حشره کش سیاه پرچمدار اولین حشرات پرنده را از بین می برد

حمایت مالی توسط Black Flag® Insecticides

من متخصص زنبورها ، هورنت ها و کت های زرد نیستم. اما من می دانم که هنگام پرواز ، با خفه کردن آنچه که همه وسایل خود را به اندازه یک فوتبال در یک درخت نزدیک درب جلوی من لانه ساخته بود ، باید برود. من یک اخراج کننده صدا کردم. آن مرد پنج قوطی اسپری حشرات پرنده و یک میله بلند را نشان داد. او یک قوطی پر از آب را به داخل لانه شلیک کرد و “زنبورهای” برگشتی شروع به چرخیدن کردند. بنابراین او با میله سوراخ در لانه را لمس کرد و چهار قوطی باقی مانده را درون سوراخ خالی کرد. پرتاب 80 اونس. حشره کش بودن در لانه به نظر من بیش از حد به نظر می رسید – شبیه مرگ با غرق شدن از مرگ توسط حشره کش. اما لانه از بین رفت و 150 دلار من هم همینطور بود.

پرچم سیاه - اولین آزمایش حشرات پرواز را از بین می برد

چند ماه بعد ، لانه دیگری را کشف کردم. این یکی بین دو بلوک نگهدارنده در امتداد پیاده رو من بود. آمدن به درب من به معنای راه رفتن درست در مسیر آخرین سر خوردن بود – یک راه عالی برای گیر کردن. مجبور شدم از چمن خود دفاع کنم و از شر این لانه خلاص شوم.

با این حال ، این بار می خواستم این کار را انجام دهم و 150 دلار پس انداز کنم. من درمورد تکنیک های حذف لانه تحقیقاتی انجام دادم و یاد گرفتم که برای انجام کار نیازی به پنج قوطی ندارم – کسی این کار را نمی کند. یک قوطی با کیفیت بالا ، زنبور عسل ، هورنت و جیب زرد کافی است تا زمانی که به طور صحیح از آن استفاده کنید ، لانه را از بین ببرید.

در مرکز خانه من بین محصولات مارک نام و مارک های اقتصادی ارزان تر که قبلاً از آنها نشنیده بودم انتخابی داشتم. من یک بار یک مارک اقتصادی قاتل مورچه و روشی خانگی را امتحان کردم تا از شر مورچه های بزرگ سیاه در آشپزخانه ام خلاص شوم. اما من از نتایج ناامید شدم. مورچه ها حتی پس از چندین برنامه هنوز در آنجا بودند. با توجه به این تجربه بد ، صرفه جویی در قیمت در مارک های اقتصادی زنبورهای زنبور عسل ، هورنت و ژاکت زرد کافی نبودند تا من را مجذوب فرصت کنند ، به خصوص که می خواستم این یک روش یکبار مصرف باشد.

من به چیزی قدرتمند نیاز داشتم تا سریع لانه را از بین ببرم تا بتوانم دوباره از پیاده رو خود استفاده کنم. من نمی دانستم با کدام نوع “زنبورها” سر و کار دارم. اما برچسب موجود در قاتل Black Flag® Wasp، Hornet & Yellow Jacket Killer می تواند منجر به کشته شدن این سه نوع حشرات پرنده و همچنین یک مورد دیگر شود. بعلاوه ، ضمانت برگشت پول نیز داشت. من فهمیدم که این شرکت باید افتخار زیادی در محصول خود داشته باشد تا این نوع تضمین را ارائه دهد. بنابراین من آن را خریدم

من دستورالعمل های برچسب را می خوانم ، که تقریباً آنچه را که من به صورت آنلاین خوانده بودم تأیید کردم ، این کار را در طول روز در اثر فعالیت لانه انجام ندهید و هنگام باران پاشیدن را اسپری نکنید. پیش بینی آن شب بارانی نبود و قرار بود آرام باشد. دستورالعمل ها می گویند اگر باد وجود داشته باشد ، می توانید اسپری کنید ، اما فقط در پشت آن قرار دارد (برای جلوگیری از پاشش اسپری). بعد از غروب آفتاب ، فعالیت لانه را بررسی کردم و متوجه افت چشمگیر در مسیر حرکت سر خوردگی شدم. این وقتی تصمیم گرفتم که عمل کنم

قوطی حاوی چندین ماده است ، بنابراین مهم است که آن را قبل از استفاده به خوبی تکان دهید. من انجامش دادم. سپس زمان آن بود که بهترین مکان را برای انجام عملیات پیدا کنیم. طبق دستورالعمل ها ، جت اسپری می تواند به 29 فوت برسد. من می خواستم از آن نزدیک تر باشم تا بتوانم هدفی دقیق تر داشته باشم و اسپری را در شکاف بین بلوک ها بدست آورم. اما من بدیهی است که نمی خواهم به اندازه کافی نزدیک باشم تا بتوانم با افراد متشکل از اوقات فراغت رفتار کنم. من یک نقطه حدود 4 فوت فاصله انتخاب کردم و ماشه را فشردم. جریان به عمق شکاف رفت. من سمپاشی را ترک کردم که متوجه شدم قسمت داخلی شکاف خیس شده است و محصول شروع به بیرون زدگی می کند. من فقط از نیمی از قوطی استفاده کرده بودم.

روز بعد هیچ فعالیتی صورت نگرفت. قاتل Black Flag® Wasp، Hornet & Yellow Jacket Killer دقیقاً همانطور که وعده داده شده عمل کرده است. این یک محصول قدرتمند است که کل لانه را کشته است. مکانیزم اسپری کاملاً مؤثر عمل کرده است ، جریانی مستقیم را فراهم می کند که به راحتی امکان پذیر باشد.

خط پایین: این محصولی مزخرف است که کار را برای اولین بار انجام می دهد.

در اینجا راههای برداشت من از این تجربه است:

• شما نیازی به ویرانگر ندارید. این علم موشکی نیست ، و لازم نیست 150 دلار خرج کنید تا کسی را با یک اسپری پنج قوطی حشره کش به یک لانه تماشا کنید. فقط کافی است قاتل Black Flag Wasp، Hornet & Yellow Jacket Killer را خریداری کنید. از آن به عنوان کارگردانی استفاده کنید و لانه را از بین خواهید برد. ساده است.

• مارک Black Flag® قدرتمند است و سریع کار می کند. بعد از پاشش ، دیدم که چند ورودی دیر هنگام به سمت لانه لانه گشودند. آنها محصول را حس کردند و بلافاصله فرار کردند. اما هیچ یک از ساکنان لانه پس از درخواست به بیرون نرسیدند. این محصول لانه را که به سرعت کشته شد ، کشت.

• محصولی با کیفیت و عالی بخرید. شما فقط می خواهید یک بار این کار را انجام دهید. این محصول Black Flag® کار را برای من انجام داد. صرفه جویی در قیمت ارزان در مقایسه با مارک های اقتصادی به سادگی فایده ای در ذهن من نداشت.

• فقط خارج قاتل Black Flag® Wasp، Hornet & Yellow Jacket Kuler قدرتمند است و ضربات سریع مخزن پرواز را فراهم می کند. اما این محصولی در فضای باز است که هرگز نباید در داخل خانه استفاده شود.

• مرحله لرزش را از دست ندهید. هدف از تکان دادن قوطی قبل از استفاده ، گرفتن یک اسپری کاملاً مخلوط و کامل است که فوراً به لانه برخورد کند. بار دیگر ، خواندن (و دنبال کردن) مسیرهای برچسب بهترین نتیجه را به شما می دهد.

• بیش از حد نکنید. یک قوطی نیمی که تمام شد برای خلاص شدن از لانه کنار پیاده رو من بود. ممکن است لازم باشد درخواست بیشتری دهید. اما همه قاتلان زنبور عسل ، هورنت و ژاکت زرد می توانند برای ماهی مضر باشند ، بنابراین محدود کردن رواناب بسیار مهم است بنابراین قاتل در درگیری طوفان ختم نمی شود. هنگامی که دیدم مایع از لانه در حال بیرون رفتن است و روی بلوک ها ، سمپاشی را متوقف کردم.

• محصولات Black Flag® در صورت استفاده مستقیم از آن استفاده می شود. شما به دستکش لاستیکی یا دستگاه تنفسی احتیاج ندارید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Black Flag® Wasp ، Hornet & Yellow Jacket Killer و سایر محصولات حشره کش ، به صفحه فیس بوک خود مراجعه کنید.

– ریک موسکوپلات ، سردبیر کمک کننده

این گفتگوی حامی مالی است که به نمایندگی از حشره کش های Black Flag® توسط من نوشته شده است. نظرات و متن ها همه مال من است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *