8 راه حل ذخیره سازی زرنگ برای اتاق های تبدیل شده

توسط شما آورده است
هوز

بیشتر ما دوست داریم فضای بیشتری را در خانه های خود ایجاد کنیم و تبدیل اتاق زیر شیروانی یکی از راه های تقویت فیلم های مربعی است. این که آیا شما خودتان را به اتاق خواب اضافی ، یک دفتر خانه یا یک فضای نشیمن تبدیل می کنید ، ممکن است نیاز به غلبه بر دیوارهای شیب دار و زاویه های مشکل دار داشته باشید ، که می تواند یک مشکل برای هنگام ذخیره باشد. اما این بدان معنی است که شما باید نسبت به آن هوشمند باشید. با این ایده ها بیشتر از اتاق خود در پشت بام استفاده کنید.

مهد کودک توسط Stiff و Trevillion

1. با قلع و قمع کار کنید. این بانک از کابینت های داخلی از هر اینچ بیشترین استفاده را می کند در حالی که به سختی به اتاق حمله می کند و انبوه انبارداری از جمله یک کمد بزرگ را در بلندترین بخش ارائه می دهد.

استفاده از رنگ به خوبی کار می کند. درهای سفید با بقیه اتاق مخلوط می شوند و احتیاط لازم را در اختیار دارند و فضای داخلی بنفش غنی در هنگام باز شدن درها کمی تعجب و شلیک می کند.

اتاق خواب سنتی توسط معماران شرکت Maxwell و شرکت

2. دیوارهای خط با کابینت های سطح پایین. با تبدیل لامپ ها ، اجازه نور کافی کافی است. در بسیاری موارد ، این بدان معنی است که چراغ قوه ، اما این می تواند گزینه های ذخیره سازی شما را کاهش دهد.

هرچند، همه چیز از دست نرفته. از قسمت زیرین دیوار با واحدهای بلند و لاغر و لاغر مانند این موارد استفاده کنید که طول آن را دراز می کند. این همچنین می تواند یک راه حل نسبتاً مقرون به صرفه باشد ، زیرا می توانید به جای اینکه بخواهید سفارشی کنید ، می توانید تعداد زیادی دستگاه جمع و جور و غیر از قفسه را جمع کنید.

کمد معاصر توسط مورگان هریس معمار با مسئولیت محدود

3. حداکثر از آینه ها استفاده کنید. اگر می خواهید کمی از گنجه های پیاده روی ایجاد کنید ، جبهه های کشو و درهای کابینت را در شیشه های آینه ای سعی کنید تا جادویی فضایی را باز کرده و اجازه دهید نور روز طبیعی به اطراف گشوده شود.

کشوها و کابینت های موجود در این فضا ، بدون فضای اتاق ، فضای ذخیره سازی زیادی را ارائه می دهند.

اتاق خواب معاصر توسط معماران DMVF

4. ذخیره سازی سفارشی را در نظر بگیرید. ذخیره سازی خیاط ممکن است گران تر از راه حل های خارج از قفسه باشد ، اما این یک خدای بزرگ برای اتاق های پیچیده و زاویه های ناخوشایند است.

اگر تبدیل شیرآلات شما به عنوان اتاق خواب اصلی شما خدمت می کند ، ممکن است ارزش دیوارهای کمد ، زیر شلواری و قلاب های سفارشی را با یک مکان اختصاصی برای تمام چیزهایی که برای ذخیره نیاز دارید ، مخفی کنید.

فضای ذخیره‌سازی سفارشی در این فضای لوازمی یکپارچه با معماری مخلوط شده و بیشترین استفاده را از دست و پنجه نرم های عجیب و غریب می کند.

اتاق خواب معاصر توسط معماری دونالد

5- سطح خود را مخلوط کنید. از بازی با همه فضای موجود خود نترسید و سطوح مختلف ذخیره سازی را مخلوط کرده و مطابقت دهید. کارهایی که می توانید با یک دیوار انجام دهید ممکن است کاملاً متفاوت از کاری باشد که می توانید با دیگری انجام دهید ، این امر به دلیل تاج پوشش ، پنجره ها یا عوامل دیگر.

در اینجا ، یک بانک از کمدهای نسبتاً عمیق و بلند با یک واحد کشو شناور تعبیه شده است که ضمن حداکثر رساندن نور ، فضای ذخیره سازی را نیز ارائه می دهد.

اتاق خواب معاصر توسط Kia Designs

6. زیر آن را بزنید. اضافه کردن یک سطح جداگانه با زیر شلوارهای انبارداری در زیر یک ترفند طراحی نبوغ برای تبدیل شیروانی با قد کمی بیشتر است.

به این ترتیب می توانید منطقه زیر سکوی بلند شده (که در اینجا برای تختخواب استفاده می شود) را با انواع کشوها و کشوها متناسب با هم مخفی کنید تا لباس و کفش را پنهان کنید.

اتاق خواب اکتشافی توسط معماری لارک

7. به ذخیره بزرگ زیر بار بروید. اگر قد دارید ، سعی کنید از تختخواب خود بلند شوید تا از فضایی که در زیر آن قرار دارد سرمایه بگیرید. می توانید در قفسه های کتاب ، یک میز یا حتی یک میله لباس جا بگیرید. شاید تصمیم بگیرید که به دنبال گزینه داخلی بروید ، یا تعداد زیادی تختخواب کابین خارج از قفسه امروزه در دسترس است – مناسب برای نوجوانان.

اتاق خواب اکتشافی توسط معماری اندرو پین

8- سبد ها را سخت کار کنید. اگر بودجه لازم برای سرمایه گذاری در مبلمان داخلی را ندارید اما می خواهید از هر آخرین اینچ نهایت استفاده را ببرید ، سعی کنید از سبدهای یا جعبه های چوبی برای آن دسته از فضاهای بی دست و پا استفاده کنید که جای دیگری از مبلمان را نمی پذیرند. این یک راه مقرون به صرفه برای استفاده بیشتر از فضای شما است ، همچنین به نظر می رسد زیبا.

لینک های مربوطه:

  • نحوه ذخیره سازی مورد نظر شما
  • برای کشف ایده های جدید ذخیره سازی ، عکس ها را جستجو کنید
  • سازمان دهنده ایده آل گنجه را در Houzz پیدا کنید

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *