بهترین قفل های هوشمند برای سال 2019

اگر تا کنون در خارج از درهای خانه خود در جستجوی کلیدهای خود ایستاده اید ، یا امیدوار بوده اید که هیچ کس کلید اضافی پنهان شده برای حیوان خانگی را پیدا نکند ، زیرا شما قبل از تعطیلات وقت لازم برای دستیابی به کلید را ندارید ، می توانید از لوکیشن های هوشمند استفاده کنید. . مارک های مختلف به شما امکان می دهند به محض نزدیک شدن ، به طور خودکار قفل درب خود را باز کنید ، کدهایی ایجاد کنید تا بازدید کنندگان بتوانند دسترسی داشته باشند و در حالی که مایل دورتر هستید قفل خود را از راه دور شروع کنید. در اینجا سه ​​قفل هوشمند مورد علاقه ما ، بر اساس بررسی های حرفه ای و مشتری ارائه شده است. برای اطلاعات بیشتر ، بهترین سیستم های امنیتی خانه هوشمند برای سال 2019 را بررسی کنید.

مطمئن نیستید که آیا یک قفل هوشمند برای شما مناسب است؟ اطلاعات بیشتر در مورد قفل های هوشمند را در اینجا در راهنمای ما کسب کنید.

بهترین برای اجاره کنندگان: قفل هوشمند آگوست ، نسل 3 ، 149 دلار

در، درباز طریق august.com

این قفل هوشمند در سطح ورودی به بن بست موجود شما متصل است ، نصب را آسان می کند و به شما امکان می دهد همان کلید فیزیکی را حفظ کنید. فناوری بلوتوث به شما امکان می دهد درب را از طریق یک برنامه تلفن هوشمند باز کنید یا آن را تنظیم کنید تا وقتی نزدیک تلفن شما حس می کند ، قفل آن را به طور خودکار باز کنید. این قفل شامل فناوری DoorSense اوت است که می گوید درب شما بسته است و می توان تنظیم کرد که به طور خودکار قفل شود. اگر برنامه را بارگیری کنید می توانید دسترسی موقت بازدید کنندگان را صادر کنید.

بهترین برنامه اتوماسیون خانگی برای شما چیست؟

این قفل ارزان تر از اکثر ، خرده فروشی ها با 149 دلار تا اوت و اغلب در آمازون کمتر است. برای افزودن دسترسی از راه دور در خارج از محدوده بلوتوث و امکان اتصال به الکسا یا دستیار Google ، باید یک Wi-Fi Connect جداگانه با قیمت 79 دلار بخرید (کمتر در هنگام قفل بودن). این قفل با Z-Wave Plus همراه نیست و با Apple HomeKit ادغام نمی شود.

در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما در انتخاب قفل هوشمند مناسب برای خانه کمک می کند.

انواع ویژگی ها: Yale Assure SL ، 299 دلار

صفحه کلید از طریق homedepot.com

Yale Assure SL Connected ، تا اوت ، فناوری August Home را در قفل ییل گنجانیده است. می توانید تلفن خود را تنظیم کنید تا درب را به طور خودکار در محدوده بلوتوث باز کند یا از صفحه کلید یکپارچه برای ورود به خانه خود استفاده کند. نسخه قفل با یک کلید باز هم وجود دارد. میهمانان می توانند رمزهای عبور منحصر به فرد یا کلید مجازی برای ورود دریافت کنند و دسترسی به طور خودکار منقضی می شود.

بهترین دوربین خانگی هوشمند را برای شما پیدا کنید

اتصال Bridge شامل دسترسی از راه دور به شما امکان می دهد تا قفل را به Apple HomeKit ، Alexa یا دستیار Google متصل کنید. از جمله فناوری DoorSense آگوست می تواند به شما بگوید که آیا درب آویزان است و درب را به طور خودکار قفل می کند.

یاد بگیرید که چگونه درب و قفل خود را تقویت کنید.

Wi-Fi را شامل می شود: Schlage Encode ، 249 دلار

رمزهای عبوراز طریق Lowes.com

Schlage Encode به شما امکان می دهد تا 100 کد رمز منحصر به فرد را که دائمی هستند ، تنظیم کنید تا منقضی شده یا دسترسی مکرر را طبق برنامه ارائه دهید. در صورت قفل شدن یک تلاش برای شروع به کار ، زنگ داخلی به صدا در می آید و می توانید در هنگام خروج ، درب را بطور خودکار قفل کنید.

Wi-Fi داخلی به این معنی است که هیچ کانونی برای اتصال Schlage Encode به سایر دستگاه ها لازم نیست ، اگرچه احتمالاً نیاز دارید که باتری ها را بیشتر از قفل های متکی به بلوتوث تغییر دهید. (تخمین می زند باتری های شلژ شش ماه به طول انجامد.)

به انتخاب های بیشتری احتیاج دارید؟ در اینجا 15 قفل هوشمند را باید در نظر بگیرید.

پس از خرید قفل هوشمند جدید ، نحوه نصب بن بست خود را یاد بگیرید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *