آمریکا در پس روند بید قرار دارد

توالت

اگر به خارج از کشور سفر کرده اید ، احتمالاً یک توالت کنار توالت را دیده اید. قیمت محصولات مانند یک سینک ، به نوعی مانند ادرار است. بنابراین ، اگر آنها لوله های استاندارد لوله کشی در سایر مناطق جهان هستند ، چرا ما آنها را بیشتر در ایالات متحده نمی بینیم؟

اگر دوست دارید در مورد تاریخچه قیمت بیشتر بدانید ، ما اینجا را تحت پوشش خود قرار می دهیم.

Bidet چیست؟

قیمت محصولات پس از استفاده از توالت برای تمیز کردن مناطق زیرین شما طراحی شده است. شما به جای استفاده از کاغذ توالت ، شما اساساً بر روی لامپ می نشینید ، شیر آب آن را روشن می کنید و یک جریان آب کار را انجام می دهد.

آیا باید در یک بیت سرمایه گذاری کنید؟

در حالی که آمریکایی ها از افزودن قیمت محصولات حمام خود آهسته بوده اند ، روند رو به رشد است. برخی از کارشناسان گزارش می دهند که قیمت محصولات نه تنها بهداشتی تر از کاغذ توالت نیستند بلکه می توانند در لوله کشی شما راحت تر باشند زیرا هیچ فرصتی برای گرفتگی کاغذ توالت درزگیر شما وجود ندارد. به علاوه ، کاهش استفاده از دستمال توالت موجب صرفه جویی در درختان می شود. کسانی که می گویند قیمت محصولات بیشتری از آب استفاده می کنند ، مخالف کسانی هستند که می گویند آب مورد استفاده برای گزنه به مراتب کمتر از آب مورد استفاده برای تولید دستمال توالت است.

و ، در اینجا یک مورد دیگر در ستون طرفدار قیمت محصولات وجود دارد: از آنجا که گزارش شده است که تقریباً 80 درصد از کل بیماری های عفونی از طریق تماس انسان منتقل می شوند و فقط در حدود نیمی از ما در واقع دست های خود را بعد از استفاده از توالت ، شستشو می دهیم. قیمت های رایگان گزینه ای امن تر در همه جا هستند.

این 10 محصول خانگی شیک به نظر می رسد کمی آجیل دارند (خوب ، به جز قیمت!).

قیمت بیت چقدر هزینه دارد؟

به گزارش Homewyze ، یک بیت مستقل می تواند از 539 تا 1،182 دلار باشد ، به همراه 200 دلار دیگر برای نصب آن.

با این حال ، اگر در فضای حمام کوتاه هستید ، یک دستشویی یک گزینه مناسب است (واشلت مارک تجاری ثبت شده شرکت توالت ژاپنی ، توتو) است. یک دستشویی یک صندلی توالت برقی است که آب را مانند یک بید می پاشاند. به طور متوسط ​​300 دلار قیمت دارد. این دستشویی دارای یک صفحه کنترل ، صندلی گرم شده و دما و حجم قابل تنظیم آب است. بعضی از مدل ها حتی گزینه خشک و ضربه ای دارند!

ضمیمه های اسپری نیز ارزان و محبوبیت زیادی در حال رشد دارند. این مقاوم سازی ها به طور مستقیم به آبراهن توالت و هزینه آن در هر کجای 20 تا 200 دلار در آمازون متصل می شوند. این اتصالات سمپاش از Aqua Nexis از استیل ساخته شده است و به کاسه توالت یا دیواره جانبی وصل می شود و با هر نوع توالت با اندازه استاندارد کار می کند. قیمت آن 40 دلار است.

شما دستمال توالت خود را همه اشتباه کرده اید و به همین دلیل است.

هنوز قانع نشده؟ این را در نظر بگیرید: بروندل ، سازنده مشهور قیمت محصولات ، ارزیابی می کند که یک فرد متوسط ​​هر سال تقریباً 250 دلار روی کاغذ توالت خرج می کند. با قیمت یک بیت ، هزینه آب اضافی را می توانید هر سال حدود 180 دلار پس انداز کنید. این کمتر از توالت است. این 30 نکته زباله صفر ساده و مؤثر است.

حوله را هم اکنون در آمازون بخرید.

پیوست سمپاش را هم اکنون در آمازون بخرید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *