Oil Butcher Block Oil vs Cutting Board: تفاوت چیست؟

فکر

چیزهایی که دوست ندارید در مورد خرد کردن و طناب کشی روی چوب باشند. با چاقوهای شما مهربان است ، و نسیم تمیز کردن است. اما یک بار مدتی ، شما باید عشق خود را به سطوح چوب خود نشان دهید تا آنها را در شرایط اولیه نگه دارید. این که آیا شما یک تخته برش 10 اینچی دارید یا یک کانتر بلوک قصابی 5 فوت ، روغن کاری منظم چوب را در نظر می گیرد و به ایجاد سدی برای نگه داشتن کمک می کند

دستورالعمل های کاملی برای نحوه ساخت تخته برش زیبا از قراضه های چوبی را بررسی کنید.

روغن قصاب بلوک در مقابل برش هیئت مدیره روغن

روغن مورد استفاده در یک میز قصاب بلوک همان روغنی است که شما برای نگهداری تخته برش چوب باید از آن استفاده کنید. سطوح بلوک قصاب و تخته های برش هر دو چوب هستند و نیازهای آنها یکسان است. اما گزینه هایی دارید. دو مورد از رایج ترین آنها عبارتند از:

  • روغن معدنی از نظر مواد غذایی فرآورده های نفتی است و از جذب چوب جلوگیری می کند. و ، این نسبتاً ارزان است در اینجا 32 اونس روغن معدنی درجه خام + نادر به قیمت 14 دلار در سایت amazon.com آورده شده است.
  • روغن تنگ درجه غذایی با فشار دادن دانه‌ها (که اغلب آنها را آجیل می نامند) درخت تونگ ساخته می شود. طبیعتاً بی خطر است. روغن تونگ (که باید 100٪ خالص آن باشد) کمی گرانتر از روغن معدنی بی خطر است. در اینجا 32 اونس روغن تونگ به قیمت 20 دلار در سایت amazon.com آورده شده است.

روغن های پخت و پز (مانند روغن زیتون ، سبزیجات یا روغن های آجیل) به عنوان بلوک قصاب / روغن برش هیئت مدیره توصیه نمی شوند ، زیرا آنها می توانند سفت شوند. و روغن های گردو می توانند برای هر کسی که حساسیت به مهره داشته باشد ، یک واکنش منفی ایجاد کند.

این مجموعه ما از بهترین محصولات تمیز کننده برای افراد مبتلا به آلرژی است.

آیا باید از تهویه بلوک قصاب استفاده کنم؟

تهویه مطبوع برای میزهای قصابی و تخته های برش اختیاری است. آنها معمولاً علاوه بر روغنها یا با آنها ترکیب می شوند. آنها سخت تر به وجود می آورند و می توانند براق شوند ، اما کاملاً پوشیده از بدن هستند و نیاز به استفاده مجدد دارند ، دقیقاً مانند روغنها ، هرچند که احتمالاً نه چندان دور. چندین مارک تجاری ، مانند هوارد قصاب بلوک تهویه مطبوع (حدود 10 دلار برای 12 اونس) وجود دارد ، که محصولی را که شامل روغن معدنی درجه مواد غذایی ، موم زنبور عسل و موم کارناوبا است ، به فروش می رسانند. برخی از مارک ها روغن و تهویه مطبوع را بطور جداگانه می فروشند.

با استفاده از این پروژه هوشمندانه ، کابینتهای آشپزخانه خود را در این هفته سازماندهی کنید.

چند وقت است که مجبور هستید کانترهای بلوک قصاب روغنی کنید؟

این که چند مرتبه نیاز به استفاده از روغن بلوک قصاب روی میزهای کانتر (یا تخته های برش) بستگی به میزان استفاده آنها و تمیز کردن آنها و میزان مرطوب بودن خانه شما دارد. با استفاده متوسط ​​، ممکن است لازم باشد ماهی یک بار روغن بمالید. می توانید بگویید که وقت آن رسیده است که یک برنامه کاربردی روغن را هنگامی که آب به جای ریختن روی سطح شروع به خیس شدن در چوب می کند ، انجام دهید. وقتی این موضوع به ذهن شما خطور نمی کند ، ممکن است وقت آن رسیده که در مورد ایده های کفپوش آشپزخانه که در حال حاضر روند هستند فکر کنید.

درباره کانتر بلوک قصاب خود چه می دانید

خط پایین: شما می توانید از همان روغن ها روی میزهای قصابی ، تخته های برش چوب ، کاسه های چوبی و وسایل چوبی استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که این روغن از مواد غذایی سالم برخوردار است و شما مرتباً آن را انجام می دهید تا تمام چوب های زیبا به نظر برسد و عملکرد خوبی داشته باشند. در اینجا 10 ایده منحصر به فرد برای کابینت آشپزخانه در نظر گرفته شده است.

آماده بیرون آمدن از آشپزخانه هستید؟ در اینجا آنچه شما باید بدانید برای به پایان رساندن شیشه صاف بر روی رومیزی است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *