بهترین تفنگ لحیم کاری: Weller 100/140-Watt Soldering Gun Review

چرا اسلحه ساز Weller بهترین است

ولر به عنوان بهترین در اسلحه های لحیم کاری شناخته می شود و مدل 9400 بسیار جذاب است. این اسلحه دارای سه چراغ LED برای نمایش بهتر پروژه های لحیم کاری شما است. در کمتر از 6 ثانیه کاهش می یابد و دارای سه نکته است. شاید بهترین قسمت – با ضمانت 7 ساله باشد. وزن آن به 3 پوند سبک است و یک آچار سحرآمیز در چنگال ذخیره شده است تا تغییر نکات آسانتر شود.

تفنگ لحیم کاری ولر: چگونه کار می کند

اسلحه دو وات در صورت کشیدن کامل ، 140 وات را با ماشه در نیمه راه و 100 وات تحویل می دهد. این عالی است برای پروژه های سنگین و همچنین پروژه های کوچکتر مانند مدل های سرگرمی ، لوازم کوچک ، تعمیر موتور کوچک ، صنایع دستی ، سیستم های صوتی ، الکتریکی ، دریایی ، جواهرات و خودرو.

این اسلحه برای قطعات کوچک ، کیت های الکترونیکی ، سیم کشی با ولتاژ کم ، PCB ، دستگاه های کنترل شده رادیویی یا روشنایی داخلی توصیه نمی شود.

می توانید اسلحه لحیم کاری Weller 100/140-Watt را امروز با قیمت کمتر از 40 دلار در آمازون انتخاب کنید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

تفنگ لحیم کاری ولرآمازون

50 هدیه عالی برای افراد زیر 50 سال
1 / 50

مجموعه بیت مته 90 قطعه Ryobiآمازون

مجموعه بیت مته 90 قطعه Ryobi

این کیت 90 قطعه کوچک از Ryobi به شما امکان می دهد پروژه های زیادی را انجام دهید ، چه از جنس چوب ، فلز ، پلاستیک یا سنگ تراشی باشد. در آمازون با قیمتی معادل 29.97 دلار ، این یک قیمت مناسب به جعبه ابزار شما است.
بیاموزید که بیت مته های مختلف چه کاری می توانند انجام دهند.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازونBlack + Decker Roto-Bit

Black + Decker Roto-Bit

یک پیچ گوشتی نیرو می تواند هر گونه مشکلی که با استفاده از یک پیچ گوشتی معمولی به وجود آمده اید را کاهش دهد. این پیچ گوشتی Black + Decker Roto-BIT Storagedriver کار را انجام می دهد و زندگی را آسان تر می کند. پیچ گوشتی شامل هشت بیت ، یک آهنربا برای نگه داشتن پیچ های اضافی و یک چراغ LED برای کمک به شما در کار شما است. این ابزار در آمازون 24 دلار قیمت دارد.
با ابزارهای بی سیم جستجو کنید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازونپیچ گوشتی حروفی 30 تکهانبار خانه

پیچ گوشتی حروفی 30 تکه

همه چیز مورد نیاز خود را از یک پیچ گوشتی با این پیچ گوشتی Husky 30 قطعه چرخش بدست آورید. این پنج بیت شکاف دار ، چهار بیت فیلیپس ، سه بیت TORX ، هفت بیت TORX مقاوم در برابر ضربه گیر ، سه بیت هگز و چهار بیت مربع است. این گارانتی با ضمانت مادام العمر ارائه می شود و در Home Depot با قیمت 16/97 دلار قیمت دارد.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده خانه دپوتستر ولتاژ غیر تماسی کلاین با چراغ قوهابزارهای کلاین

تستر ولتاژ غیر تماسی کلاین با چراغ قوه


کلاین دارای یک تستر ولتاژ کم هزینه است که از یک چراغ قوه بهره می برد. این تستر ولتاژ خود را خاموش کرده و ضد آب و همچنین ضد آب است. تستگر ولتاژ کلاین نیز بوق می زند تا به شما اطلاع دهد که ولتاژ بیشتری وجود دارد.
یاد بگیرید که چگونه از تستر ولتاژ به درستی استفاده کنید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده کلاین ابزارEstwing 15-اونس Ultra Hammerانبار خانه

Estwing 15-اونس Ultra Hammer

چکش 15 اونسی Estwing پانچ زیادی را فراهم می کند و هموار کار می کند. گرفتن لرزش تا 70 درصد کاهش می یابد و دوام می یابد. این چکش همچنین با استارت ناخن مغناطیسی روی سر قرار دارد. خرده فروش چکش 15 اونسی با قیمت 29.97 دلار در خانه دپو بازپرداخت می شود.
بیاموزید که برخی از بهترین چکش ها که دیگران ندارند.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده خانه دپوکلیپ چرمی تصادفی دارنده ابزار 4 در 1آمازون

کلیپ چرمی تصادفی دارنده ابزار 4 در 1

اگر در نگه داشتن همه چیز در دسترس بازو مشکل دارید ، این نگهدارنده ابزار چهار در یک از چرم Occidental را امتحان کنید. در یک نوار اندازه گیری به همراه یک مداد یا چاقوی ابزار بکشید تا انجام پروژه ها آسانتر شود. با هزینه 35.82 دلار زندگی پروژه شما می تواند عالی باشد.
اگر از کمربند ابزار چرمی استفاده می کنید ، نحوه تعمیر کمربند ابزار چرمی را دریابید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازونچاقوی ایمنی خودزنی میلواکیابزار میلواکی

چاقوی ایمنی خودزنی میلواکی

یک چاقوی ایمنی با خود به خود می تواند به کاهش خطاهای برش کمک کند و چاقوی میلواکی کار خوبی را انجام می دهد. چاقوی میلواکی با ضمانت مادام العمر و دو حالت تیغه همراه است. این می تواند تا پنج تیغه را ذخیره کند.
در Toolup.com به قیمت 11.04 دلار فروخته می شود
اصول اولیه برش دیواره را با چاقوی ابزار خود بیاموزید.
عکس: با حسن نیت ارائه دهنده ابزار میلواکیانبارها کاناللوک-E348از طریق آمازون

انبردست های ترکیبی کانال

كانالوك در حل مشكلات انفجار شما مشكل دارد. انبوه ترکیبی 8 اینچی E348 E Series با XLT Joint با استفاده از یک patter crosshatch روی فک ها برای گرفتن یک تنگ تر. نحوه ساخت این جفت انبردست باعث می شود برش آسان تر شود زیرا از اهرمی که استفاده می کند نیروی کمتری استفاده می کند. یکی را با قیمت 22.99 دلار در آمازون انتخاب کنید.
نکات دیگری را برای شل کردن آجیل ، پیچ و مهره مشاهده کنید.Ryobi Random Orbit Sanderآمازون

Ryobi Random Orbit Sander

آمپر RS290G 2.6 آمپر Ryobi ، 12.500 opm تک سرعت 5 اینچی قلاب و سوراخ حلقه مدار تصادفی حلقه ای یک ساندویچ همه کاره است که با پوندهای بسیار سبک وارد می شود. از لحاظ ارگونومیکی طراحی شده است و از یک طراحی لاستیکی به شکل شش ضلعی برخوردار است تا راحت تر گرفتن آن. این سنباده با دیسک های شن و ماسه ای همراه است و کیسه گرد و غبار به راحتی در آن قرار می گیرد. این ساندر با قیمتی کمتر از 50 دلار در آمازون وارد می شود.
برای پروژه بعدی خود ترفندهایی را برای شن و ماسه سریعتر بیاموزید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازوننور چراغ کار منعطف استنلی SquidBrite با پشت مغناطیسیآمازون

نور چراغ کار منعطف استنلی SquidBrite با پشت مغناطیسی


این چراغ می تواند به جایی برسد که دیگران نتوانند. پشتیبان مغناطیسی آن باعث می شود که در حین انجام کار تعمیر ، یکی از دستان خود را آزاد کنید. Stanley SquidBrite LED Light دارای 10 ساعت زمان اجرا و سه حالت نور است. عملکرد چشمک زن باعث می شود در صورت نیاز در کنار جاده در شب یا در هوای زمستانی ، وسیله ای برای نگه داشتن خودرو باشد. 45.88 دلار آنلاین در آمازون و والمارت ، ابزاری مقرون به صرفه است که باید به آن اضافه کنید.
گزینه های دیگر چراغ کار را متناسب با نیاز خود پیدا کنید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازونبند بند مغناطیسی MagnoGripآمازون

بند بند مغناطیسی MagnoGrip

گذشته از اینکه جالب به نظر برسید ، این بند بند مغناطیسی مخصوصاً مفید است. با افزودن چیزی که پیچ می کنید ، دهانتان را با پیچ بیشتر نمی کنید. این قیمت ارزان در 12.95 دلار در آمازون به فروش می رسد و اگر نمی خواهید آن را بپوشید ، می توانید آنرا به چیزی بچسبانید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازونابزار نوشتن نامه FastCap AccuscribeFastCap

ابزار نوشتن نامه FastCap Accuscribe

AccuScribe Pro می تواند برای مقابله با هر نوع طرح ، طراحی قالب های معماری ، میزهای رومیزی ، کاشی و کفپوش به شما کمک کند. مداد ، Sharpie یا FatBoy مداد است. مبلغ 18 دلار در FastCap می رود.
بیاموزید که چگونه متناسب با آن کاتب کنید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده FastCapچوب خرد کردنآمازون

چوب خرد کردن

آن نقاط سخت قابل دسترسی را با میله های شن و ماسه صاف کنید. چوب های شن و ماسه برای نجاری یا حتی قرار دادن مدل ها در کنار هم عالی هستند. میله های شن و ماسه در 80 ، 120 ، 180 و 240 رنده می آیند. می توانید 24 بسته را با قیمت 27.94 دلار در آمازون انتخاب کنید.
با استفاده از تکنیک های دستی از شن و ماسه جدید مطلع شوید
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازوندستکش Mechanix M - دستکش پکآمازون

دستکش Mechanix M – دستکش پک

یک جفت دستکش خوب می تواند برای کار روی خودرو بسیار مهم باشد و Mechanix Wear دارای برخی از بهترین ها است. این دستکش های M-Pact قابل شستشوی ماشین هستند و شامل یک لایه دوگانه برای انگشت و انگشت شست می شوند. یک جفت با قیمت 21.15 دلار در آمازون انتخاب کنید.
دیگر دستکشهای کار را که در سناریوهای مختلف کار می کنند کشف کنید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازونپیچ گوشتی WORXآمازون

پیچ گوشتی WORX

پیچ گوشتی نیمه اتوماتیک WORX برای استفاده بسیار نرم است. این از یک اتصال نگهدارنده پیچ گرفته تا گرفتن پیچ پس از شل شدن آنها ، این یک ابزار زیبا و شسته و رفته است که باید در دست داشته باشید. پیچ گوشتی برق شش بیت در ابزار دارد و یک بیت درج جعبه x ”را می پذیرد. یک چراغ LED می تواند کار را نیز آسان تر کند.
این ابزار با قیمت 30.99 دلار در آمازون در دسترس است.
برخی از این ابزارهای بی سیم قدرت بی سیم را بررسی کنید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازون3M Half Facepiece Refirator Assembly با فیلترهای ذره ایآمازون

3M Half Facepiece Refirator Assembly با فیلترهای ذره ای


دستگاه تنفس 3M از نظر توانایی استفاده در محیط های مختلف از سطح بالایی برخوردار است. دستگاه تنفس توسط محیط زیست حاوی ذرات معینی از روغن و ذرات غیر روغنی توسط مؤسسه ملی ایمنی و بهداشت کار تأیید می شود. این ماده می تواند برای جوشکاری ، برزدن ، برش مشعل ، ریختن فلز ، لحیم کاری و همچنین قرار گرفتن در معرض آزبست سرب ، کادمیوم و آرسنیک محافظت کند.
این دستگاه تنفس با قیمت 15.29 دلار در آمازون در دسترس است.
نحوه انتخاب ماسک گرد و غبار را پیدا کنید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازونپیوست زاویه راست DEWALT DWARA100آمازون

پیوست زاویه راست DEWALT DWARA100

هنگامی که سعی کرده اید از چندین زاویه به مشکل حمله کنید اما راه حلی برای آن پیدا نکرده اید ، DeWalt با ابزار Attachment Angle Right خود زاویه مناسبی را به دست آورد. این ابزار برای جابجایی پیچ ها و سوراخ های سوراخ به مناطق سخت تر تبدیل می شود. یکی در آمازون را با قیمت 18.88 دلار بررسی کنید.
اتصال دلبستگی زاویه ای مناسب می تواند در انجام کارهای داستانی کار کمک کند.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازوناستنلی Wonder Bar II Pry Barآمازون

استنلی Wonder Bar II Pry Bar

این نوار کری نیمه سایز بسیار مناسب است که بتوانید در اطراف آن بچرخید و کارهای مشابه یک نوار کشی تمام اندازه را انجام دهید. این ابزار می تواند برای وسایل نقلیه و تخته های پایه بسیار عالی باشد. به علاوه آن را می توان تحمل خمش 310 اینچ-پوند. فقط مراقب باشید این تنها 7 اینچ است. این قیمت با 6.64 دلار در آمازون پیش می رود.
بیاموزید که چگونه می توانید چوب را با یک نوار خاردار جدا کنید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازونانبردست پیچ انحصاری Vampliersآمازون

انبردست پیچ انحصاری Vampliers

پیچ ها را با یک جفت Vampliers جدا کرد. این مکنده ها دارای نوارهای عمودی و افقی منحصر به فرد در فک های داخلی هستند که گرفتن یک پیچ خورنده یا زنگ زده را آسان تر می کند. این انبردستها نیز از استیل کربن ساخته شده اند. خود را در آمازون با قیمت 29.97 دلار جفت کنید. سیر به طور جداگانه فروخته می شود.
درمورد چگونگی جدا کردن یک لامپ کم نور با انبردست اطلاعات کسب کنید
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازونسایبر تمیزآمازون

سایبر تمیز

تمیز کردن صفحه کلیدهای رایانه ای و سایر فناوری ها به دلیل تمام وجود و گره خوردن ها گاهی اوقات دشوار است. سایبر تمیز می تواند به نقاط لکه دار برسد و خاک را بیرون بکشد. این بسیار مناسب برای تلفن های همراه است ، که تمام وقت گرد و غبار و چشمه جمع می کنند. از این ماده تمیز کننده بتونه می توان بارها و بارها با چسباندن آن بعد از هر بار استفاده کرد. بعلاوه ، یک نشانگر رنگ به شما امکان می دهد که زمان آن رسیده است که سایبر تمیز جدید را بدست آورید. مقداری با قیمت 10.99 دلار در آمازون بدست آورید.
برای آسان تر کردن کار ، اسرار تمیز کردن دیگری را بیاموزید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازونCLC Custom Leathercraft 5023 Deluxe Cordless Poly Drust Holsterآمازون

CLC Custom Leathercraft 5023 Deluxe Cordless Poly Drust Holster


CLC Custom Leathercraft 5023 Deluxe Cordless Poly Drill Holster به گونه ای طراحی شده است که می تواند اکثر دریل های بی سیم را حمل کند و به شما امکان حمل وسایل اضافی را برای شما فراهم می کند. صندلی چرمی دارای سه کیسه متوسط ​​برای چراغ قوه و شش حلقه کوچک برای بیت مته است. تأمین دوام و جلوگیری از ریزش صورت دو برابر است.
دست های خود را در آمازون با قیمت 11.59 دلار دریافت کنید.
مکانی برای قرار دادن دریل با برخی از هک های PVC پیدا کنید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازونChannellock 87 8.88 اینچ جمع و جور ابزار نجاتآمازون

Channellock 87 8.88 اینچ جمع و جور ابزار نجات

شاید برای همه چیز آماده نباشید ، اما ابزار جمع و جور نجات کانال کانال تقریباً است. این ابزار پنجره های باز ، برش سیم و کابل ، خاموش کردن دریچه های گاز و شل شدن اتصالات شیلنگ را خراب می کند. نه تنها این ، تنها 8.8 اینچ طول و کمی بیشتر از یک پوند وزن دارد. ابزار در فضاهای كوچك از طریق فلز بریده می شود و انتخاب EMT و اولین پاسخ دهندگان به انتخاب است. آماده پرداخت 33.13 دلار در آمازون باشید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازونکشش پیاده روی Yaktrax برای پیاده روی برف و یخ شکم می خوردآمازون

کشش پیاده روی Yaktrax برای پیاده روی برف و یخ شکم می خورد

اگر DIYer شما در خارج از کشور کار می کند ، می خواهید با این شکافهای کششی Yaktrax از آنها سازگار شوید. شکاف ها برای جلوگیری از زنگ زدگی با روکش روی ساخته می شوند و در دمای منفی به اندازه منهای 41 درجه فارنهایت آزمایش می شوند. Yaktrax به جلوگیری از ریزش در شرایط برفی و یخی کمک می کند. آنها در آمازون 14،94 دلار قیمت دارند.
بیاموزید که برای آمادگی برای طوفان یخ چه باید بکنید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازوننکات ایمنی در یخآمازون

نکات ایمنی در یخ

ضربات ایمنی یخ برای مهار یخ سازان مهم نیست و برای هر کیت اضطراری وسایل نقلیه ضروری است. در صورت اضطراری در یخ که کسی در آن سقوط کرده است ، آنها را به کسی که به شدت نیاز دارد برای صعود از آب می دهد. آنها را در زمستان در یخ ها نگه دارید. می توانید گزینه های ایمنی یخ را با قیمت 5.29 دلار در آمازون پیدا کنید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازونRust-Oleum Varathane 243197 ابزار پریشانی و کرم هولینگآمازون

Rust-Oleum Varathane 243197 ابزار پریشانی و کرم هولینگ

این یک هدیه مناسب برای یک DIYer است که می خواهد یک ظاهر مضطرب به یک مبلمان اضافه کند. ابزار رنجش آور و کرم هولینگ زنگ Rust-Oleum به راحتی باعث می شود تا خیمه ها و شکافها ایجاد شود تا چشمگیر پارگی های فرسوده شود. شما می توانید از کیت سوراخ کرم استفاده کنید تا ظاهری از سوراخ های حشرات به شما دوستان احمق داده شود. دستگاه زمان خود را تنظیم کنید تا مبلغ 37.63 دلار را در آمازون انتخاب کنید.
دریابید که چگونه از چوب پریشانی برای جذابیت خانه ها استفاده کنید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازونتخته برش و سینی سرویسخانواده دستی

تخته برش و سینی سرویس


این پروژه آسان و برش را تکه تکه کنید ، تاس کنید و به سبک سرو کنید. ما به شما روش ساده ای برای خشک کردن قطعات ، قوس قوس و سپس چسباندن کل کارها به شما نشان می دهیم. ما از 4 فوت استفاده کردیم. خط کش فولاد برای کپی قوس ها ، اما یک ملاک یا هر تخته نازک نیز کار می کند. حتما از چسب چوب مقاوم در برابر آب استفاده کرده و سینی خود را از ماشین ظرفشویی دور نگه دارید و یا ممکن است از هم جدا شود. و یک مورد دیگر: تخته ها را تا حد ممکن در حین چسباندن نگه دارید تا بعداً ماسه زدن به حداقل برسد.
بیاموزید که چگونه این پروژه را در اینجا بسازید.میز کار تاشوخانواده دستی

میز کار تاشو

شاید پدر شما دوست دارد چیزهایی بسازد و پروژه هایی را انجام دهد ، اما فضای زیادی برای پخش کردن ندارد. در اینجاست که این میز کار تاشو شگفتی خواهد بود. با وجود برخی از ابزارها و ردپای جمع و جور ، آن را به اندازه 4 7 7 فوت – به اندازه کافی بزرگ برای مقابله با هر پروژه باز می کند.
به آن رد پای زیادی احتیاج ندارید؟ این میز کار تاشو گزینه ای مبتکرانه است.مجسمه های عکسخانواده دستی

مجسمه های عکس

دوستان و خانواده خود را با مجسمه های عکس ساخته شده آسان شگفت زده کنید. وقتی از این تکنیک آسان استفاده می کنید ، افراد مورد علاقه شما از عکسهای شما “پاپ” می شوند.
در اینجا آمده است: چسب سوار عکس را روی قطعات 1/4-اینچ بمالید. تخته سه لا سخت چوب ، محکم را فشار دهید تا عکسها را مجسم کنید ، سپس اره ها را با یک اره پیمانه برش دهید. مقداری پایه چوب را از چوب قراضه تهیه کنید و روی عکس های مجسمه دار با چسب سیانواکاریل ویژه-T (حدود 11 دلار) چسب بزنید. این چسب به سختی لبه زیرین مجسمه را به پایه وصل می کند ، بنابراین نیازی به قلاب زدن با شکاف و پیچ نخواهید داشت.
نکات مربوط به مجسمه های زیبا

  • از تیغ تیز شماره 2 یا شماره 4 پرش دندان استفاده کنید (حدود 24 دلار).
  • تیغه ها را تغییر دهید وقتی که لبه کاغذ اره شده کمی خسته به نظر می رسد.
  • با سرعت متوسط ​​یا زیاد انتخاب کنید و کار را با سرعت آهسته تغذیه کنید ، چوب را به طور محکم روی میز فشار دهید همانطور که دیدید.
  • هنگام انتخاب عکس برای مجسمه سازی ، به دنبال موضوعاتی با وضوح مشخص باشید تا بتوانید خط برش را آسان کنید. برش مو یا لباس که در پس زمینه مخلوط می شود دشوار است.

آثار هنری را به درستی آویزان کرده و هنگام کار تمام کنید.
قدم ساده مدفوعخانواده دستی

قدم ساده مدفوع

در اینجا ایده خوبی برای هدیه وجود دارد که غارها را جلب خواهد کرد. اتصالات با دقت در عرض چند ثانیه با واسطه بیسکویت ساخته می شوند! دستورالعمل های کامل برای ساخت این مدفوع در اینجا یافت می شود. آیا می خواهید در مورد استفاده از وصال بیسکویت قبل از شروع این پروژه بیاموزید؟ این ویدیو را تماشا کنید که به شما نشان می دهد چگونه می توانید اتصالات محکم ، سریع و دقیق را با این ابزار مفید بسازید.بلوک آسان چاقو

بلوک آسان چاقو


این بلوک چاقوی زیبا ، ساخت سریع ، آسان ، سرگرم کننده است و شامل یک جعبه انبارداری با عرض 6 اینچ برای تیزکن چاقو است.
برای ساختن یک ، شما فقط نیاز به یک 3/4-in دارید. x 8 اینچ x 4 فوت تخته چوب سخت و 6 اینچ. x 6-1 / 2-in. قطعه 1/4-این. تخته سه لا چوب سخت برای مطابقت
با قطع کردن یک 10 اینچی شروع کنید. طول تخته و کنار گذاشتن آن. 38-باقی مانده را بردارید. تخته ای به عرض 6 در داخل و پنج برش به طور مساوی با فاصله 5/8 برش خورده در عمق یک صورت. تخته شکاف دار را به چهار عدد 9 اینچی تبدیل کنید. قطعات را چسبیده و آنها را داخل یک بلوک قرار دهید ، مراقب باشید که چسب را به داخل اره های اره نزنید (می توانید قبل از خشک شدن چسب آنها را با چاقو پاک کنید). یک زاویه 15 درجه را در یک طرف ببافید و قطعه تخته سه لا را در زیر زاویه دار بلوک پیچ کنید.
6-1 / 2-in را برش دهید. x 3-In از تخته سمت چپ درب را بچسبانید ، و قطعه باقی مانده را به قطعات ضخیم 1/4 اینچ برای طرفین و انتهای جعبه بریزید. آنها را در اطراف کف تخته سه لا بچسبانید. یک خرگوش را از سه طرف درب آن برش دهید تا کاملاً روی جعبه قرار گیرد و یک 5/8 اینچ را سوراخ کنید. سوراخ برای کشیدن انگشت. سپس فقط یک پایان اضافه کنید و یک هدیه زیبا و مفید نیز به دست آورده اید. اگر امسال وقت برای هدیه دادن ندارید ، پیشنهاد کنید کاری را برای شخص انجام دهید. شما می توانید به تیز کردن چاقوهای آنها پیشنهاد دهید! در اینجا چگونه است.قلاب ابزار و سخت افزار upcycled

قلاب ابزار و سخت افزار upcycled

برای دستی که در لیست شما قرار دارد ، این پروژه ابزار مجهز به دکوراسیون عالی است. ابزارهای معمول و سخت افزار DIY را در قلاب و قفسه های هوشمندانه برای دیوارهای خود تنظیم کنید. آنها با خلاقیت شما شگفت زده می شوند. در اینجا 10 الهام از لحظه ها آورده شده است.نحوه ساخت یک جعبه با یک نوار ارهخانواده دستی

نحوه ساخت یک جعبه با یک نوار اره

می توانید این جواهرات ساده یا جعبه چاقو را از یک چوب و باند اره خود تهیه کنید. یا از آن به عنوان جعبه هدیه برای نگهداری سایر هدیه های خانگی استفاده کنید. آن را در عرض چند دقیقه برش داده و طی یک ساعت به پایان برسانید. برنامه ها را بگیرید.نجاری کلاسیک کودکان

نجاری کلاسیک کودکان

این کتاب کلاسیک DIY ، پروژه های نجاری آسان برای کودکان، در برابر آزمون زمان مقاومت می کند. این کتاب شامل پانزده پروژه است که می توانند خود را به همراه راهنمایی های لازم برای مهارت ها و تکنیک های اساسی در زمینه کار با چوب ، این کتاب بنا بر این فرضیه که بچه ها با انجام آنها بهتر می آموزند ساخته شده است. نجاران جوان کار خود را در هر پروژه دوست دارند.ایمنی چشم را زود شروع کنید

ایمنی چشم را زود شروع کنید

آنچه در مورد این عینک ایمنی کودک بی نظیر است این است که آنها فقط یک اسباب بازی نیستند! کودکان می توانند در کارگاه آموزشی پروژه های واقعی با ابزارهای واقعی بدون ترس از آسیب دیدن چشمانشان هنگام تهیه این شیشه های کودک ، که با یک قاب کوچکتر از نسخه بزرگسال ساخته شده اند ، کمک کنند. و آنها به اندازه کافی ارزان برای استفاده در بازی هستند. هنوز بهتر است؟ آنها دارای محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش واقعی هستند. این یک برد برد است.کیت ابزار همراه خود را دارند

کیت ابزار همراه خود را دارند


این کیت ابزار Take-along همراه با ابزار بازی و سخت افزار برای دستی جوان ، کامل با یک کیف حمل کودک در اندازه کامل است. بچه ها می توانند پیچ ​​و مهره ، پیچ و مهره را با آچار و پیچ گوشتی تمرین کنند. و بهترین قسمت؟ این همه چوب است.کتابی برای Tinkerers

کتابی برای Tinkerers

برخی از بهترین اختراعات ، نتیجه عمل جنجالی است. با این کتاب اختصاص داده شده به موضوع ، که توسط Make منتشر شده است ، تعقیب و گریز را در فرزندان خود ترغیب کنید. که در Tinkering: بچه ها با ساختن چیزهایی یاد می گیرند، بچه ها علم و مفاهیم DIY را با فعالیتهای مفید یاد می گیرند ، یادگیری ، ساختمان سازی ، و ، خوب ، سرگرمی سرگرمی. شما ممکن است خودتان یک لگد بزنید. این کتاب یک هدیه عالی از علاقه مندان به DIY به یک DIYer جوانه زده می کند ، به خصوص اگر می خواهید مدتی را با کیفیت تسهیل کنید.زمان ساختن ساختمان

زمان ساختن ساختمان

کودکان و نوجوانان می توانند با استفاده از این مجموعه کمربند ابزار اسباب بازی Black & Decker Junior 14 Piece ساخت و ساز شوند. این ابزار کمربند را درست کرده و لوگوی Black & Decker را مانند ورزش واقعی تنظیم کرده و این ابزارها واقعی ترین چیزی هستند که ما برای بچه ها دیده ایم. کودکان دوست دارند با استفاده از این کمربند ابزار و داشتن وسایل خود در مواقع اضطراری دستی کار کنند.قسمت را بپوشید

قسمت را بپوشید

در حالی که این کلاه سخت ساخت اسباب بازی برای استفاده در کار تأیید نشده است ، بچه ها از تظاهرات آن لذت خواهند برد! با اضافه کردن این مورد به هدیه ابزار بازی یا یک میز کار ، به فرزندانتان در مورد ایمنی فکر کنید. همین امر باعث می شود علاوه بر این ، یک لباس عالی هالووین مفید نیز ایجاد کند!برای مکانیک خودرو آینده

برای مکانیک خودرو آینده

برای سر دنده آینده: Battat Take-A-Part Toy Vehicles Roadster دارای 18 قسمت وسیله نقلیه و یک پیچ گوشتی برق با سه بیت مختلف است. کودکان و نوجوانان می توانند با کار کردن روی اتومبیل خود تمرین کنند و در مورد نحوه کار اتومبیل و ابزارهای قدرت بیشتر بدانند.میز کار کوتاه کلاسیک DIY برای کودکانخانواده دستی

میز کار کوتاه کلاسیک DIY برای کودکان

اگر وقت دارید ، به جای خرید ، چیزی بسازید! به کودک خود فرصتی دهید که پروژه های خود را بر روی میز کاری DIY خود بسازد – نسخه ای از مقیاس کوچکتر از یک طرح کلاسیک که بیش از یک قرن در آن استفاده شده است. این برنامه های رایگان را برای میز کار کلاسیک DIY کلاسیک برای بچه ها ببینید. این فقط اندازه مناسب است!ایده های هدیه Stones Stonesبرندا پوکرنی

ایده های هدیه Stones Stones

با ایده های هدیه ای سنگ پله ، برخی از آثار هنری را به باغ بیاورید. این سنگ پله ، از Brenda Pokorny از کاشی های معرق ساخته شده است. شما می توانید پله های پله ای را در فروشگاه های باغ خریداری کنید یا خود را بسازید!
عکس: حسن نیت ارائه دهنده ی Brenda Pokornyقفسه های نردبانخانواده دستی

قفسه های نردبان


شما می توانید این قطعه محبوب قفسه نردبان را با هزینه بسیار کمتری از آنچه که خریداری یکی از فروشگاه های مبلمان خریداری می کند ، بسازید. و عزیزان مطمئناً از تلاش شما قدردانی می کنند!آرک باغخانواده دستی

آرک باغ

این محوطه باغ چشمگیر به نظر می رسد و با استفاده از این دستورالعمل های گام به گام ، ایجاد تعجب آور آسان است. از تماشای گیاهان کوهنوردی سال به سال از طاق کوهستانی لذت ببرید!هدایا برای مادر: مدفوع همه منظورهخانواده دستی

هدایا برای مادر: مدفوع همه منظوره

تهیه این مدفوع مفید با یک اره برقی و روتر آسان است. شما می توانید آن را حتی بیشتر با یک لباس بپوشید تا با دکور مادرتان مطابقت داشته باشد.برنامه نویسی با الهام از طبیعت

برنامه نویسی با الهام از طبیعت

چند شاخه به اندازه دسته پیدا کنید و این وسایل جذاب غریب را برای یک مادر بعد از ظهر بسازید.T50R.E.D Staple Gun and Nailer Professional از بست Arrow

T50R.E.D Staple Gun and Nailer Professional از بست Arrow

آیا مادر شما استاد زیبایی مبلمان است؟ در این صورت ، او دوست داشت TapeR Gun و Nailer Professional Around Fastener را دوست داشته باشد. این ابزار دستی ، سه پایه و میخ را با سهولت به سطوح سخت و نرم منتقل می کند. این مخصوص پروژه های اثاثه یا لوازم داخلی است. برای خرید اکنون اینجا را کلیک کنیدایده های هدیه روز مادر: کیت سخت افزاری سیمپسون قوی یا کراوات سخت افزار یا قفسه بندی

ایده های هدیه روز مادر: کیت سخت افزاری سیمپسون قوی یا کراوات سخت افزار یا قفسه بندی

مادر DIY شما با این کیت سخت افزاری Simpson Strong-Tie Workbench یا قفسه بندی قفسه ای ، سرگرم کننده خواهد بود. این برنامه با کلیه سخت افزارهای لازم برای ساختن نیمکت فوق العاده محکم همراه است. هدیه را با استفاده از الوارهای 2×4 ، تخته سه لا و ماسه سنگی شیرین کنید و مادرتان آماده رول شدن شود. برای خرید اکنون اینجا را کلیک کنیدپشت و زانوهای خود را با یک صندلی نورد صرفه جویی کنیدخانواده دستی

پشت و زانوهای خود را با یک صندلی نورد صرفه جویی کنید

یک صندلی خزنده نورد توضیحات زیادی لازم ندارد. شما روی آن می نشینید شما ابزار و قطعات را در زیر آن ذخیره می کنید. و می چرخید تا به ابزارها و قطعاتی که فراموش کرده اید برسید.
صندلی های خزنده را در هر فروشگاه لوازم یدکی اتومبیل ، مرکز خانه یا سایت ابزار آنلاین پیدا کنید. مدل نشان داده شده در اینجا صندلی Creeper Sunex 8507 است. واحدی با آسانسور پنوماتیک و صندلی محفظه دار (برای شما دارندگان فراری) می تواند کمی بیشتر شما را به عقب برگرداند. اینو دریافت کننوار قدرت عملی فروشگاهخانواده دستی

نوار قدرت عملی فروشگاه

Stanley 32050 FatMax Power Claw نوار قدرت هوشمندانه ای است که در یک گیره ساخته شده است. این می تواند به گل میخ ، قایق ، اره یا نردبان برسد. آن را به هر کجا که نیاز به برق داشته باشید آویزان کنید. این نوار در نگه داشتن اتصالات بند ناف از زمین بسیار کار می کند. این راحت است ، اما اگر در خارج از سطح خیس کار می کنید ، حس و حال بیشتری پیدا می کند. Power Claw دارای سه خروجی زمینی و یک قطع کننده 15 آمپر است. اکنون آن را در آمازون بخرید. در مرحله بعدی ، این 19 پروژه نجاری شگفت آور آسان برای مبتدیان را بررسی کنید.برای Stickler: ایمنی دو به یکخانواده دستی

برای Stickler: ایمنی دو به یک

اگر به راحتی در دسترس باشید از احتمال استفاده از محافظ چشم و گوش استفاده خواهید کرد ، بنابراین چرا آنها را در کنار هم قرار ندهید؟ بهتر است ، چرا یک جفت عینک ایمنی که دارای گوشواره داخلی است خریداری نکنید؟ این عینک ایمنی ReadyMax SoundShield مجهز به یک جفت گوشواره هستند که به قسمت انتهای گوشواره ها یا معابد وصل می شوند. وقتی کار شما بلند شد ، شاخه ها را از گوش جدا نکنید و وقتی کمی خاموش شد ، آنها را با رشته جمع شده وصل کنید. این موارد برای ساخت و ساز ، شکار و یا قطع چوب در گاراژ بسیار مناسب است. استایل های مختلفی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید؟ برخی از لیوان ها رنگی هستند ، برخی روشن هستند و گوش های جایگزین در دسترس هستند.
هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق ما خریداری کنید پیوندهاممکن است درآمد کسب کنیم وابسته کمیسیون

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *