نداشته باشید که همه آنها مثل این باشند ، اما چند مورد نزدیک کف پله می تواند برای کفش مفید باشد ، همانطور که در اینجا نشان داده شده است.

اصلاح پله های موجود برای یک چوب نجار ماهر دشوار نخواهد بود: شما می توانید به سادگی سه مرحله اول خود را با استفاده از یک سیستم کشو حذف کرده و مجدداً جبران کنید.

آشپزخانه انتقالی توسط فضای داخلی Moneyhill
فضای داخلی Moneyhill

6. کابینت های خود را حک کنید. کابینت هایی را ایجاد کنید که دارای یک زندگی درونی غنی باشند و با دقت در مورد آنچه که در مرحله برنامه ریزی پروژه خود از آن استفاده خواهید کرد ، ایجاد کنید. کابینت کابینت شما می تواند به شما کمک کند تا برای همه آن دسته از مواردی که بهتر پنهان شده اند – جاروبرقی ، تخته اتو ، محصولات تمیز کننده و دیگ بخار ، فضایی کاملاً محفظه ایجاد کنید.

آشپزخانه مزرعه توسط بردلی وان در استراتن
بردلی وان در استراتن

7. یک راه حل ذخیره سازی تمام قد را در اتاق زیر شیروانی خود ایجاد کنید. چه با قفسه یا کابینت ، معقول است که درست در مفرخها بسازید یا در اتاق زیر شیروانی از کف به سقف بروید. همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، اتاق زیر شیروانی یک گنجینه ای برای ایجاد فضای ذخیره سازی است – مکان های بسیاری وجود دارد که فقط نیاز به کمی تخیل و یک نجار خوب دارند.

نکته مهم در این اتاق خواب هوشمند با سبک غلاف ، با فضای بالای کابینت ، دسترسی ایمن است. اگر یک محل ذخیره بالاتر از نردبان شماست ، ممکن است لازم باشد پله ها را به عنوان گزینه ای برای رسیدن به آن در نظر بگیرید.

اتاق خانوادگی انتقالی توسط سوزان ون طراحی
طراحی سوزان ون

8- فضای زیرین فضای زیر را اضافه کنید. پنجره های خلیج زیبا به نظر می رسند ، اما در بعضی مواقع می توانند از نظر فضای ذخیره سازی برای استفاده عملی بی دست و پا باشند.

تبدیل آنها به صندلی راحت ، با فضا برای کتاب های مورد علاقه خود را در زیر ، همانطور که در اینجا مشاهده می شود ، گزینه خوبی است. من از فضای باز به جای درها استفاده می کنم ، زیرا باعث می شود این چوب از نظر بصری سبک تر به نظر برسد. توجه داشته باشید که چگونه كابینت كابینت کفپوشهای کف را در اطراف پایه اضافه كرده است تا یك واحد در معماری اتاق موجود وارد شود.

لینک های مربوطه:

  • 10 راه برای ذخیره بیشتر فضای شما
  • به فضای بیشتری احتیاج دارید؟ پیدا کردن مبلمان در Houzz
  • صرفه جویی در اتاق با یک تخت مورفی جدید

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *