بهترین گروت را انتخاب کنید

کاشی چیزهای سختی است و می تواند سالها یا ده ها سال پس از نصب عالی به نظر برسد. از طرف دیگر گروت همیشه عملکرد خوبی ندارد. این می تواند لکه ، تغییر رنگ ، ترک یا فرسایش باشد. در بدترین حالت ، اجازه ورود آب به دیوارها یا کفها را می دهد ، که منجر به مشکلات بسیار بزرگتری می شود. خط پایین: انتخاب شما گروت حداقل به اندازه انتخاب کاشی شما اهمیت دارد. این نکات و ترفندهای grouting را یاد بگیرید تا کار grouting شما ماندگار شود.

مراکز خانگی مضراب باکیفیت دارند ، اما انتخاب آن را آسان نمی کنند. خوشبختانه ، دین سورم ، کارشناس کاشی ما ، تمام گزینه ها را امتحان کرده و بر اساس تجربه چندین دهه توصیهای روشن ارائه می دهد. آنچه در مراکز خانگی و تأمین کنندگان کفپوش ها پیدا خواهید کرد این است:

خانواده دستی

گروت آماده استفاده

تمام فرمول های این گروه به شما اجازه می دهند روند اختلاط کثیف را پرش کنید و برخی از آنها دوام و مقاومت در برابر لکه بسیار عالی را ارائه می دهند. اما استفاده از آنها دشوار است. بعضی از آنها خیلی سریع سخت می شوند. باید سریع کار کنید تا قبل از اینکه آنها را از بین ببرید ، روی کاشی سخت نمی شوند. و دین دریافت که آنها می توانند کاشی چینی را که دارای یک پوشش مات است ، آغشته کنند.

خانواده دستی

تزریق سیمان استاندارد

مانند بتن یا ملات ، این ماسه سنگ ها به عنوان مخلوطی پودری که شامل سیمان پرتلند است ، شروع می شوند. سپس ، هنگامی که با آب مخلوط می شوند ، به تدریج سخت می شوند. در حالی که برخی از این محصولات نسبت به سایرین برتر هستند ، اما هیچ یک از آنها انتخاب بدی نیست. اما می توانید گزینه های بسیار بهتری پیدا کنید که فقط چند دلار بیشتر هزینه دارد. این نکات را در مورد از بین بردن گروت بررسی کنید.

خانواده دستی

بهترین انتخاب گروت: تزئین سیمان با کیفیت بالا

سه محصول نشان داده شده در اینجا فرمولاسیون برتر تزریق سیمان سنتی است. دین آنها را برای انتخاب پروژه های DIY و بیشتر مشاغل خود بهترین انتخاب می داند. اینجا چه چیزی باعث می شود آنها را متمایز کنید:

  • ذرات یا “جمع” موجود در پودر بسیار کوچکتر هستند. این باعث می شود که گروت کمتر متخلخل و مقاوم در برابر لکه باشد. دین سعی در رنگ آمیزی این محصولات داشته و دریافت که هر لکه – حتی شراب قرمز – با کمی مواد شوینده و شستشوی سبک از بین می رود.
  • نیازی به آبکش تزریق نیست. مقاومت لکه در اصل ساخته شده است.
  • برخلاف تزریق سیمان استاندارد ، نسخه های “ماسه ای” و “بدون سایز” وجود ندارد. همان محصول را می توان در دیوارها و کفها و دارای اتصالات نازک و باریک استفاده کرد.
  • این نوع گروت حتی با گروت های تیره به رنگ قوام بیشتری می بخشد.

دین نسبت به این دانه های هشدار دهنده هشدار می دهد: آنها سریع تند می شوند – نه سریع به عنوان اپوکسی یا برخی از محصولات پیش فرض بلکه سریعتر از گروت استاندارد. برای جلوگیری از باقی ماندن سخت روی کاشی ، دسته های کوچکتر را مخلوط کنید ، اسفنج ها و سطل های آب خود را آماده رفتن کنید و مرحله پاک کردن کار را به تعویق نیاندازید. بهترین نکات تزریق ما را بیاموزید.

هزینه گروت؟ چه کسی اهمیت می دهد!

بهترین گروت ممکن است دو برابر ارزان ترین گزینه برای شما هزینه کند. اما بعد از گذراندن تمام این مدت ، انرژی و پول برای نصب کاشی ، آیا واقعاً می خواهید برای صرفه جویی در 20 دلار کل پروژه را ریسک کنید؟

درباره اپوکسی چطور؟

شاید شنیده باشید که اپوکسی بهترین ماده در دسترس است ، بسیار بادوام و مقاوم در برابر لکه. احتمالاً این درست است ، اما دین فکر نمی کند که DIYers حتی باید اپوکسی را در نظر بگیرد. استفاده از آن دشوار است و سریع سخت می شود ، و هر گونه باقیمانده ای که بر روی کاشی سخت می شود ، کابوس برای پاک کردن است. با وجود گزینه های عالی دیگر ، اپوکسی معنی ندارد.

با کارشناس ملاقات کنید

دین سورم بیش از 40 سال است که کاشی نصب کرده و به دیگران می آموزد که چگونه می توانند بهترین نتیجه را کسب کنند.

چگونه می توان گروت را ترمیم کرد

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *