بهترین رنگ های دفتر خانه

دفتر از طریق benjaminmoore.com

تزئین دفتر منزل شما می تواند یک روند هیجان انگیز باشد. در حالی که می خواهید شخصیت خود را به روشی نشان دهید که احتمالاً نمی توانید در یک شرکت شرکتی قادر به نمایش باشید ، باید راه های افزایش بهره وری را نیز در نظر بگیرید. با داشتن تخت خواب دنج خود در سالن ، لباسشویی نشسته در خشک کن آماده برای تاشو و ظروف دیشب در سینک ، ماندن الهام بخش و متمرکز در خانه شما اولویت اول است. با انتخاب رنگ های دفتر اداری که وظیفه شما را حفظ می کند ، از اصول اولیه شروع کنید.

اینگونه است که 5 جوانب مثبت می گویند شما باید نمونه های رنگی خود را آزمایش کنید.

رنگ: آبی-خاکستری

چرا: خاکستری حالت خنثی می بخشد ، در حالی که آبی آرام است. اگر می خواهید به جادوگری تسکین دهنده برای جبران فشارهای شغلی برسید ، رنگهای خاکستری آبی برای رنگهای منزل ایده آل هستند.

آن را امتحان کنید: دیوارهای خود را در رنگهای روشن تر از رنگ دو تایی رنگ کنید تا هنگام ورود به اتاق احساس آرامش ایجاد کنید. اگر خیلی تاریک شوید ، می توانید احساس مالیخولیایی ایجاد کنید.

ما عاشق رنگ بنجامین مور هستیم. راینر گری ، “در اینجا نشان داده شده است.

در اینجا نحوه ساخت یک مرکز اداری فشرده با یک میز کار و یک محل کار نوسان شده ارائه شده است.

رنگ: پاستیل زرد

چرا: کسانی که در یک صنعت خلاق هستند به خوبی با رنگ زرد رنگی کار می کنند تا خلاقیت خود را جلب کند زیرا رنگ باعث تحریک احساسات ، به ویژه احساس خوشبختی می شود.

آن را امتحان کنید: آن را با دکورهای سفید و قهوه ای در تمام محل خانه خود جفت کنید ، که با رنگ های طلایی که به رنگ زرد پاستیل به چشم می خورند ، به خوبی کار کنید.

برای انجام کارهای رنگی مناسب ، این نکات مربوط به نقاشی خانه را بررسی کنید.

رنگ: سبز

چرا: سبز رنگی آرام بخش است. این نمادی از صلح و آرامش و نشاط طبیعت است ، ضمن اینکه نشان دهنده پول و توانایی آن در ارتقاء موفقیت و امنیت اقتصادی است. این باعث می شود تا یک رنگ مناسب برای تعادل انرژی در خانه خود ایجاد کنید.

آن را امتحان کنید: به سبز کمرنگ بچسبید و از سایه استفاده کنید تا اتاقی را که نور طبیعی زیادی ندارد جبران کنید. یک سبز نرم در فضای خاموش بسته احساس طراوت خواهد کرد.

در اینجا 10 DIY آسان برای یک دفتر خانه ارائه شده است.

رنگ: نارنجی

چرا: رنگ نارنجی رنگی جسورانه برای هر دیوار است ، به خصوص هنگام در نظر گرفتن رنگ های اداری در خانه ، اما پر جنب و جوش ، شاد و پرشور آن می تواند شما را در هنگام کار متمرکز کند.

آن را امتحان کنید: بیش از حد نارنجی در یک فضای کوچک ، مانند یک دفتر کوچک در خانه ، می تواند در آخر به نظر برسد. از رنگ آمیزی یک دیوار نارنجی و انتخاب یک رنگ رنگ نرم و خنثی برای دیواره های دیگر خودداری کنید. این یک روش مطمئن برای تقویت انرژی در طی آن رکودهای اجتناب ناپذیر بعد از ظهر است.

رنگ: سفید خامه ای

چرا: سفیده های خامه ای با همه چیز می روند! با رنگ سفید خامه ای می توانید به هر کجا که بخواهید با بقیه دکوراسیون خود بروید و دیوارهای شما زمینه ای عالی خواهد بود. قاب عکس سیاه و سفید روی دیوارهای خامه ای سفید عالی به نظر می رسد.

آن را امتحان کنید: اگر شخصیت شما از ظرافت نادیده گرفته شده است ، پس از آن یک رنگ سفید کرم راهی است که باید انجام دهید. اما هنگامی که امکانات زیادی برای تهیه لباس دارید ، چگونه می توانید از این کار در خانه خود خسته کننده شوید؟ یک راه این است که یک دیوار راه راه را امتحان کنید. ابتدا دیوار را به رنگ سفید خامه ای رنگ کنید ، سپس نوارهای ضخیم و روشن روشن سفید را برای ایجاد دیواره لهجه اضافه کنید.

بیاموزید که چگونه یک کمد اضافی را به یک دفتر خانه فوق العاده سازمان یافته تبدیل کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *