بدون باز کردن درب به درب پاسخ دهید

حمایت مالی توسط Vtech

البته ، شما می توانید بازدید کننده را از طریق سوراخ کردن مشاهده کنید و تصمیم بگیرید که به در جواب ندهد. اما این فقط پیامی را ارسال می کند که هیچ کس در خانه نیست. برخی از مجرمان خانه های “بی جواب” را ردیابی می کنند و آنها را برای بازدید “بازگشت” علامت گذاری می کنند. بنابراین همیشه بهتر است که به درب پاسخ دهید ، اما این کار را از راه دور انجام دهید. در اینجا سه ​​روش برای انجام این کار وجود دارد.

چندین شرکت سیستم های مخابره داخل ساختمان ویدیویی جلو را می فروشند. برخی از آنها نیاز به یک کابل اختصاصی از دوربین درب جلو / درهای ورودی تا ایستگاه پایه دارند. ایستگاه پایه شامل صفحه نمایش فیلم و گوشی یا بلندگو هندزفری است. سبک های دیگر بین دوربین و ایستگاه پایه به صورت بی سیم کار می کنند. من طرفدار بزرگی از این سیستم ها نیستم زیرا شما فقط می توانید به در جواب دهید و فیلم را از ایستگاه پایه ببینید. بنابراین باید هر بار کسی زنگ درب خود را به ایستگاه پایه دوید.

خوشبختانه گزینه بهتری وجود دارد – سیستم تلفن بی سیم با فیلم درب بی سیم. این سیستم که توسط سازنده تلفن بی سیم VTECH ساخته شده است ، شامل یک دوربین فیلمبرداری بی سیم / واحد درب و دو تلفن بی سیم است. هنگامی که یک بازدید کننده دکمه در را فشار می دهد ، تلفن های بی سیم از صدای متریال صدا استفاده می کنند تا تماس درب را از تماس تلفنی متمایز کنند. سپس تلفن عکس فوری رنگی بازدید کننده را نمایش می دهد. می توانید با بازدید کننده صحبت کنید و همزمان فیلم زنده را مشاهده کنید. اگر در خانه نیستید ، دوربین عکاسی از بازدید کننده را ذخیره می کند ، بنابراین می توانید ببینید چه کسی در حالی که دور هستید به درب شما آمده است.

کیت # IS17121-2 VTECH با قیمت مناسب 120 دلار (از vtechphones.com) است. VTECH گوشی و دوربین اضافی را به فروش می رساند تا بتوانید سیستم را گسترش دهید. در هر اتاق یک گوشی قرار دهید و بدون اجرای آن می توانید به درب پاسخ دهید.

نصب آسان است. کافی است واحد اصلی را به هر جک تلفن وصل کرده و دوربین / درب را در درب جلوی آن سوار کنید. واحد دوربین را با باتری ها اجرا کنید یا آن را به آداپتور برق هدایت کنید (شامل).

این گزینه سوم برای تکنسین های حرفهای با تغییر اضافی است که می خواهند به در پاسخ دهند و فیلم را از تلفن هوشمند خود مشاهده کنند. این گران قیمت (700 دلار) ، نصب آن پیچیده و حتی پیچیده تر از آن است. اما این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید در تمام وقت ، در خانه یا خارج از خانه پاسخ دهید.

یک دوربین فیلمبرداری بی سیم (حدود 100 دلار از هر فروشگاه الکترونیکی) را در درب نصب کنید. سپس یک جعبه درب جداگانه نصب کرده و با کنترل کننده تماس با تماس (600 دلار) تماس بگیرید. کنترل کننده وقتی یک بازدید کننده دکمه دکمه در را فشار می دهد ، از تلفن هوشمند خود از خط تلفن موجود خود تماس می گیرد. برای پاسخ به در ، کافی است مرورگر تلفن هوشمند یا یک برنامه ویدیویی خود را باز کرده و صدا و تصویر درب جلوی آن را جریان دهید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *