بهترین صندلی دفتر خانه

اجازه ندهید که چیزهایی مثل فقدان کد لباس و سفرهای نامحدود به آشپزخانه شما این واقعیت را تحت الشعاع قرار دهند که کار کردن در خانه شما به ساعتهای زیادی از وقت صندلی نیاز دارد. این که آیا اولویت اصلی شما جلوگیری از کمردرد یا ایجاد فضایی است که منعکس کننده سبک شخصی شما باشد ، در اینجا سه ​​مورد از بهترین انتخاب های مناسب ما برای بهترین صندلی اداری در خانه وجود دارد.

بهترین صندلی دفتر خانه برای پشت شما:

صندلی دفتر خانهاز طریق amazon.com

صندلی اداری پشتی Allguest

این را بدانید: طراحی ارگونومیک این صندلی اجرایی کم پشت با تمام طول ستون فقرات شما برای تشویق وضعیت مناسب هماهنگ است ، و ساخته شده و قابل تنظیم لنت کمر باعث پشتیبانی کمر در طول روزهای نشستن طولانی می شود. امکاناتی از جمله صندلی قابل تنظیم ، مش خنک کننده پشت و قابلیت اتصال به سیستم اولیه این صندلی فوق العاده راحت و پشتیبان است. همچنین با دو سال ضمانت همراه است.

“ما چندین صندلی از تولید کنندگان مختلف خریداری کرده ایم ، برخی از آنها تا 350 دلار. اما صادقانه بگویم ، یک ماه بعد ، این برنده شد. ” “این راحت ترین است ، بدون کمردرد ایجاد می کند و محکم ترین آنهایی است که خریداری کرده ایم. مش در مقایسه با سایرین قوی ترین است ، پشتیبانی کمر محکم و بسیار قابل تنظیم است. قطعاً به اصلاح برخی از عادتهای بد نشستن کمک می کند. 100٪ ارزشش را دارد. “

8 ایده سازمانی میز اداری خانه شما می توانید DIY کنید.

اکنون آن را در آمازون بخرید.

بهترین صندلی مخصوص اتاق نشیمن مانند:

صندلی دفتر خانه

سرتا در خانه کار صندلی لایتون

وایفایر طیف مناسبی از صندلی های داخلی منزل را برای زیبایی در دکوراسیون منزل موجود شما ، از جمله این برنده ، که در 11 رنگ مختلف ارائه می شود ، ارائه می دهد (توجه داشته باشید که قیمت بر حسب رنگ متفاوت است). صندلی کار Leighton فقط زیبا نیست ، بلکه کاربردی است ، صندلی قابل تنظیم و شیب مرکزی را به 360 درجه ارائه می دهد. به علاوه ، صندلی فوم حافظه و بازوها با سیم پیچ های جیبی راحتی شما را از Serta انتظار می رود.

این صندلی بسیار راحت است. من از رنگ صورتی نیز بسیار خوشحالم. ظریف و فقط به اندازه کافی رنگ است تا اتاق را پاپ کند. من این صندلی را برای ماندگاری و سهولت مونتاژ به شدت توصیه می کنم. “

فضای دفتر خانه خود را با این 10 ایده DIY سازماندهی و کارآمد کنید.

اکنون آن را در وایفایر بخرید.

بهترین مرکز سرمایه گذاری صندلی اداری بودجه همه جانبه:

صندلی از طریق staples.com

صندلی مش مشکی اردبیل

اگر به دنبال صندلی اداری در منزل هستید که زیبایی و عملکرد را بدون شکسته شدن بانک تعادل بخشد ، از این صندلی گرد با یک برچسب قیمت دو رقمی قدردانی خواهید کرد. طراحی مدرن ساخته شده با مش تنفس ، سبک و راحتی مطلوبی را ارائه می دهد ، در حالی که صندلی قابل تنظیم ، ارتفاع و پشتیبانی کمر باعث سفارشی سازی راحت می شود. شما باید خودتان آنرا جمع کنید ، که داوران با سهولت مختلفی به کار می روند ، اما بازپرداخت یک صندلی راحت و با سبک قیمت است.

یکی از بازرسان استیپلز گفت: “این صندلی راحت تر از صندلی های با قیمت بالاتر است.”

صندلی اداری خانگی مورد علاقه خود را دارید که دیگر کار نمی کند؟ در اینجا نحوه تعمیر آن آورده شده است.

اکنون آن را در Staples بخرید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *