روشنایی حمام: ساده نگه داشتن آن

این یک شوخی است:

س: فرق بین خدا و معمار چیست؟

A. خدا می داند که او معمار نیست.

(من با یک معمار ازدواج کرده ام و معماران آن شوخی را دوست دارند.)

من این مسئله را مطرح می کنم زیرا من و همسرم معمار در حال بازسازی حمام هستیم که حدود 15 سال پیش آخرین بار آنرا لمس کردیم و در حال حاضر در حال بحث در مورد روشنایی هستیم. این موضوعی عجیب و غریب است که بخاطر اتفاقی که 15 سال پیش رخ داده است. شوهر من بدون مشورت با من ، یک فن / بخاری / شب روشن / سربار فوق العاده هوادار را در سقف حمام نصب کرد (به همین دلیل به شوخی فوق مراجعه کنید). این واحد پیچیده با یک صفحه کلید سوئیچ چهار ضلعی مشخص شده که در استفاده از هر ضامن مشخص شده است. به دلایلی ، شوهرم از این صفحه سوئیچ متنفر شد و آن را با شخصی جایگزین کرد که به نظر بسیار آموزش دیده (و گران قیمت) “تمیز” به نظر می رسید. به نظر می رسد زیر ، کم و بیش.

صفحه سوئیچ چهار ضلعی

البته نه یک فرد مجزا از جمله من ، فرزندانمان ، میهمانانمان یا کاملاً صریح و آشکار ، شوهرم ، نتوانسته است بفهمد کدام ضرب و شتم چراغ فراتر را روشن کرده است! (اگر تعجب می کنید که چرا ما به حمام کوچک خود به همه این گزینه های مختلف احتیاج داشتیم ، به شما یادآوری می کنم که با یک معمار ازدواج کرده ام. ما آنها را احتیاج نداریم.)

وقتی شخصی وارد حمام شد و در تاریکی به اطرافش رسید … هوادار مختصراً ادامه یافت و پس از آن رفت. چراغ شب روی آن کلیک کرد و سپس خاموش را کلیک کرد. با هر شانس ، سرانجام در آزمایش سوم به دکمه نور اصلی (hallelujah!) ضربه بزنید.

خوب ، البته ، پس از چند ماه ناامید کننده ، ما استفاده از چراغ حمام بالای سر را به طور کامل متوقف کردیم و به طور انحصاری شروع به استفاده از چراغ های صیقل دهنده در نزدیکی آینه بر روی سینک حمام کردیم. این نوع سوئیچ به نظر می رسد.

صفحه ساده سوئیچ

و این طریقه طی 15 سال گذشته است. (به جز میهمانان فقیر ما ، که هنوز هم در کاوش و شگفتی بخاری ، فن و چراغ شب ما گیر کرده اند.)

مشاوره در مورد خانه: با آنچه ساده و شهودی است بروید. این امر بیشتر از وسایل روشنایی و کنترل های روشنایی صدق می کند. ساختن چیزی پیچیده تر از آنچه باید باشد بسیار ساده است ، زیرا شما درگیر عامل “خنک” هستید. شیرآلات ، توالت ، واحدهای قفسه بندی ، وسایل لیست ادامه و ادامه می یابد. یا معماری کلاسیک Boo-Boo – محل قرار گرفتن در جلو. اگر به نشانه هایی نیاز دارید تا کسی را به سمت درب ورودی ساختمان بنویسید … درب در نقطه اشتباه است. ساده و شهودی بهتر است. فقط از یک معمار سؤال کنید.

برای پروژه های عالی برای نورپردازی و بازسازی حمام ، این داستانها را بررسی کنید:

– چگونه می توان حمام خود را بدون از بین بردن آن بازسازی کرد

– حمام کوچک زیبا

– الیسا برنیک ، ویراستار دانشیار

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *