راحت ، لباس ناهموار کار

حمایت شده توسط تیمبرلند PRO®

راحت ، لباس ناهموار کار

من به عنوان یک کارگر دستی خانواده ام ، من دائم در جیب های خود ابزار می گذارم ، روی زانوهایم کار می کنم ، زیر سینک ها می خزدم و از نردبان بالا می روم. من تعداد شلوار و جلیقه‌هایی را که سالها خراب کرده ام ، از دست داده ام. بنابراین من هیجان زده شدم که لباس کار Timberland PRO® را امتحان کنم. برای آخرین پروژه های آخر هفته من ، یک جفت شلوار کار بوم Gridflex ، چکمه های ایمنی ضد آب 8 اینچی Gridworks ، و یک ژاکت کار با عایق Timberland PRO® بالوستر پوشیدم.

اولین پروژه من شامل تشخیص و رفع نور رواق جلوی پسرم بود. بیرون سرد بود و کت کار Baluster گرم و راحت بود. تلفن هوشمند خود را در یکی از جیب های قفسه سینه دوقلوی خود ذخیره کردم. تا این که من تمام نشد ، متوجه شدم که جیب جلیقه داخلی می تواند مکانی بهتر برای تلفن من باشد زیرا بسته شدن حلقه قلاب است. دفعه دیگر آن را ذخیره خواهم کرد. هوای آن روز مشخص بود ، بنابراین من فرصتی برای آزمایش دفع آب ژاکت نمی توانم ، اما در هفته های آینده فرصت زیادی برای آن دارم.

راحت ، لباس ناهموار کار

چکمه های کاری Timberland PRO® Gridworks به همان اندازه چشمگیر بودند. اگرچه تازه بودند ، بدون اینکه دعوا کنند ، لغزیدند و به راحتی توری و کراوات را آسان کردند. پسر ، بدون دوره شروع دوره لازم است. بلافاصله وقتی از نردبان بالا رفتم ، متوجه پشتیبانی اضافی مچ پا شدم. این بوت 8 اینچی بالا واقعاً پشتیبانی عالی می کند. من نیازی به ویژگی ایمنی پنجه آلیاژ برای پروژه های آن هفته ندارم ، اما این یک ویژگی خوب برای داشتن این است که شما هرگز نمی دانید چه زمانی می خواهید یک جسم سنگین را روی پای خود بیاندازید. من تمام آخر هفته در زمین خشک بودم ، بنابراین فرصتی پیدا نکردم تا از طراحی ضد آب معروف Timberland PRO یا مقاومت در برابر لغزش بسیار بالا استفاده کنم.

راحت ، لباس ناهموار کار

پس از ثابت کردن نور ایوان ، من به حرکت چسبان درب اتومبیل پسرم رفتم. این جایی است که من امتحان شلوار کار Gridflex را کردم. من عایق تقویت شده ای را که از لبه اصلی جیب محافظت می کند ، دوست دارم تا بتوانم ابزارهای داخل و خارج را بلغزانم. و سریع متوجه شدم که کیک پشتی سه تخته بخیه وجود دارد که مانع از فشار رفتن شلوار در چکمه های شما هنگام بیرون آمدن از نردبان یا بلند شدن از حالت زانو می شود. گوسفند شکافی باعث زانو زدن بدون کشیدن کمر می شود و پارچه زانو فوق مفصل باعث می شود کار در موقعیت زانو راحت و راحت تر باشد.

سپس من به خانه دخترم رفته بودم تا در خارج از خانه نصب و برنامه ریزی یک صفحه کلید بازکن درب گاراژ از راه دور کار کنم. من گرم و راحت بودم و پاهایم از حمایت پشتیبانی می کردند – تغییر خوش آمدید از کفش ورزشی معمولی من.

Timberland PRO® واقعاً اندیشه هایی را در کار خود قرار داده است و این نشان می دهد. تصور من این است که این لباس کار سنگین است که سنگین نیست ، و این باعث می شود که کل روز پوشیدن راحت باشد.

– ریک موسکوپلات ، سردبیر کمک کننده

این پستی است که توسط من به نمایندگی از تیمبرلند PRO نوشته شده است؟ لباس کار نظرات و متن ها همه مال من است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *