مزایا و معایب آبگرمکن های بدون تانک

بخاری بدون تانک داخلیاز طریق انبار خانه

مزایای بخاری آب بدون تانک

آبگرمکن های بدون تانک (همچنین به واحدهای “در صورت تقاضا” یا بخاری آب گرم فوری نیز گفته می شود) از 30 تا 50 درصد انرژی کمتری نسبت به واحدهای دارای مخازن استفاده می کنند و بسته به میزان مصرف آب ، یک خانواده معمولی در حدود 100 دلار یا بیشتر در سال صرفه جویی می کند.

این واحدها فقط هنگامی که شیر آب را روشن می کنند ، آب را گرم می کنند. آنها معمولاً بر روی گاز طبیعی یا پروپان کار می کنند. مزیت اصلی این است که آنها هزینه اضافی برای گرم نگه داشتن 40 تا 50 گالن آب را در یک مخزن ذخیره سازی از بین می برند ، بنابراین شما انرژی کمتری را هدر می دهید.

آنها همچنین یک منبع مداوم آب گرم را ارائه می دهند ، که برای پر کردن یک وان بزرگ یا یک گرداب ایده آل است. آنها فشرده تر از یک بخاری آب استاندارد هستند و روی یک دیوار سوار می شوند.

دریافت اینبخاری آب بدون تانک برقی EcoSmart ECO 27 امروز در آمازون.

مضرات بخاری آب بدون تانک

نقطه ضعف اصلی بخاری آب گرم یا تقاضا فوری هزینه های مقرون به صرفه است.

واحدهای کوچکتر که اغلب آنها را مشاهده می کنید ، آب گرم به اندازه کافی برای خدمت به بیشتر خانواده ها تولید نمی کنند. آنها فقط یک بار از شیر آب استفاده می کنند – اگر بخواهید در حالی که ماشین ظرفشویی کار می کند دوش بگیرید ، مشکلی ایجاد نمی کند. واحدهای بزرگتری وجود دارند که می توانند تقاضای کل یک خانواده را برطرف کنند ، اما گران هستند.

این را سفارش دهیداتاق بخاری Rheem RTEX-13 240V اکنون در آمازون مسکن مسکونی بدون آب گرمکن مسکونی است.

اما از آنجا که واحدهای بدون تانک دارای مشعل های پرقدرت هستند ، آنها همچنین نیاز به تهویه ویژه دارند (سیستم اختصاصی ، دریچه بسته شده ، که نیاز به نصب حرفه ای دارد). مشعل های گاز طبیعی اغلب به لوله گاز با قطر بزرگتر نیاز دارند که این به هزینه نصب اولیه می افزاید.

خط آخر:

وقتی قیمت واحد را می پردازید ، حتماً برآورد یا پیشنهاد محکمی را برای هزینه های نصب دریافت کنید. این یک پروژه خودتان نیست ، مگر اینکه مهارت های سطح حرفه ای داشته باشید. شما می توانید در بسیاری از مراکز خانگی و فروشگاه های تخصصی لوله کشی ، بهترین بخاری های بدون آب را بیابید.

اینآبگرمکن WiseWater Tankless Hot Water امروز در آمازون موجود است.

شکل A: جزئیات آبگرمکن بدون تانک

هنگامی که یک شیر آب گرم باز شود ، عناصر گرمایش روشن می شوند. در جریان مبدل حرارتی ، آب گرم می شود.

جوانه های آب گرم و جوانب ضد آب شکل aخانواده دستی

آیا بخاری آب بدون تانک برای شما وجود دارد؟ در این ویدیو درباره آنها اطلاعات کسب کنید:

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *