خودتان از بافت دیواری استفاده کنید و Big Bucks را ذخیره کنید

توسط HOMAX® حمایت مالی می شود

خودتان از بافت دیواری استفاده کنید و Big Bucks را ذخیره کنید

جوانب مثبت بسته نرم افزاری را برای استفاده از بافت دیوار شارژ می کنند. پس از همکاری با HOMAX® برای این پست ، فهمیدم که انجام این کار با HOMAX® Pro Grade چقدر آسان است دیوار بافت برای کسری از قیمت یک حرفه ای. شما حتی به تجهیزات چرمی مخصوص ضربه زدن به چاقو نیز نیازی به تجهیزات خاصی ندارید. از این اسپری بافت دیواره آئروسل برای بافت در ترمیم دیواره خشک و یا ایجاد یک دیوار کامل استفاده کنید. نازل کنترل دوتایی کاملاً قابل تنظیم و کاملاً قابل تنظیم به شما امکان می دهد تا هم حجم اسپری و هم فشار را مرتب کنید تا بافت مورد نظر خود را بدست آورید. یک بافت پوسته پوسته یا سبک به سبک حذفی را انتخاب کنید.

ریک می آموزد که چگونه آن را خفه کند

من قبلاً هرگز یک دیوار نساخته ام ، چه رسد به انجام این کار حذفی. بنابراین من دستورالعمل ها را خواندم و قبل از انجام برنامه واقعی تمرین کردم. دستورالعمل ها می گویند که روی مقوا تمرین کنید. من یک قطعه به اندازه کافی بزرگ برای تمرین ندارم ، بنابراین کاغذ گلاب را به دیوار چسباندم و کف را با پارچه قطره ای پوشاندم. سپس چندین تنظیم صدا و فشار مختلف را امتحان کردم و از چاقوی خشک کن استفاده کردم تا هر کدام را پایین بیاورم تا اینکه ترکیبی را که دوست داشتم پیدا کنم. این چیزی است که من از جلسات تمرین خودم آموختم:

خودتان از بافت دیواری استفاده کنید و Big Bucks را ذخیره کنید

  • شما در اولین پاس آن را دریافت نمی کنید. برای تکمیل تکنیک خود در مورد استفاده از حدود نیمی از قوطی برنامه ریزی کنید.
  • هنگامی که تنظیمات کنترل دوتایی را تنظیم می کنید و بافت مورد نظر خود را به دست می آورید ، پس از اتمام کار ، آن تنظیمات را به هر یک از گزینه های بعدی انتقال دهید.
  • هرچه برنامه سنگین تر باشد ، باید به دیوار نزدیک تر شوید.
  • در الگوهای دایره ای تصادفی اسپری کنید.
  • چاقو را به هیچ وجه بر روی بافت بافت بکشید. در صورت نیاز همیشه می توانید فشار بیشتری را روی پاس دوم اعمال کنید. با این حال ، اگر به پاس اول فشار زیادی وارد کنید ، فقط یک بافت را در یک حباب بزرگ آغشته می کنید. سپس مجبور خواهید بود آنرا خرد کنید و دوباره شروع کنید.

خودتان از بافت دیواری استفاده کنید و Big Bucks را ذخیره کنید

  • زمان بندی بسیار مهم است. دستورالعمل ها می گویند که محصول را طی یک یا دو دقیقه به پایین بکشید. اگر بیش از حد صبر کنید ، محصول سفت می شود و به راحتی خراب نمی شوید. اگر خیلی زود آنرا خراب کنید ، خیلی آبکی و لکه دار است. از زمان بندی آویزان شوید و در بخش های کوچک کار کنید.

خودتان از بافت دیواری استفاده کنید و Big Bucks را ذخیره کنید

چقدر بخریم

درجه نرم افزار HOMAX® Wall Texture حدود 16 دلار برای هر قوطی در مراکز خانگی هزینه دارد. هر قوطی از بافت حذفی حداکثر 75 فوت مربع را برای یک پوشش سبک یا 35 فوت مربع برای یک پوشش سنگین پوشش می دهد. بافت پوست پرتقال تا 125 متر مربع برای پوشش خوب و 70 متر مربع برای روکش سنگین را پوشش می دهد. برچسب قوطی نتایج نهایی را برای هر نوع برنامه نشان می دهد ، بنابراین از آن به عنوان یک راهنمای خرید استفاده کنید. با این حال ، من توصیه می کنم چندین قوطی اضافی خریداری کنید تا در میانه پروژه تمام نشوید. آنچه را که استفاده نمی کنید برگردانید.

نکات نهایی

این محصول به سرعت خشک می شود (در حدود 60 دقیقه بسته به رطوبت و دما) ، بنابراین می توانید در همان روز نقاشی کنید. با این حال ، سازنده توصیه می کند که قبل از رنگ آمیزی ، ابتدا بافت را ترجیح دهید ، تا آن را در زمان پروژه خود رقم بزنید.

بافت پوست پرتقال در فرمولاسیون های حاوی آب و روغن موجود است. حذفی فقط مبتنی بر آب است. اما هر دو فرمول حاوی حلالهای قابل اشتعال هستند ، بنابراین برای از بین بردن بخارات نیاز به تهویه متقاطع کافی دارید. برای جلوگیری از تنفس بخارها و پوشیدن عینک از دستگاه تنفس مناسب ذغال استفاده کنید تا از چشمان شما در برابر پاشیدن محافظت شود.

– ریک موسکوپلات ، سردبیر کمک کننده

این مقاله حمایت مالی است که توسط من به نمایندگی از هماکس نوشته شده است. نظرات و متن ها همه مال من است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *