کمپرسور مدافع ™ توسط Intermatic؟

توسط Intermatic® حمایت مالی می شود

در سال 2015 ، صاعقه در محله دخترم به درختی برخورد کرد. این موج به چندین دستگاه الکترونیکی آسیب رساند. هزینه تعویض مودم اینترنت ، تلویزیون و گیرنده سینمای خانگی اندکی کمتر از کسر بیمه صاحب خانه او $ 1000 بود ، بنابراین وی مجبور شد تمام هزینه های آن را تحمل کند.

برای جلوگیری از صدمه دید در آینده ، من یک برقکار داشتم که یک محافظ بزرگ در خانه را در صفحه اصلی برق نصب کند. سپس در هر یک از وسایل الکترونیکی و وسایل الکترونیکی آن ، پلاستیک و گیرنده محافظ سخت افزاری را نصب کردم. اما من در مورد چگونگی محافظت از واحد تهویه مطبوع مرکزی منزل (A / C) ناامید شدم.

من به خصوص در مورد A / C او نگران بودم زیرا محله او گاهی اوقات دچار خرابی سریع برق می شد ، جایی که چراغ ها برای کسری از ثانیه می لرزد. می دانم که نوع دوچرخه سواری خاموش / خاموش سریع در کمپرسور A / C واقعاً سخت است و باعث می شود مجدداً در برابر فشارهای زیاد مجدداً شروع شود. این فشار می تواند سیم پیچ موتور کمپرسور را بیش از حد گرم کرده و به آن آسیب برساند.

من چند دستگاه محافظت از چرخه کوتاه و کوتاه را در اینترنت یافتم. اما نصب ها پیچیده به نظر می رسید. آنها نیاز به تعویض رله موجود و سوار کردن اجزای اضافی در فضای تنگ داخل واحد چگالشی داشتند. سپس محصول Compressor Defender from را از Intermatic® پیدا کردم. این دستگاه محافظت سریع و چرخه کوتاه است که همچنین شامل محافظت در اثر خاموش شدن (در هنگام استفاده اوج الکتریکی در محله ، ولتاژ خیلی کم می شود). ویژگی چرخه کوتاه ، فشار برق را حس می کند و کمپرسور را به اندازه کافی طولانی خاموش می کند تا فشار سیستم قبل از شروع مجدد برابر شود. ویژگی Brownout به همان روش کار می کند ، هم هنگام تشخیص ولتاژ بسیار کم برای عملکرد ایمن ، هم کمپرسور و هم کندانسور را خاموش می کنید ، سپس هنگام بازگشت ولتاژ مناسب موتور را مجدداً راه اندازی کنید.

بهترین بخش این است که ress Compressor Defender about حدود 80 دلار (Intermatic # CD1-024RK at lowes.com) هزینه دارد. به علاوه ، نصب آن بسیار ساده تر از سایر محصولاتی است که پیدا کردم. کافی است آن را بر روی جعبه قطع اتصال در خانه سوار کرده و در دو سیم درون واحد کندانسور ، دو سیم بپیچانید.

سه سیم ، 30 دقیقه ، انجام شده است

من قطع کننده مدار A / C را خاموش کردم و سوئیچ برق را در کوره خاموش کردم. سپس من در جعبه جداکننده در خارج را باز کردم ، درپوش داخلی را برداشته و دوبار بررسی کردم که برق با استفاده از یک خراب کننده ولتاژ خاموش است. خاموش بود و من خوب بودم که بروم.

در مرحله بعد ، من یک حذفی را در کنار جعبه جدا کننده جدا کردم ، که در سیمها از Defender Compressor تغذیه شدم ، و با قفل آن را ایمن کردم.

کمپرسور مدافع ™ توسط Intermatic®

سپس هر دو سیم سیاه را به سمت پایانه های پیچ مشخص شده “LINE” مسیریابی کردم.

کمپرسور مدافع ™ توسط Intermatic®

من سیمها را به طول قطع کردم ، عایق را جدا کردم ، آنها را در زیر گیره های پیچ قرار دادم و آنها را محکم کردم. من سیم سفید را از کمپرسور مدافع ™ به اتوبوس اتصال / اتصال محافظت کردم. این برای جعبه قطع بود ، بنابراین من کاورها را دوباره قرار دادم.

با استفاده از پیوندهای فشرده ، کابل ولتاژ کم را به مجاری که از کمپرسور Defender ™ به واحد تراکم A / C وصل می شود ، تضمین کردم.

کمپرسور مدافع ™ توسط Intermatic®

سپس من پوشش ورودی واحد کندانسور را برداشته و کابل ولتاژ کم را از سیم کمپرسور Defender ™ به صورت سری با یکی از سیم های کنترل A / C که از خانه بیرون آمده است ، تقسیم کردم. من جلد دسترسی را دوباره نصب کردم و برق را روشن کردم.

کمپرسور مدافع ™ توسط Intermatic®

چراغ سبز روشن شده در کمپرسور Defender ™ و هنگامی که من دما را در ترموستات پایین آوردم ، AC روشن شد. کل نصب کمپرسور Defender less کمتر از 30 دقیقه طول کشید.

اکنون تمام وسایل الکترونیکی وی در برابر افزایش قدرت محافظت می شود و سیستم گران قیمت A / C در برابر سه خطر رایج الکتریکی محافظت می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد محصول Compressor Defender، ، به وب سایت Intermatic مراجعه کنید.

– ریک موسکوپلات ، سردبیر کمک کننده

این گفتگوی حامی مالی است که توسط من به نمایندگی از Intermatic نوشته شده است. نظرات و متن ها همه مال من است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *