بهترین رنگ اتاق غذاخوری امسال

بهترین رنگ اتاق غذاخوری: از طریق شروین-ویلیامز

اتاق ناهار خوری شما ، چه از آن برای وعده های غذایی معمولی خانوادگی و چه از شام های رسمی استفاده می شود ، مکانی است که می توانید از رنگ آن برای بیان انواع متنوعی استفاده کنید. بهترین رنگ های اتاق ناهار خوری به شما کمک می کند تا ضمن ایجاد جریان در منزل ، خلق و خوی مناسب ایجاد کنید.

این 10 نکته به شما در انتخاب رنگ مناسب رنگ کمک خواهد کرد.

چگونه می توانم یک رنگ رنگ برای اتاق ناهار خوری خود انتخاب کنم؟

هنگامی که نوبت به انتخاب بهترین رنگ های اتاق غذاخوری می رسد ، Pittsburgh Paints and Stains پیشنهاد می کند که درباره چه نوع عبارتی می خواهید بیان کنید. آیا می خواهید اتاقی را ایجاد کنید که مکالمه را ترغیب کند؟ در مورد تشریفات و سنت چطور؟ یا ، شاید به دنبال رنگ اتاق غذاخوری هستید که بهتر اتاقهای مجاور را به هم وصل کند. پس از فهمیدن نقشی که می خواهید اتاق غذاخوری شما بازی کند ، می توانید گزینه های رنگی خود را کم کنید.

قبل از شروع به رنگ آمیزی ، مطمئن شوید که رنگ را در مقابل اتاق های مجاور آزمایش کرده اید. رنگ ها با یکدیگر مطابقت ندارند ، اما باید با هم همکاری کنند. حداقل اطمینان حاصل کنید که تعهدات رنگ های رنگی سازگار باشد تا اتاق ها به طور روان روان شوند.

این روش مناسب برای آزمایش رنگ های رنگ است.

وقتی صحبت از روند رنگ آشپزخانه می شود ، این 12 رنگ در حال حاضر داغ هستند.

رنگ های اتاق ناهارخوری مدرن

رنگهای خاکی

اگر دیوارهای اتاقهای مجاور شما خنثی است ، رنگهای خاکی را در اتاق غذاخوری امتحان کنید. رنگی را انتخاب کنید که بدون اینکه چشمک بزند ، به شخصیت جلوی اتاق می دهد. یک پرتقال خاکی به برجسته سازی به پایان می رسد طبیعی ، مانند سنگ یا آجر و به خوبی با خاکستری روشن جفت می شود.

سیرا ردوود از شروین ویلیامز (در اینجا نشان داده شده است) دارای نت های نارنجی و قهوه ای است.

آبی کم رنگ

برای اتاق ناهار خوری زیبا ، رنگ آبی کم رنگ را امتحان کنید. این سایه را می توان به راحتی با لهجه های خاکستری ، به همراه مبلمان چوبی و فلزات نقره ای برس. اگر اتاق غذاخوری شما فاقد نور طبیعی باشد ، آبی روشن انتخاب خوبی است.

با توجه به نقاشی های بنیامین مور ، Blue Haze “بی صدا و به یاد ماندنی” است. “این سایه ظریف و آبی برای کسانی که فقط به دنبال رنگ آرامش بخش و خونسرد هستند ، ایده آل است.” در مرحله بعدی ، بدانید که بهترین رنگ های حمام های کوچک کدامند.

خاکستری

اگر رنگ های جسورانه فنجان چای شما نیستند ، طبق گفته های رنگ و لکه های پیتزبورگ ، خاکستری یکی از بهترین رنگ های اتاق غذاخوری است. “خاکستری های ظریف آرام هستند و زمینه ای پیشرفته را ایجاد می کنند که مکالمه را بالا می برد. آنها همچنین رنگ را به خوبی نشان می دهند ، بنابراین رنگ دلخواه خود را در دکور اضافه کنید تا علاقه و گفتگو ایجاد شود. “

Dusky Dawn را به رنگ خاکستری روشن و تقریباً در هر تنظیم کار کنید.

در اینجا برای پیدا کردن بهترین رنگ های دیواری برای دیوارهای داخلی ، چیز دیگری به دست ندارید.

نیروی دریایی

می خواهید به جسورانه و غیر منتظره بروید؟ در اتاق ناهار خوری خود رنگ دریایی را امتحان کنید. به گفته نقاشی های بهر ، “دیوارهای نیروی دریایی از غافلگیری از لهجه های لکه دار بهره می برند.” دیوارهای نیروی دریایی را با صندلی های ناهار خوری قرمز ، تنظیمات مکان زرد یا فرش با ترکیبی از رنگ های زنده جفت کنید.

Navy Blue از بهر پر جنب و جوش اما در عین حال پیشرفته و مناسب برای یک اتاق غذاخوری جسورانه است.

بیاموزید که چرا باید شروع به رنگ کردن سقف های خود کنید.

سفید

سفید لازم نیست که کسل کننده باشد. یک اتاق غذاخوری سفید نه تنها جذاب و مدرن است بلکه می تواند تقریباً به عنوان هر زمینه رنگی به عنوان زمینه اصلی استفاده شود. “اگر اتاق ناهار خوری شما باید کلاه های زیادی بپوشد – از یک شام بوقلمون تا صبح کریسمس تا تعطیلات سال نو به یک شام عاشقانه ولنتاین ، فقط در چند ماه – باید دیوارها و مبلمان اصلی خود را به صورت خنثی نگه دارید. سپس می توانید با اضافه کردن عناصر در رنگ های مختلف ، فصول و جشن های مختلف را به ارمغان بیاورید. “

Stone White from Glidden یک سفید نرم است که می تواند از آن به عنوان رنگ دیوار اتاق غذا خوری استفاده شود و با لهجه های جسورانه جفت شود و از آن در تریم نیز می توان استفاده کرد.

در اینجا 52 مورد وجود دارد که می توانند خانه شما را گرانتر جلوه دهند.

این رنگ رنگی است که می تواند خانه شما را با 6000 دلار دیگر به فروش برساند.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *