ASAP اتومبیل خود را با این 5 ترفند زیبا همراهی کنید

مگر اینکه پارکینگ در محل کار دارای مکان سایه ای برای قرار دادن وسیله نقلیه خود نباشد ، احتمالاً با یک ماشین فوق العاده داغ در حالت عادی برخورد کرده اید. پس از پختن در آفتاب ، باز کردن ماشین خود مطمئناً تجربه لذت بخش نیست. در داخل اتومبیل شما نه تنها سونا احساس می شود بلکه هر چیزی که لمس می کنید احساس می کند که اخیراً در آب گرم جوشیده بود. برخورد با یک ماشین داغ در تابستان امری اجتناب ناپذیر است ، اما در آنجا دارای یک راه حل بهتر (نوعی از این ترفندهای ساده است که باعث می شود خانه شما تمام تابستان خنک شود). خوشبختانه به اندازه کافی وجود دارد!

به لطف گزارشی که اخیراً در کانال هوا منتشر شده است ، در واقع چند ترفند عالی برای خنک نگه داشتن ماشین شما در گرمای گرم تابستان وجود دارد. همزمان با استفاده از یک ضد آفتاب و پوشاندن صندلی های خود در حالی که دور هستید ، چند قدم اضافی وجود دارد که می توانید به شما کمک کند حتی در وسیله نقلیه داغ خود ذوب شوید حتی کمتر.

بطری آب منجمد

فوری ترین راه برای خنک کردن خود در اتومبیل استفاده از ترفندهایی است که بدن شما را خنک می کند. اولین ترفند تهیه یک بطری آب منجمد و پیچیدن آن در یک حوله چای است. حوله چای را بین گردن و صندلی ماشین قرار دهید و سر خود را به مکانی خنک برای استراحت هنگام رانندگی در ماشین داغ اختصاص دهید.

موی خیس

راه دیگر برای خنک کردن بدن بلافاصله پرتاب شدن در اتومبیل با موهای مرطوب است. چگالش موهای شما باعث سرد شدن شما هنگام رانندگی در آن وسیله نقلیه گرم در صبح می شود.

کوزی روی جعبه دنده

آیا باقیمانده کوزی در آشپزخانه مشروب خورده است؟ از جعبه دنده استفاده کنید! بین آن دسته از فلز های پلاستیکی و پلاستیکی ، این دنده دنده می تواند بعد از نشستن تمام روز در آفتاب بسیار داغ شود. برای جلوگیری از درد ناشی از چرخ دنده گرم ، قبل از ترک خودرو آن را با یک کوزی نوشابه بپوشانید.

وسایل خود را کنار بگذارید

تلفن ، CD ، هدفون ، عینک آفتابی ، حتی شارژرها همه مواردی هستند که می توانند گرما را تابش کنند. آیا سعی کرده اید یک جفت عینک آفتابی داغ قرار دهید؟ زیرا آن هرگز خوب تمام می شود درعوض ، قبل از ترک ماشین حتما آن وسایل را داخل یک توله یا کیسه خود قرار دهید.

فرمان را چرخانید

نه تنها ماشین شما بعد از نشستن در آفتاب گرم است بلکه فرمان شما حتی لمس نمی شود. از نشستن در ماشین داغ خود برای جلوگیری از خنک شدن فرمان خود صرفاً با چرخاندن آن خودداری کنید! چرخ را 180 درجه چرخانید تا رو به پایین باشد. وقتی زمان رانندگی فرا رسیده ، کف چرخ را بگیرید و آن را به بالا برگردانید ، و آماده رانندگی ASAP خواهید بود.

اکنون برجسته ترین روش برای خنک کردن ماشین شما استفاده از سیستم تهویه هوا است. با این حال ، وقتی به کارآیی سوخت می رسد ، استفاده از سیستم تهویه هوا بهترین راه حل نیست. به همین دلیل است که نباید از سیستم تهویه هوا استفاده کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *