8 راه حل ذخیره سازی ایده آل برای حمام

توسط شما آورده است
هوز

فضای کافی برای موفقیت هر اتاق مهم است و حمام نیز از این قاعده مستثنی نیست. در حقیقت ، ما اغلب از نیاز به ذخیره سازی در این منطقه که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد غافل می شویم یا با ابعاد کوچک فضا به چالش می کشیم. اندازه و سبک حمام شما هر چه باشد ، پنجاه شیوه برای کار در انبار وجود دارد ، خواه در زیر شلواری داخلی حمام ، قفسه های خوش تیپ یا سبدهای پرنعمت باشد.

حمام مدرن توسط عکاسی کریستی نوبل

1. سیم را وصل کنید. یک قفسه سیمی باعث زیبایی فوق العاده ای به حمام می شود. هم فضای ذخیره سازی و هم فضای نمایشگر را اضافه می کند ، دیواری کسل کننده را روشن می کند و سبک است و به راحتی آویزان می شود.

حمام معاصر توسط Cue & Co لندن

2. در کشو فشار دهید. یک حمام معمولاً حاوی فضای کمی استفاده شده است. به فکر سوءاستفاده از آنها با ساختن کشوهای کوچک و ظریف باشید. از آنجا که بسیاری از محصولات حمام اندک هستند ، حتی یک اسکناس برای ذخیره سازی اضافی نیز می تواند بسیار مفید باشد.

حمام سنتی توسط طراحی های لیزت ووت

3. سبد بسته بندی کنید. سبد ها کارهای انبارداری حیاتی را در اطراف خانه انجام می دهند و علاوه بر این ، یک حمام را نیز فوق العاده می کنند. یک سبد مناسب که حوله های آن را جمع می کند ، یک سبد نیز با یک یادداشت به آرامی روستایی ، گرم کردن سنگ مرمر یا یک پالت کم رنگ را به همراه خواهد داشت.

حمام انتقالی توسط اندرو برف عکاسی

4. یک طرف اضافه کنید. حالا این باهوش است! هر واحد حمام داخلی دارای فضای مرده در ساختار پشتیبانی آن است ، بنابراین چرا آن را به فضای ذخیره سازی تبدیل نمی کنیم؟

این کابینت دارای محفظه های باریک و قابل لایه ای است که صاحب خانه برای نگهداری دمپایی از آن استفاده می کند اما می تواند لباس های شسته شده ، صابون اضافی یا بطری های پاک کننده را به همان اندازه اداره کند.

حمام معاصر توسط کالج سیتی طراحی ساخت

5. پاپ در یک جمع بزرگ. شایعاتی را در پشت کابینت برای آن بطری کوچک لاک ناخن فراموش کرده و در عوض قفسه های بیرون کشیدن را انتخاب کنید. این محلول ذخیره سازی مدت طولانی است که در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، اما برای حمام نیز مناسب است.

این سبک از فضای ذخیره سازی می تواند در یک فضای باریک (ایده آل در یک حمام کوچک) ساخته شود ، و از آنجا که بسیاری از ملزومات حمام کردن نسبتاً اندک هستند ، فقط در اندازه مناسب هستند.

حمام معاصر توسط بهترین های اسکاندیناوی Ltd.

6. آن را شناور کنید. فضای نگهدارنده دیواری ، که از کف زمین شناور می شود ، حمام را به نظر می رساند و این فضا جایگزینی برای غرور جامد با سینک و کشوهایی است که اغلب امروزه مشاهده می شود.

در اینجا ، سینک ظرفشویی و کانتر یک قطعه یکپارچه است که واحد ذخیره سازی آن نیز در زیر نصب شده است. این باعث می شود بسیاری از خطوط افقی دلپذیر (به جای یک بلوک) ایجاد شود و سطح کشوها به یک قفسه اضافی تبدیل شود.

حمام سنتی توسط Capital Closets

7. بزرگ بروید. این دیواره کمال ذخیره سازی مانند معادل حمام یک شیروانی پیاده روی است. قفسه های باز ، محفظه های هوشمندانه – همه چیز در اینجا است. این اثبات است که ، هنگامی که به خوبی سازمان یافته باشد ، از کاغذ توالت گرفته تا حوله های دستی می تواند زرق و برق دار به نظر برسد.

حمام معاصر توسط Linear London | آشپزخانه ، حمام و کاشی

8- آن را به بالا ببرید. اگر یک حمام جادار با دیوار خالی دارید ، از فضای عمودی سرمایه گذاری کنید و در انبار از کف تا سقف بسازید. این می تواند به عنوان کمد کار کند و یا فضای ذخیره سازی سرریز سایر اتاق ها را تأمین کند و به راحتی می تواند تمام ملزومات حمام شما را حفظ کند.

لینک های مربوطه:

  • کدام Vanity برای شما کار خواهد کرد؟
  • حمام خود را با یک توالت جدید تازه کنید
  • گزینه های قفسه بندی جدید را در Houzz پیدا کنید

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *