بهترین ترموستات خانگی هوشمند برای سال 2019

ترموستاتهای هوشمند خیلی بیشتر از این امکان را دارند که شما بتوانید از طریق تلفن هوشمند خود تغییر دما دهید. مدلهای مختلف می توانند هنگام خانه بودن ، دمای مورد نظر را به اتاق مورد نظرتان تشخیص دهند ، مطابق برنامه خود و موارد دیگر. در اینجا سه ​​مورد مورد علاقه ما ، بر اساس بررسی های حرفه ای و ویژگی های هر ترموستات وجود دارد.

روی حصار؟ در اینجا 10 دلیل برای نصب ترموستات خانگی هوشمند آورده شده است.

از شما می آموزد: لانه ، 249 دلار

لانهاز طریق amazon.com

بزرگترین قرعه کشی Nest Learning Thermostat (نسل 3) توانایی یادگیری برنامه شما است. با گذشت زمان تنظیم می شود تا خانه شما در طول روز در دمای مورد نظر شما باشد. شما می توانید سنسورهای آشیانه اختیاری را برای قرار دادن در اتاقهای مختلف خریداری کنید تا بتوانید درجه حرارت را به سنسوری که در اولویت بندی قرار دارد در زمانهای مختلف هدف قرار دهید ، گرچه فاقد سنسورهای حرکتی هستند تا بطور خودکار از کجا می گویند. لانه به طور مداوم یکی از برترین عکسهای انتخاب شده در سایت های بررسی است و در بررسی های مشتری در چند خرده فروش ، بالاتر از چهار ستاره است. این سایر دستگاههای خانگی هوشمند را که دوست خواهید داشت ، بررسی کنید.

این 10 کالای خانگی هوشمند دروازه را بررسی کنید.

اکنون آن را در آمازون بخرید.

بلندگو داخلی: ecobee ، 249 دلار

ecobee از طریق ecobee.com

ترموستات هوشمند ecobee 4 شامل یک الکسا داخلی و کاملاً کاربردی است. ترموستات دارای سنسور دما با آشکارساز حرکت است بنابراین ترموستات می تواند اتاقهای اشغالی را هدف قرار دهد. سنسورهای اضافی برای هر دو بسته 79 دلار هزینه دارند. ترکیبی از موقعیت جغرافیایی (به عبارت دیگر ، تلفن شما در کجاست) و سنسورهای حرکتی به ترموستات اجازه می دهند از خانه خود مطلع شود. برنامه شما مانند لانه را یاد نخواهید گرفت ، اما می توانید برنامه هایی را در خانه ، به دور از خانه و خواب انجام دهید. این ترموستات به طور مداوم یک انتخاب برتر در بین داوران حرفه ای است. درباره تاریخچه فناوری خانه هوشمند بیشتر بدانید.

در اینجا 10 روش برای اطمینان از ایمن بودن وسایل خانه هوشمند شما آورده شده است.

انتخاب بودجه: هانیول ، 199 دلار

هانیول از طریق Lowes.com

ترموستات هوشمند Honeywell Home T9 با سنسور دارای یک سنسور دما سنجش حرکت است بنابراین می توانید دما را به اتاقهای اشغالی هدف قرار دهید. می توانید سنسورهای اضافی را با 40 دلار یا 75 دلار برای دو بسته خریداری کنید. این برنامه از Geofencing استفاده می کند ، اما فقط برای مشخص کردن زمانی که خانه نیستید ، می توانید برنامه ای تعیین کنید اما این ترموستات برنامه شما را مانند لانه یاد نمی گیرد. این مدل ، و قدیمی تر Honeywell Lyric T5 ، انتخاب مکرر بودجه در سایت های بررسی است.

این 10 اشتباه تهویه مطبوع را که نمی توانید انجام دهید اصلاح کنید.

یادت باشه

قبل از انتخاب ترموستات هوشمند ، تنظیم خانه خود را ارزیابی کنید تا مطمئن شوید یک ترموستات خاص برای شما کار می کند. شاید دانستن مشکلات برتر با فناوری خانه هوشمند مفید باشد.
سیم C را در نظر بگیرید: بیشتر ترموستاتهای هوشمند به سیم C یا همان سیم مشترک متصل به سیستم HVAC احتیاج دارند تا بتوانند مسیر برگشت انرژی را برای ترموستات فراهم کنند. سیم C موجود موجود همیشه به خصوص در خانه های قدیمی همیشه در دیوار نیست. اگر می خواهید یک ترموستات که به سیم C نیاز دارد ، می توانید یک سیم C نصب کنید یا تنظیم آن را سازگار کنید.
آیا با HVAC شما کار خواهد کرد ؟: انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی را که یک ترموستات قبل از خرید سازگار است بررسی کنید. اگر در خانه خود دارای مناطق دوتایی هستید یا سیستم گرمایش و سرمایش مجزا را دارید ، ببینید آیا به چندین ترموستات احتیاج دارید یا خیر.

سایر ادغام ها: اگر قبلاً از دستگاه های خانگی هوشمند استفاده می کنید ، ببینید آیا ترموستات انتخابی شما با اکوسیستم شما ادغام شده یا نیاز به راه اندازی اضافی دارد.

یاد بگیرید که چگونه یک ترموستات قابل برنامه ریزی نصب کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *