تابلوی شلوغی کودک نو پا را با مواردی که قبلاً در اختیار دارید بسازید

عزیزمترزا اودلند

تخته های مشغول مراکز فعالیت مهارت حرکتی هستند که برای نوزادان و کودکان نوپا جذاب هستند زیرا با وسایل روزمره ساخته می شوند نه اسباب بازی های کودکان زیپ ، قفل ، دستگیره ، دستگیره و چرخ فقط آغاز هستند ، امکانات بی پایان است. بهترین قسمت این است که می توانید همین الان یکی از وسایل یدکی را در خانه و گاراژ خود تهیه کنید! به خصوص اگر تازه گاراژ خود را تمیز کرده باشید!

دستور تهیه تابلوی شلوغ ساده است: تخته + وسایل شلوغ + راه چسباندن وسایل + کودک. این را می توان به راحتی با آنچه در دست دارید یا به فرزندتان علاقه مند است تنظیم شود. 

انجمن فعالیت های کودک نو پا چگونه به مراحل

تختهترزا اودلند

به عنوان مثال نمونه فعالیت صفحه نمایش کودک نوپا DIY ، من با یک تکه 2 فوت مربعی 3 دلاری از تخته فیبر با چگالی متوسط ​​(MDF) از یک فروشگاه سخت افزار شروع کردم ، اما یک درب قدیمی یا رومیزی کابینت نیز عالی خواهد بود. احساس راحتی کنید که تخته را به هر شکلی که دوست دارید بکشید یا تمام کنید ، فقط مطمئن شوید که تمام لبه ها صاف و بدون شکاف هستند و رنگ آن بدون سرب و سم است.

تختهترزا اودلند

در مرحله بعد ، وسایل شلوغ هیئت مدیره خود را جمع کرده و آنها را روی تخته قرار دهید و با این ترتیب بازی کنید تا همه آنها به زیبایی جا بیفتند. یک عکس بگیرید یا یک راهنمایی بکشید تا یادتان باشد مکانهای مختلف در هنگام حذف آنها مناسب هستند ، و مکان هایی را که باید حفر شوند ، نشان می دهد.

تختهترزا اودلند

وسایل و وسایل پیچ را روی صفحه شلوغ پیچ کرده و پیچ کنید تا پیچها با صفحه تخته شوند و از قسمت عقب آن بیشتر نشوند. از چسب Liquid Nails برای موارد ضمیمه شده که امکان پیچاندن ندارند استفاده کنید. وقتی همه موارد را به هم وصل کردید ، تخته را در مقابل یک سطح محکم قرار دهید ، یا در یک قسمت بازی مشخص به دیوار سوار شوید و بگذارید کودک شما کاوش کند! هرگز اجازه ندهید کودکان با تابلوهای مشغول بدون نظارت بازی کنند.

تختهترزا اودلند

مانند هر پروژه برای افراد کوچک ، ایمنی مهمترین قدم در نظر گرفته شده است. این مراحل ایمنی را دنبال کنید تا مطمئن شوید که تخته مشغول کودک DIY شما یک فعالیت ایمن برای فرزند شما است:

  • قبل از مونتاژ تمام قطعات را با صابون ملایم بشویید
  • تمام لبه ها و گوشه های تیز را ماسه یا پرونده کنید
  • اطمینان حاصل کنید که تمام قطعات کوچک کاملاً ایمن بوده و خطرات خفگی ندارند
  • هر تار ، رشته و زنجیره حلقوی را تا حداکثر 6 اینچ نگه دارید
  • به قطعاتی توجه کنید که ممکن است انگشتان کوچک را لمس کنند
  • همیشه هنگام بازی با تابلوهای شلوغ ، نظارت دقیق خود را انجام دهید

در اینجا چگونگی تهیه خانه خود را در 9 مرحله آسان توضیح داده ایم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *