از لوله های پمپ منجمد منجمد خودداری کنید

پاییز گذشته با یک پروژه کوچک برخورد کردم که می تواند مشکلات بزرگی را برایم ایجاد کند. بهار قبلی ، من یک سیستم کاشی زهکشی در زیرزمینم نصب کردم. سیستم از طریق لوله تخلیه پمپ لکه تخلیه می شود ، و من خیلی سریع خسته شدم از اینکه به آن شلنگ سیاه زشت که زاویه خانه آن است چسبیده است. تصمیم گرفتم لوله ای را دفن کنم تا آب را در نزدیکی یک باغ صخره حدود 20 فوت از خانه منتقل کنم. آنچه به نظر می رسید یک پروژه آسان و ارزان می تواند یک فاجعه گران تمام شود.

لوله های تخلیه پمپ پمپ

اگر لوله های تخلیه پمپ پمپ شما دفن شده اند ، فاصله بین لوله ها را بگذارید. به این ترتیب ، آب حتی اگر یخ در زمین یخ زده باشد ، می تواند از لوله فوقانی تخلیه شود.

ایده من گسترش 1-1 / 2-in موجود بود. لوله به داخل 4 لوله 1 تا 2 فوت در زیر زمین دفن شده است. هرچه شانس آن را داشت ، برادرم در هنگام حفاری سنگر خود به ما مراجعه کرد. وی پرسید چه اتفاقی می افتد وقتی لوله ها در زمستان یخ زدند. متأسفانه ، من به این فکر نکرده بودم و هر پاسخی که می توانم با آب درگیر زیرزمینم بیابم.

وی توضیح داد که لوله کش حکیمانی که در خانه ای که اخیراً ساخته بود کار کرده است بین لوله ها شکافی ایجاد کرده است ، بنابراین وقتی آب یخ زد ، هنوز مکانی برای رفتن ندارد. نه این که من برادرم (قائلم) را باور نکردم ، بلکه به شرکتی که سیستم تخلیه من را نصب کرده بود تماس گرفتم تا ببینم آیا این یک برنامه صحیح است. آنها موافقت کردند و به من گفتند که اگر من طرح اصلی خود را به پایان برسانم ، احتمالاً لوله ها در اتصال شیر چک از هم جدا می شوند ، یا من پمپ خود را می سوزاندم. این شرکت گفت که آنها سالانه ده ها تماس از افرادی دریافت می کنند که از حذف شیلنگ فرمت در زمستان غفلت می کنند ، که باعث بروز مشکلات مشابه می شود. آنها به من یادآوری کردند که به همان اندازه به صورت شفاهی و جزوه ای به من گفتند ، اما من ذکر نکردم که من آن نکته کوچک را کاملاً فراموش کرده ام.

من همچنین از جوانب مثبت در مورد آبی که در نزدیکی خانه تخلیه می شود به جای بیرون از حیاط من پرسیدم. آنها گفتند که بیشتر پمپ ها در زمستان اجرا نمی شوند (که در خانه من صادق بود) و این که بازیافت کمی آب برای چند هفته در بهار بهتر از گزینه های دیگر است: حفر یک سنگر 4 عمق برای رسیدن به زیر خط یخ زدگی یا داشتن آب در زیرزمین من. من نمی توانم با آن استدلال کنم. بنابراین معلوم شد که برادرم پوست مرا نجات داده است. تقریباً در تمام سالهایی که او مشروبات الکلی من را می نوشد ، تقریبا … تقریبا.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پمپ های ریخته گری و زهکشی زیرزمین ، این داستانها را بررسی کنید:

دریچه چک کردن پر سر و صدا را خاموش کنید

خشک کردن زیرزمین مرطوب

رفع دائمی برای زیرزمینهای مرطوب

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *