آیا مواد جایگزین تری سدیم فسفات به اندازه واقعی چیز خوب هستند؟

جایگزین TSP و TSPاز طریق آمازون

Trisodium phosphate یا TSP یک پاک کننده استثنایی برای مجموعه ای از مصارف از جمله از بین بردن گریس و رنگ از بتن و آجر ، آماده سازی دیوارها برای نقاشی و آماده سازی دیوارها برای کاغذ دیواری است.

مسئله تری سدیم فسفات چیست؟

با وجود قدرت تمیز کردن TSP ، بدون مشکلات آن نیست. برای مبتدیان ، TSP هم محرک چشم و پوست است و به همین دلیل توسط اداره ایمنی و بهداشت کار (OSHA) طبقه بندی می شود. در هنگام استفاده از تری سدیم فسفات ، محافظت مناسب از چشم و پوشیدن دستکش و آستین های بلند توصیه می شود. گذشته از نگرانی های بهداشتی ، نگرانی های زیست محیطی نیز وجود دارد. یکی از دلایلی که TSP آن را به خوبی تمیز می کند مولکول فسفات یک ماده شوینده عالی است. با این حال ، فسفات همچنین یک کود است و برای افزایش بازده به مزارع مزرعه اضافه می شود.

فسفات موجود در مزارع و مواد شوینده می تواند به داخل آبراهه درآید یا آبشویی کرده و شکوفه های جلبک ها را افزایش می دهد. این می تواند منجر به کشته شدن ماهی ها و کاهش سلامت محیط زیست شود. به همین دلیل ، مواد پاک کننده فسفات در 16 ایالت ممنوع شده است. ایالت نیویورک TSP را به طور کامل ممنوع اعلام کرده است.

با توجه به این نگرانی ها ، بسیاری از افراد مایل به استفاده از TSP در داخل و اطراف خانه های خود نیستند. بنابراین ، آیا جایگزین های تری سدیم فسفات موجود در بازار به اندازه واقعیت خوب هستند؟ خلاصه اینکه ، بله و خیر. فسفات یک گریس و خرد کن استثنایی است. با این حال ، پاک کننده های قابل مقایسه ای وجود دارند که می توانند تقریباً به همان اندازه TSP کار خوبی انجام دهند در حالی که تأثیر کمتری بر محیط زیست دارند.

در اینجا 10 نسخه ارزان قیمت برای یک خانه پایدار ارائه شده است.

جایگزین های TSP

TSP بدون فسفات به طرز عجیبی نامگذاری شده است. ماده اصلی TSP فسفات است ، اما این محصول حاوی آن است نه فسفات این ماده دارای ترکیب سدیم کربنات سدیم است ، مانند ترکیبات جوش شیرین ، به عنوان ماده اصلی (سسکوی کربنات سدیم حدود 20 درصد از TSP واقعی را تشکیل می دهد). این محصول عاری از فسفات ، چربی و همچنین TSP سنتی را کاهش نمی دهد ، اما تأثیر محیط منفی آن هم ندارد.

Simple Green یک جایگزین برای محیط زیست بی خطر برای TSP است که تحریک کننده نیز نیست. این ماده پاک کننده مایع است که می تواند مجموعه ای از سطوح و مواد را تمیز کند. گریس را به خوبی تمیز کرده و برش می دهد و فرمول های متنوعی برای کاربردهای مختلف وجود دارد. برای مقابله با آب کمی از آن استفاده می شود و ممکن است برای از بین بردن باقی مانده نیاز به پاک کردن آب دوم باشد اما برای کاهش این اثر می توان آن را با آب رقیق کرد.

جایگزین Klean Strip TSP یکی دیگر از پاک کننده های تخریب پذیر قابل تجزیه است که به خوبی جایگزین TSP است. از آنجا که فسفات فاقد آن است ، به همان اندازه TSP برای برش دادن گریس مؤثر نیست. اگرچه فرمولاسیون تخریب پذیر است ، اما هنوز هم تحریک کننده است و از چربی مناسب و محافظت از پوست باید استفاده شود.

این نکات تمیز مخفی را از متخصصان نظافت مشاهده کنید.

اکنون TSP را در آمازون بخرید.

اکنون TAS ، فسفات رایگان را در آمازون بخرید.

اکنون سبز ساده را در آمازون بخرید.

Klean Strip را هم اکنون در آمازون بخرید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *