تعمیر پایه لپ تاپ DIY

خانواده دستی

لپ تاپ بدون لغزش

در حالی که روی صفحه کلید لپ تاپ خود می نوشتم ، متوجه شدم که اندکی لرزان است. از پایین چک کردم و دیدم که یکی از پایهای لاستیکی سخت گم شده است. نه اینکه هزینه زیادی را برای تعمیر کامپیوتر خرج کنم ، اسلحه قلاب و لوله من از سیلیکون سیاه را گرفتم و مقدار کمی را در محل مفقود شدن پا فشردم. سپس گلدان را با خلال دندان صاف کردم و بگذارید یک شب تنظیم شود. روز بعد ، سیلیکون سخت بود و کاملاً کار می کرد. چند ماه بعد ، هنوز پیوست است! – چارلز کراکر

بعلاوه ، یاد بگیرید که چگونه یک کامپیوتر لپ تاپ قابل حمل بایستید.

50 محصول برتر صفحه اصلی فناوری که شما باید اضافه کنید
1 / 50

Ecobee Smart Thermostatآمازون

ترموستات هوشمند Ecobee

ترموستات هوشمند Ecobee همه چیز را انجام می دهد اما ظروف اطراف خانه به نظر می رسد. با الکسا آمازون خوب کار می کند و ادعا می کند سالانه 23 درصد از صاحبان خانه را نجات می دهد. این می تواند بگوید چه زمانی خانه کسی است و کدام اتاق ها اشغال شده است.
دریابید که آیا ترموستات WiFi مناسب شماست یا خیر.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازونNest Protectآمازون

Nest Protect

Nest با مدل نسل دوم ردیاب دود و مونوکسید کربن خود این حق را به دست آورد. این سیستم با ترموستات یادگیری Nest و Nest Cam همراه است. این تست برای باتری های کم و ارتباط با سایر دستگاه های Nest در یک خانه انجام می شود. این می تواند به شما بگوید مشکل کجاست و از دو طول موج نور استفاده می کند تا به دنبال آتش سوزی سریع و کند باشید.
دریابید که چگونه آلارم دود را در خانه خود نگه دارید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازونLutron Serena Remote Controlled Shadesلوترون

سایه های کنترل از راه دور Lutron Serena

بگذارید لوترون با سایه های کنترل از راه دور خود زحمت باز کردن و بسته شدن سایه ها را کنترل کند. عایق زنبوری عایق دارای درجه R برای عایق 4.3 است در حالی که یک پنجره دوجداره معمولی دارای مقدار R 2 است. سایه ها را می توان در هر نقطه از طریق برنامه Luton و Smart Bridge کنترل کرد.
حتی می تواند ولتاژ باتری را جبران کند مانند اینکه یک سایه دارای باتری های جدید باشد و سایه در کنار آن باتری های قدیمی تری دارد که بازهم با همان سرعت حرکت می کنند.
دریابید که چگونه پیش نویس های پنجره را در خانه خود متوقف کنید.
عکس: حسن نیت ارائه دادن لوترونSonos Wireless Speaker Systemآمازون

سیستم بلندگوهای بی سیم Sonos


بلندگوهای بی سیم Sonos به شما امکان می دهد موسیقی را در هر اتاق با این بلندگوها پخش کنید و با الکسا آمازون عالی کار کنید. این مجموعه نسبتاً ساده است: فقط آن را وصل کنید ، برنامه رایگان را بارگیری کنید و آن را به شبکه WiFi خود وصل کنید. سرگرمی را آسان تر می کند و به تعدادی کار سیم کشی در سقف شما نیازی ندارد.
اگر چالش یک پروژه DIY مانند نصب صدا در هر اتاق را دوست دارید ، یاد بگیرید که چگونه این کار را انجام دهید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازونElectrolux IQ Touch Electric Range

برد الکتریکی IQ Touch Electrolux

افرادی که در جستجوی آن خانه مدرن هستند ، می خواهند به برد الکتریکی IQ Touch Electrolux ارتقاء دهند. طراحی کنترل جلویی ، عناصر گرمایشی Flex-2-Fit و Perfect Taste Dve Convection باعث می شوند آشپزی همه چیز از وعده های غذایی شبانه تا شام های تعطیل آسان تر شود. تمیز کردن سطح آسان آشپزخانه و هفت حالت آشپزی حتی به تازه ترین سرآشپزها نیز کمک می کند تا غذاهای شگفت انگیزی را تهیه کنند.

عکس: حسن نیت ارائه دهنده الکترولوکس
Crock-Pot WeMo Enabled Smart Slow Cooker

اجاق گاز هوشمند Slow-Pot WeMo را فعال کنید

با اجاق گاز آهسته WeMo Crock-Pot ، شام را از هر جای دیگر استراحت دهید و شام خود را کنترل کنید. فقط کافی است از دستگاه هوشمند و برنامه WeMo (رایگان) برای تنظیم یا برنامه زمان و دمای پخت و پز استفاده کنید. شام وقتی آماده می شوید!
عکس: حسن نیت ارائه دهنده Crock-PotHAPIfork

HAPIfork

HAPIfork یک چنگال برقی است که به شما کمک می کند عادت های غذایی خود را کنترل و ردیابی کنید. با کمک چراغهای نشانگر و لرزشهای ملایم هنگام خوردن سریع آن استیک کبابی به شما هشدار می دهد. اطلاعات سپس از طریق USB یا Bluetooth در داشبورد آنلاین شما در HAPI.com بارگیری می شود تا پیشرفت شما را ردیابی کند.
عکس: با ادای HAPIforkGeniCanعکس: حسن نیت ارائه دهنده GeniCan

GeniCan

با GeniCan در آشپزخانه سازماندهی شوید ، که به راحتی درون سطل زباله موجود خود یا سطل بازیافت استفاده می شود و به شما امکان می دهد تا هنگام دور ریختن آنها ، موارد را به طور خودکار به لیست مواد غذایی خود اضافه کنید. شما هرگز فراموش نخواهید کرد که موارد را دوباره به لیست خود اضافه کنید.Perfect Drink Pro

ایده آل نوشیدنی حرفه ای

هر بار با Perfect Drink Pro نوشیدنی کامل تهیه کنید. عالی برای نوار منزل شما ، ایده آل نوشیدنی نرم افزار را از طریق برنامه آنچه در کابینت مشروب فروشی خود دارید بگویید. یک دستورالعمل را انتخاب کنید و این دستگاه باربیپ به شما کمک می کند تا نسبت های مناسب نوشیدنی خود را اندازه گیری کنید. سپس تکان دهید یا هم بزنید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده شرکت ایده آلJune Intelligent Ovenکوره ژوئن

اجاق گاز خرداد ماه


با اجاق هوشمند خرداد ماه آشپزی را نسیم کنید. اجاق گاز کنترت countertop با دوربین داخلی ساخته شده است که بیش از 20 غذا را به رسمیت می شناسد و آنها را به طور خودکار طبخ می کند. و اجاق گاز همچنین می تواند تمیز شود. امروز این فر را بگیرید.Behmor Brazen Plus Coffee Maker

قهوه ساز Behmor Brazen Plus

قهوه ساز Brazen Plus دارای تنظیمات قابل تنظیم در درجه حرارت آب آشامیدنی و پیش از خیس شدن است و دمای دمیدن را تا 1 درجه از تنظیمات شما تضمین می کند. سر بزرگ دوش و جریان آب پالس تضمین کامل اشباع بستر قهوه را برای هر بار جام مناسب می کند. و از فیلترهای دائمی یا فیلترهای کاغذی استفاده کنید و از این موارد برای کنترل آفات استفاده نکنید.
عکس: با ادای احترام بهمرPantelligent Frying Pan

تابه سرخ کن Pantelligent

هر بار همبرگر کاملاً پخته ، فیله ماهی و استیک می خواهید؟ Pantelligent Frying Pan دارای یک سنسور دما در داخل است و به یک برنامه متصل می شود که به شما می گوید وقتی غذا را می ریزید ، مواد را هم بزنید یا گرما را روی اجاق گاز خود تنظیم کنید. و هنگامی که شما در حال پخت و پز نیستید ، فقط آن را با بقیه گلدان ها و قابلمه ها ذخیره کنید.
عکس: حسن نیت ارائه داده از PantelligentNeato Botvac Vacuum

خلاء Neato Botvac

از تعمیر خلاء خسته شده اید؟ خلاء ربات Botvac Wi-Fi متصل از neato به شما امکان می دهد خلاء را از هر کجا که هستید کنترل کنید. آیا شرکت دقایقی آخر برای شام آماده شده است؟ قبل از ترک کار خلاء ربات را شروع کنید. و دارای دو حالت تمیز کردن است و شامل یک فیلتر فوق العاده با عملکرد است که تمیز کردن آن را آسان می کند.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده ربات های ناتوFaber Hood T-Light

Faber Hood T-Light

یک کاپوت دریچه جدید می تواند به سرعت آشپزخانه را تغییر دهد و T-Light از Faber با خطوط تمیز و چراغ روشن روشن مشخص شود. با داشتن پنج مدل ، تجهیزات هوشمند قدرتمند Evo Motor از نظر بهره وری انرژی و کاهش نویز نتایج بهتری را تضمین می کنند.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده فابرAnova Sous Vide with Bluetoothآشپزی آنوا

Anova Sous Vide با بلوتوث

اگر بیرون از آن برای خنک کردن خیلی خنک است ، آشپزی را در بلوتوث Anova Sous Vide امتحان کنید. و این ویدئو سوز (یک روش پخت و پز غذا به آرامی در یک کیسه بسته شده در خلاء در دمای کم تا بتوانید بیشتر آب و رایحه را حفظ کنید) دستگاه پخت و پز دقیق ، آن کباب یا استیک را هر بار در دمای مناسب می پزد و شما می تواند روند پخت و پز را از طریق سیستم بلوتوث خود پیگیری کند. الان بخرش.Samsung Family Hub Refrigeratorعکس: از سامسونگ

یخچال و فریزر توپی خانوادگی سامسونگ


طبق گفته سامسونگ ، یخچال و فریزر Family Hub جدید این شرکت به شما امکان می دهد “سریعتر آنچه را که لازم دارید پیدا کنید”. اگر آشپزخانه شما نیاز به قبل داشته باشد ، این یخچال مطمئناً آن را باهوش تر می کند. این سیستم دارای یک صفحه نمایش لمسی و برنامه هایی است که کاربرد آن بسیار آسان است و دارای فید دوربین برای کمک به شما در ردیابی مطالب است. یخچال در سه طرح منحصر به فرد عرضه می شود.Bluetooth Headphonesخانواده دستی

هدفون بلوتوث

هدفون های محافظ مجهز به رادیو مدتی است که وجود دارد. برخی از مدل ها یک جک کمکی را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید تلفن یا MP3 پلیر خود را به آن وصل کنید ، اما موفق باشید این سیم تحریک کننده را بیش از پنج دقیقه به طور همزمان وصل کنید.
ION این مشکل کوچک را با هدفون های محافظ شنوایی Tough Sounds Hearing با بلوتوث و رادیو حل کرده است. اکنون ، هنگام چمن زنی چمن و یا اجرای اره زنجیره ای ، می توانید به دستگاه مجهز به بلوتوث خود ضربه بزنید و به آهنگ های خود یا پادکست گوش دهید. این هدفون دارای یک باتری قابل شارژ داخلی است که در هر بار شارژ حداکثر 20 ساعت طول می کشد.Surge Protection is Cheap Insuranceخانواده دستی

حفاظت از افزایش بیمه ارزان است

این روزها تعداد زیادی محافظ افزایش یافته است که می توانند در مراکز منزل انتخاب کنند و قیمت آنها مقرون به صرفه تر است. مدل شش پریز که در اینجا ساخته شده توسط Defiant ساخته شده است ، در Home Depot موجود است. بسیار ارزان است ، هیچ دلیلی برای نصب آنها در کل خانه وجود ندارد. و وسایل بزرگتر خود را فراموش نکنید. واشرها ، خشک کن ها و یخچال های امروزی دارای تابلوهای مدار الکترونیکی هستند که می توانند در اثر جابجایی از بین بروند.Wixey Digital Angle Gaugeخانواده دستی

سنج زاویه دیجیتال ویسی

این سنج سنج دیجیتال Wixey سرگرم کننده قرن 21 است! بله ، شما می توانید زاویه اره خود را با استفاده از روش های دیگر تنظیم کنید و در نهایت آن را کامل کنید ، اما این gizmo زمان زیادی را صرفه جویی می کند ، و آیا ما ذکر کردیم که سرگرم کننده است؟ فقط تیغه را بالا زده و پایه ی مغناطیسی را روی تیغه قرار دهید و مربع را تا صفحه قرار دهید (بدنه ابزار کاملاً مربع است). سپس دکمه صفر را فشار دهید تا ابزار کالیبره شود.
پس از کالیبره شدن ، می توانید تیغه را در زاویه مورد نظر تنظیم کنید ، در عین حال یک خواندن دقیق دیجیتالی را بدست آورید. وقتی زاویه مورد نظر خود را بگیرید ، خواه 22-1 / 2 یا 45 درجه باشد ، می دانید درست است و می توانید به جای چرخاندن چرخ های میکرو تنظیم ، پروژه خود را انجام دهید. همین حالا این سنج سنج را بگیرید.Power, Cubed: E-More Cubeخانواده دستی

قدرت ، مکعب: مکعب E-More

نوارهای پرقدرت یک اختراع عالی است ، اما برخی از شاخه های برقی چنان گره های فضایی هستند که نمی توانید از تمام رسانه های موجود استفاده کنید. و در مورد تلفن ، رایانه لوحی و سایر دستگاه های USB خود چه می کنید؟
E-More Cube دارای چهار پریز برق سه عدد و همچنین دو درگاه شارژ USB است. رسانه ها پیکربندی شده اند ، بنابراین هیچ گونه اتفاقی برای شارژ فضای وجود ندارد. مکعب محافظت شده در برابر انرژی است و فضای کمتری از نوار روی کارگاه یا میز کار دارد. به علاوه ، جالب به نظر می رسد! می توانید یکی از آنها را در حدود 23 دلار در بسیاری از سایت های خرده فروشی آنلاین دریافت کنید – فقط “مکعب برق” را جستجو کنید. – مارسیا روپک ، مدیر هنریBest Night-Light in History: SnapRays Guidelightخانواده دستی

بهترین شب نور در تاریخ: SnapRays Guidelight

حدود یک بار در سال در اینجا در دفتر ، با “محصول عالی” روبرو می شویم. “امسال برنده عنوان باید SnapRays Guidelight باشد. گرچه فقط یک شب کم نور است ، اما از هر نظر عملی کاملاً مناسب است.

  • همه به آن احتیاج دارند: اگر خورشید در جایی که زندگی می کنید فرو می رود ، به چند چراغ شب احتیاج دارید ، درست است؟
  • هر کسی می تواند آن را نصب کند: 60 ثانیه طول می کشد. پیچ تک صفحه را روی صفحه جلد قدیمی برداشته ، در Guidelight بکشید و پیچ را دوباره نصب کنید. خودشه.
  • کارکرد آن ارزان است: به لطف سنسور نوری که در داخل کاور قرار دارد ، سه LED کوچک فقط در هنگام تاریکی روشن می شوند.
  • این یک افزونه زشت نیست. دقیقاً مانند صفحه پوششی معمولی به نظر می رسد. چراغهای LED در قسمت پایین کف را در جایی که به آن احتیاج دارید روشن می کنند.
  • قیمت مناسب است و اگر یک دسته را خریداری کنید ، در هر نور نیز هزینه کمتری دارند.

راهنما توسط دو میخ کوچک که از پیچ های ترمینال روی مخزن گیر می کنند ، تغذیه می شود. درخشان! بدون باتری ، بدون سیم کشی ، بدون nuthin! شما یک انتخاب از دو نوع پوشش خروجی در عاج ، بادام یا سفید دارید.World's Coolest Hose Reel: RoboReel Water Hose Reelخانواده دستی

جالبترین شیلنگ حلقوی جهان: RoboReel Reel Hose Reel

این دیوانه وار گران است ، اما اگر شما یک باغبان جدی هستید ، خیلی دیوانه وار نیز هستید. صادقانه بگویم ، چیزی شبیه RoboReel Water Hose Reel وجود ندارد. به نظر می رسد ظاهر آن کاملاً غیر طبیعی است ، اما عملکرد آن کاملاً بر روی زمین است.
در اینجا دقیقترین ویژگی ها وجود دارد. صد پا با کیفیت بالا 5/8-این. شلنگ (یا 150 فوت شلنگ 1/2 اینچی) با فشار یک دکمه یا در قسمت جلد آن یا روی ریموت جمع می شود. باتری قابل شارژ بزرگ مجهز به بالابر بزرگ نیست. سوئیچ از راه دور به انتهای شلنگ می رود (این دستگاه تمام لوازم جانبی را سریع قطع می کند) ، و به شما امکان می دهد آب را از هر کجا که هستید خاموش یا روشن کنید. آن را برای آبکش کردن دست به آبپاش دستی وصل کنید ، یا برای کنترل آبپاش چمن ، جداگانه از آن استفاده کنید. دیگر دویدن به جلو و عقب به کلاهبرداری نیست.
آب پس از یک ساعت به طور خودکار خاموش می شود ، بنابراین هرگز فراموش نکنید که اگر تمام مدت شب را فراموش کنید ، اگر آن را خاموش کنید ، تمام می شود. اگر فکر می کنید این حلقه شلنگ عالی برای شما مناسب است ، سیستم RoboReel دارای ویژگی های بیشتری است که ارزش بررسی آن را دارند. باور کنید؟ اگر یک باغبان سرسخت و با پول برای صرف شور و اشتیاق خود هستید ، این چیز را کاملاً دوست خواهید داشت. بیشتر بدانید ، یک فروشنده پیدا کنید و فیلم ها را در وب سایت سازنده مشاهده کنید.Soil Testing Made Easy: General 4-in-1 Soil Condition Meterخانواده دستی

آزمایش خاک آسان ساخته شده است: اندازه گیری وضعیت خاک 4 در 1 عمومی

برای یک باغبان مشتاق و یا علاقه مندان به چمن زنی ، اندازه گیری شرایط عمومی خاک 4 در 1 را بررسی کنید. آن را در زمین بچسبانید و می توانید pH خاک ، میزان رطوبت و دما را اندازه گیری کنید. به علاوه ، به شما خواهد گفت که در طول روز چقدر نور خورشید در هر نقطه خاص قرار می گیرد. pH متر به اندازه آزمایش نمونه های آزمایشگاهی قابل اطمینان نیست ، اما ژنرال ادعا می کند که دقت آن در حدود 5/0 درصد است ، که برای اکثر گیاهان و چمن ها به اندازه کافی نزدیک است. باغبانان جدی و دوستداران چمنزارها از این اطلاعات استفاده می کنند تا از باغ ها و چمنزارهای خود بیشترین بهره را ببرند. این ابزار کوچک ممکن است کمی سبز تر به انگشت شست شما نیز اضافه کند.Prevent Port Damage to Your Smartphone or Laptopخانواده دستی

از آسیب دیدن بندر به تلفن هوشمند یا لپ تاپ خود جلوگیری کنید


نوه 3 ساله من فکر می کرد که درگاه های USB موجود در لپ تاپ پسرم می تواند مکانی عالی برای پنهان کردن بندهای موی او باشد. در آن زمان نیرو گرفته شد ، و کلیپ ها هیئت مدیره اصلی 800 دلار را کوتاه کردند (او باید به خودش یادآوری کند که چقدر با ارزش است). این سرویس گفت: صدمه در بندر متداول است ، و نه فقط از گلولین های کوچک گرمی که موهایشان را پر کرده است. قطعات گرد و غبار ، خاک و فلز می توانند در درگاه ها جمع شوند و در هنگام وصل کردن پلاگین باعث آسیب شوند. بنابراین پسرم تلفن های هوشمند و لپ تاپ های خود را با درپوش ضد گرد و غبار سیلیکونی پلمپ کرد. این بیمه بسیار ارزان درمقابل تعمیرات پرهزینه است. ریک موسکوپلات ، سردبیر کمک کنندهSee Inside your Walls with the General iBorescopeخانواده دستی

در داخل دیوارهای خود با General iBorescope مراجعه کنید

مگر اینکه دید اشعه ایکس داشته باشید ، می توان فهمید که چه چیزی درون یک دیوار وجود دارد. اینجاست که یک “borescope” به کار می آید. در اصل این یک دوربین کوچک در انتهای یک مار است. شما فقط آن را از طریق یک سوراخ و یا فضای تنگ ماهی می کنید تا آنچه را که در مانیتور ویدیویی موجود است مشاهده کنید.
چندین شرکت بورسکوپ تولید می کنند ، اما خط General iBorescope کمی متفاوت است از آنجا که به شما امکان می دهد از صفحه نمایش در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود به عنوان مانیتور ویدیویی بی سیم استفاده کنید. این بورسکوپ به عنوان یک نقطه داغ Wi-Fi عمل می کند ، به شما امکان می دهد تا دستگاه تلفن همراه خود را بدون روتر Wi-Fi یا دسترسی به اینترنت متصل کنید. یک برنامه رایگان به شما امکان می دهد عکس ها را ضبط کنید و فیلم بگیرید ، و دوربین ضد آب است ، بنابراین می توانید با اطمینان از آن در مناطقی که مرطوب هستند استفاده کنید. قبل از حذف همه ، باید بدانید که چه چیزی در داخل است.More Than A Garage Door Openerخانواده دستی

بیشتر از درب باز گاراژ

این توپی که در حال تغییر گاراژ از Ryobi است ، به جای موتور 1/2 اسب بخار مانند سایر بازکن های دیگر ، دارای یک موتور قدرتمند 2 اسب بخار در زیر کاپوت است. این ویژگی بیش از یک زنجیره پر سر و صدا یا پیچ درایو از کمربند تقویت شده با فلز فوق العاده آرام و فولادی برخوردار است. همچنین دارای یک چراغ LED است که باید تا زمانی که خود بازکن باشد دوام داشته باشد. نور توسط یک ردیاب حرکت فعال می شود و هر زمان که وارد گاراژ شوید روشن می شود.
اما آنچه واقعاً این واحد را از هم جدا می کند ، هفت پورت است. هر درگاه ماژول مورد نظر شما را دریافت می کند ، از جمله فن ، سنسور CO و دما ، بلندگو بلوتوث که موسیقی یا تماس تلفنی را از تلفن هوشمند شما ، سیم برق قابل جمع شدن ، پشتیبان گیری از باتری و حتی یک سیستم لیزر پخش و دریافت می کند. شما وقتی ماشین شما دقیقاً در مکان مناسب پارک شده است.Robotic Lawn Mower: Automowerخانواده دستی

ماشین چمن زنی روباتیک: خودروساز

خودروساز از Husqvarna عالی کار می کند. سیم راهنما که حول محور حیاط شما اجرا می شود با ریزه کاری ها نگه داشته می شود ، بنابراین هیچ سنگر لازم نبود و برنامه نویسی ساده است. کل تنظیمات کمتر از 90 دقیقه طول کشید. آنچه باعث جذابیت بیشتر این دستگاه می شود ، تیغه های برش دهنده مانند تیغ قابل جمع شدن است. آنها فقط جزئی از اندازه تیغه های ضخیم فولادی هستند که منجر به برش های تمیز ، زمان طولانی تر و عملکرد بسیار آرام می شوند.Gift Ideas for New Homeowners: Smarter Smart Bulbs: GE's C Light Bulbsخانواده دستی

ایده های هدیه برای صاحبان خانه های جدید: لامپهای هوشمند دقیق: لامپهای C GE


خط جدید لامپ های LED از GE ، که به سادگی “C” نامیده می شود ، می تواند مستقیماً با تلفن هوشمند یا رایانه لوحی از طریق بلوتوث کنترل شود – هیچ مرکز اصلی لازم نیست. در خط “C” دو نوع لامپ وجود دارد: “زندگی C” یک چراغ همه منظوره مناسب برای آشپزخانه ، اتاق نشیمن یا محل کار است. لامپ “C Sleep” به منظور پشتیبانی از ریتم های شبانه روزی طبیعی بدن طراحی شده است ، که می تواند به شما در خواب بیشتر کمک کند. یک نور نرم نرم برای روز ساطع می کند. قبل از خواب نور آرام و آرام و یک نور واضح و پر انرژی در صبح. با استفاده از یک برنامه ، چراغ ها می توانند کم نور شوند و به صورت گروهی یا جداگانه روی یک تایمر تنظیم شوند. هنگامی که روزانه سه ساعت کار می کنید ، لامپ ها باید 20 سال طول بکشند!
می توانید در مورد جایگزینی چراغ ها در محل کارگاه جدید خود با چراغ های LED فکر کنید.Smartphone-friendly Garage Door Opener: Chamberlain HD950WFخانواده دستی

درب گاراژ دوستانه تلفن های هوشمند: Chamberlain HD950WF

این درب گاراژ Chamberlain شامل چند زنگ و سوت بسیار مفید است. این موتور دارای یک موتور قدرتمند 1-1 / 4 اسب بخار و تهیه نسخه پشتیبان از باتری است (بنابراین حتی اگر برق آن خاموش باشد نیز کار خواهد کرد). درب به آرامی شروع می شود ، سرعت را بالا می گیرد و قبل از رسیدن به بالا یا پایین سرعت آن را کند می کند. که در رابطه با درایو کمربند ، باعث آرامش بسیار خوبی می شود. و با استفاده از برنامه تلفن های هوشمند ، می توانید درب گاراژ خود را باز کرده و آن را ببندید (یا اینکه بررسی کنید که در را باز گذاشته اید) تقریباً از هر کجا.
اکنون آن را در خانه انبار خریداری کنید.Keep Your Components Cool: CabCool 1202-Mخانواده دستی

اجزای خود را خنک نگه دارید: CabCool 1202-M

درایوهای سخت در کابل از نوع DVR یا جعبه های ماهواره ای تمام وقت کار می کنند و واقعا می توانند گرما را بیرون بیاورند. اگر خود را پشت درهای بسته در مرکز سرگرمی خود نگه دارید ، می توانید بیش از حد تمام وسایل الکترونیکی را که در آنجا ذخیره می کنید ، گرم کنید. اما یک راه حل آسان برای طرفداران کوچک مانند CabCool 1202-M وجود دارد. این کیت مجهز به دو فن خنک کننده 120 میلی متر ، مجموعه ای از کوره ها ، منبع تغذیه و یک کنترلر گرمایی از پیش تعیین شده است. کنترلر در صورت لزوم فن ها را خاموش و روشن می کند. یا به کنترل گرمای LED قابل برنامه ریزی ارتقا دهید و دمای خود را روشن / خاموش تنظیم کنید و مدت زمان کابینت را روی صفحه LED نگه دارید.Hide TV Wires: Power Jumper kitخانواده دستی

پنهان کردن سیم های تلویزیون: کیت جامپر

یک تلویزیون با صفحه تخت روی دیوار بسیار عالی به نظر می رسد ، اما تمام سیمهایی که به آن منتهی می شوند نیست. اگر یک پریز برق در نزدیکی تلویزیون وجود داشته باشد ، کیت Power Jumper (شماره 22APJW-7R) به شما امکان می دهد تا کابل برق و کابل دیجیتال را به طور نامرئی دریافت کنید. پریز برق و پلاگین از پیش نصب شده است. فقط یک سوراخ در نزدیکی تلویزیون و دیگری در زیر آن را در همان حفره گل میخ برید. سپس واحد از پیش آماده شده و کابل های سیگنال را از دهانه بالا پایین بیاورید.LED Retrofit for Recessed Lighting: Halo RL560خانواده دستی

بازسازی LED برای روشنایی Recess: Halo RL560

اگر فکر می کنید می توانید یک لامپ ال ای دی خارج از قفسه را به یک لامپ فرو رفته ، دوباره فکر کنید. ممکن است در فضای کوچک از گرمازدگی زنده نماند. به علاوه ، ممکن است همان الگوی پرتو یا رنگی مانند لامپ فعلی شما را فراهم نکند. بنابراین اگر در کاهش صورتحساب الکتریکی خود جدی هستید ، به دنبال یک ماژول مقاوم سازی ساخته شده مخصوصاً برای چراغ های فرو رفته باشید.
به عنوان مثال ، Halo RL560 ، بیشتر 5 موجود را متناسب می کند. و 6 اینچی خانه ها فقط آداپتور نخ را درون سوکت موجود پیچ ​​دهید ، سیم زمین را وصل کنید و در ماژول بکشید. RL560 از 10 وات استفاده می کند و 600 لومن (معادل 65 وات) را در اختیار شما قرار می دهد. عمر تخمینی 50،000 ساعت است. این مکان برای مناطق مرطوب و مرطوب و کم نور است. ماژول را در مراکز خانگی ، نمایشگاههای روشنایی و به صورت آنلاین پیدا کنید. به رنگ سفید یا یک نیکل ساتن موجود است.Save 10 Percent on Your AC Bill with QwikSEER+ WattSaverخانواده دستی

با QwikSEER + WattSaver 10 درصد در صورتحساب AC خود ذخیره کنید

بیشتر کوره ها و پمپ های حرارتی بدون در نظر گرفتن شرایط داخل منزل ، موتور دمنده تهویه مطبوع را با سرعت ثابت اجرا می کنند. اما صفحه کنترلر افزایشی QwikSEER + WattSaver با اجرای موتور دمنده در سرعت مطلوب ، سیستم AC شما را کارآمدتر می کند تا با دما و رطوبت خانه شما مطابقت داشته باشد. ثابت شده است که حداقل 10 درصد در قبض سالانه AC خود صرفه جویی می کنید.
اگر می توانید یک شماتیک برقی را دنبال کنید و می توانید راحت برش یک سوراخ کوچک در ورق فلز را ببندید ، خود را نصب کنید تا یک سنسور را روی سیم پیچ تبخیر سوار کنید. نمی خواهید خودتان این کار را انجام دهید؟ یک HVAC Pro می تواند این کار را در کمتر از یک ساعت انجام دهد. QwikSEER + WattSaver بسته به میزان مصرف AC شما و میزان برق در منطقه شما ، در حدود دو سال می پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازنده مراجعه کنید.Reduce Cord Clutter with a PowerTap Grommetخانواده دستی

بند ناف بند ناف را با یک PowerTap Grommet کاهش دهید

این پورت برق و دیتا روشی شسته و رفته و راحت برای تهیه یک نقطه پلاگین رایانه ای روی میز شما است. درگاه درون محوطه خود می چرخد. بنابراین می توانید فوراً آن را باز کنید تا به آن وصل شوید ، یا برای داشتن ظاهری تمیز و بدون لغت آن را ببندید. و دیگر به پشت میز خود نرسید تا به یک دیواره دیواری وصل شوید. نکته منفی این است که شما باید یک میز بزرگ سوراخ کنید (بیش از 4 قطر اینچ). دو نسخه وجود دارد: یکی با پریز برق و پورت اترنت ، دیگری با پریز برق و درگاه USB. برای مرور یا خرید ، جستجوی آنلاین “PowerTap Grommet” را جستجو کنید.WaterCop: Automatic Water Shutoffخانواده دستی

WaterCop: خاموش کردن اتوماتیک آب

کمی نشت می تواند منجر به هزینه های سنگین و سردرد شود. به همین دلیل سیستم خاموش کردن آب مانند شیر کنترل WaterCop وجود دارد. آن را درست بعد از شیر خاموش اصلی خود نصب کنید ، سپس حسگرهای آب (به صورت جداگانه فروخته شده) را در نزدیکی محتمل ترین نشت (آبگرمکن ، توالت ، ماشین ظرفشویی و غیره) قرار دهید. اگر یک سنسور آب را تشخیص دهد ، آن را به صورت بی سیم سیگنال را خاموش می کند. همچنین می توانید یک سنسور دمایی نصب کنید که هنگام خنک شدن دمای محیط داخل خانه ، خاموش شود و باعث خاموش شدن آب شود. این در صورت یخ زدگی مانع از ترکیدن لوله ها نمی شود ، اما از سیل جلوگیری می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت سازنده مراجعه نمایید.
هنگام انتقال به خانه اول یا خانه جدید ، شما را به عنوان منبع اصلی آب و خاموش کردن گاز پیدا می کنید.Digital Fence Gaugeخانواده دستی

سنج نرده دیجیتال


این سنج سنج دیجیتال (Wixey WR25 Mini Digital Height سنج) به شما امکان می دهد تیغ اره جدول خود را روی یک ارتفاع دقیق تنظیم کنید. اما ما یک کاربرد عالی دیگر برای آن پیدا کردیم: این ابزار مناسب برای تنظیم نرده بر روی میز روتر شماست. متر را صفر کنید و سنج را بکشید تا عمق مورد نظر خود را روی صفحه نمایش دهید. سپس حصار را در جای خود قفل کنید ، دقیقا همان جایی که می خواهید.Gift Ideas for New Homeowners: Vacuum Dustpan Saves Your Backخانواده دستی

ایده های هدیه برای صاحبان خانه های جدید: Dustpan خلاء موجب صرفه جویی در پشت شما می شود

ممکن است فکر کنید این Crowley Jones EV1850 Eye-Vac Pro Dustpan الکتریکی نمایانگر نهایی تنبلی است. اما اگر مشکلات عیب یابی دارید ، این خلاء / گرد و غبار هوشمند برای شما مناسب است. فقط واحد را روی حالت اتوماتیک تنظیم کرده و زباله ها را به سمت آن بکشید. سنسور حرکتی متوجه می شود که جارو در محدوده شما قرار دارد و خلاء را شروع می کند. شمع کثیف را به سمت درگاه مکش هدف قرار دهید و خلاء آن را مکش کند. اگر حیوانات خانگی دارید ، ممکن است هنگام پیاده روی ، ردیاب حرکت را فعال کنند. به همین دلیل یک حالت دستی روشن برای فعال کردن خلا وجود دارد.
موارد استفاده از اتصالات خلاء را برای جمع آوری گرد و غبار در کارگاه کشف کنید.
اکنون Eye-Vac Pro را در آمازون بخرید.TrickleStar Motion-Sensor Power Strip Trims Your Electric Billخانواده دستی

نوار قدرت TrickleStar حرکت حسگر لایحه الکتریکی شما را اصلاح می کند

جعبه کابلی / ماهواره ای ، پخش کننده Blu-ray ، سیستم صوتی تلویزیون و دستگاههای پخش تمام قدرت 24/7 حتی اگر تلویزیون خاموش است ، همه قدرت را جلب می کنند. با رایانه شما و چاپگر ، اسکنر و بلندگوهای لوازم جانبی آن نیز یکسان است. TrickleStar Motion Sensor PowerStrip هنگام استفاده از این دستگاه های مکش قدرت خاموش می شود. نشانه های آن را از هر دستگاه (تلویزیون یا رایانه) به داخل محفظه “کنترل” وصل می کند ، به همراه ورودی از سنسور حرکت وصل شده.
در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است. هنگامی که تلویزیون یا رایانه را روشن می کنید ، نوار پاور بلافاصله سه درگاه سوئیچ شده را برای لوازم جانبی / لوازم جانبی خود روشن می کند. وقتی تلویزیون یا رایانه را خاموش می کنید ، گیرنده های خاموش را خاموش می کنید. و اگر تلویزیون یا رایانه روشن است ، اما شما به مدت 30 دقیقه یا بیشتر از اتاق خارج می شوید ، سنسور حرکتی گیرنده های خاموش را خاموش می کند. برگردید و آنها را به عقب برگرداند. این واحد دارای یک مخزن کنترلی ، سه گیرنده روشن و سه گیرنده همیشه روشن ، همراه با محافظت در برابر افزایش داخلی (1080 ژول) برای کلیه رسانه ها است.Answer or Open the Door From Any Phone with Viking Electronicsخانواده دستی

به وسیله تلفن از طریق تلفن الکترونیکی وایکینگ ، از هر تلفنی پاسخ دهید یا درب را باز کنید


شما بسته هایی دریافت می کنید و نمی خواهید آنها در آستان شما بنشینند. یا اینکه وقتی در خانه نیستید باید درب خانه داران و پیمانکاران را باز کنید. کلیدهای یدکی را فراموش کنید. کدهای پیچ های مرده را فراموش کنید. این دو محصول از وایکینگ الکترونیک به شما امکان می دهد تا به درب پاسخ دهید ، از هر تلفن در هر نقطه با بازدید کننده صحبت کنید و حتی درب را از راه دور باز کنید.
کنترلر C-250 را بین جعبه مشخص کردن تلفن ثابت و تلفن های خانگی یا بین روتر و جعبه VoIP خود نصب کنید. کنترلر را به جعبه درب Viking E-40-BN-EWP وصل کنید. سپس به کنترل کننده برنامه ریزی کنید تا حداکثر پنج شماره تلفن همراه خانواده را شماره گیری کنید. هنگامی که یک بازدید کننده دکمه را فشار می دهد ، کنترلر تلفن منزل شما را با یک حلقه دو برابر زنگ می زند ، بنابراین می دانید بازدید کننده در در است و یک تماس تلفنی معمولی نیست. به درب جواب دهید و درب را از هر تلفن خانگی باز کنید.
وقتی خانه را ترک می کنید ، به سادگی کنترل کننده را برنامه ریزی کنید تا تماس های جعبه درب را به تلفن همراه خود منتقل کنید. اگر سرویس زمین یا VoIP ندارید ، کنترلر را در حالت انتقال تماس بگذارید و تمام تماسهای جعبه در را به یک تلفن قابل حمل ارسال می کند. تماس فرستاده شده به عنوان درب جلو شما روی صفحه گوشی قابل حمل شما ظاهر می شود. برای فعال کردن اعتصاب درب یا پیچ مرده مجهز به Wi-Fi ، به تماس پاسخ دهید و یک کد را وارد کنید. واحدهای وایکینگ کمی گران قیمت هستند ، اما محصولات درجه یک تجاری هستند ، بنابراین ماندگاری بیشتری نسبت به نسخه های ارزان تر از مصرف کننده دارند.Control Your Tools With Your Phoneخانواده دستی

ابزارهای خود را با تلفن خود کنترل کنید

خط ONE-KEY ابزار میلواکی نسل جدیدی از “ابزارهای متصل” است که می تواند برای متناسب با کار برنامه ریزی شود.
بیایید بگوییم که شما در حال نصب دریچه فلزی با استفاده از پیچ های خود حفاری هستید. فقط کافی است از برنامه Milwaukee استفاده کنید تا تنظیمات سنج و نوع فلز و اندازه پیچ را پیدا کنید. سپس مته یا درایور ضربه را با استفاده از بلوتوث تلفن خود برنامه ریزی کنید. هنگامی که ماشه را فشار می دهید ، ابزار با سرعت کم در دقیقه شروع می شود تا از راه رفتن نوک روی فلز جلوگیری شود. مانیتورینگ گشتاور الکترونیکی وقتی پیچ پیچ می خورد و سرعت لازم را برای وارد کردن پیچ حس می کند. با رسیدن پیچ به گشتاور برنامه ریزی شده ، سرعت و سرعت آن قطع می شود.
سیستم ONE-KEY همچنین از ویژگی های مدیریت موجودی و گزارشگری ابزار برای جوانب رعایت ابزارها و نظارت بر بهره وری کارگران خود برخوردار است.
برای کارهای DIY چند برنامه مفید پیدا کنید.Super-Fast Wi-Fi Routerخانواده دستی

روتر Wi-Fi فوق العاده سریع

اگر در حال پخش ویدیوی خانگی یا بازی بی سیم یا اتوماسیون خانگی هستید ، به روتر Wi-Fi با بهترین دامنه و سریعترین سرعت نیاز دارید. اکثر روترهای Wi-Fi در هنگام پخش چند کاربر بصورت پهنای باند ، سختی را تحویل می دهند. دلیل این است که آنها داده ها را فقط به یک دستگاه تحویل می دهند. بنابراین سرعت همه بر اساس سرعت قدیمی ترین و کمترین دستگاه در زمان استفاده است. روتر بی سیم Netgear Nighthawk X6 Tri-Band بی سیم این مشکل را با اضافه کردن یک خط ترافیک اضافی حل می کند. وقتی روتر می بیند که یک دستگاه دزدگیر به صورت آنلاین وارد می شود ، دستگاه های سریعتر را به خط ترافیک جدید هدایت می کند ، بنابراین همه سریعترین سرعت ممکن را کسب می کنند.
روتر Nighthawk همچنین از شش آنتن و نرم افزار Beamforming برای تعیین و هدایت سیگنال به سمت هر دستگاه استفاده می کند. این روتر Wi-Fi همراه با یک پردازنده سریع دو هسته ای و یک آمپلی فایر قدرتمند ، قوی ترین سیگنال را در تقریبا در هر نقطه از خانه شما به ارمغان می آورد.
روش های دیگری برای دستیابی سریعتر اینترنت به شبکه بی سیم خود را بیابید.Smartphone Inspection Cameraخانواده دستی

دوربین بازرسی گوشی های هوشمند


این دوربین بازرسی آندوسکوپی Distianert دارای 13 فوت است. کابل که به شما امکان می دهد مار را پشت دیوارها بچسبانید و وسایل داخل خانه را نگاه کنید – حتی سیم را بگیرید یا مهره ها و پیچ ها را از محله های محکم بازیابی کنید. فقط برنامه را بارگیری کرده و دوربین بازرسی 2.0 مگاپیکسلی را در هر تلفن هوشمند یا رایانه لوحی اندرویدی سازگار با آن (OTG) یا درگاه USB در لپ تاپ مک وصل کنید. دوربین را در موقعیت خود قرار دهید و سوئیچ شدت نور را تنظیم کنید تا نور مناسب دریافت شود. صفحه نمایش خود را تماشا کنید تا دوربین در جای مناسب قرار بگیرد. سپس یک فیلم هنوز شلیک کنید یا فیلم بگیرید.
برای مدت طولانی ، کابل را به چوب بچسبانید تا سر دوربین را تغذیه کرده و هدف بگیرید. این واحد با یک کیف نگهدارنده پارچه و سه ضمیمه همراه است: یک آینه 90 درجه ، قلاب و یک نوک مغناطیسی. کیفیت فیلم به اندازه کافی خوب است که کار را تمام می کند. فقط انتظار رزولوشن 1080 را برای این قیمت ندارید. این دوربین را می توانید در حدود 33 دلار در آمازون پیدا کنید.Electrical Tools with Onboard Voltage Testerخانواده دستی

ابزارهای برقی با تستر ولتاژ پردازنده

آزمایشکنندگان ولتاژ غیر تماسی برای اطمینان از خاموش بودن برق قبل از شروع یک پروژه الکتریکی عالی هستند. اما آزمایش کنندگان به راحتی قابل پیگیری و جایگیری نیستند – در کدام جیب قرار دارد؟
سازنده ابزار Gardner Bender با آزمایش یک آزمایش کننده درست در دستگیره های نوار سیم و پیچ گوشتی آن ، مشکل آزمایش کنندگان گمشده را حل می کند. ابزارهایی که هر زمان کار برق را انجام می دهید به آنها دست می دهید. به سادگی دکمه را فشار داده و دسته ابزار را در نزدیکی سیم ها حرکت دهید تا قبل از لمس تست شود. یا آزمایشگر را از دسته ابزار بکشید تا از آن به عنوان یک واحد آزاد استفاده کنید.
نوارهای سنجش ولتاژ GST-70M Circuit Alert Voltage و پیچ گوشتی SDT-10 را در مراکز خانگی و بصورت آنلاین پیدا کنید.Ring Doorbellانبار خانه

حلقه درب

فقط چند وقت پیش بود که کسی درهای سنتی را به 21 بیاندازدخیابان قرن. با استفاده از Ring Video Doorbell می توانید امنیت خانه خود را ارتقا دهید و به طور کلی زندگی خود را آسان تر کنید. Ring Doorbell به شبکه Wi-Fi منزل شما متصل می شود و فیلمبرداری HD از منطقه را مستقیماً خارج از درب شما می گیرد. سپس می توانید از طریق هر برنامه دیگر در جهان ، خواه در حیاط خلوت خود باشید و یا در کشور دیگری ، از طریق برنامه ای روی تلفن خود به فیدر دوربین دوربین دسترسی پیدا کنید. حباب درب حتی دارای کانال صوتی دو طرفه است ، بنابراین می توانید مکالمه کاملی با هر کس که در خانه شماست انجام دهید. Ring Doorbell می تواند تنظیم شود تا هربار شخصی که به خانه شما می رود ، یک اعلان برای شما ارسال کند تا بتوانید از میهمانان ناخواسته یا غافلگیر شده بازدید کنید. از نظر طراحی ، Ring Doorbell خیلی بزرگتر از سایر درهای درب نیست و در رنگ های متنوعی قرار می گیرد به طوری که با هر طرح رنگی کار می کند. Ring Video Doorbell بصورت آنلاین و در فروشگاه ها با قیمت 179 دلار فروخته می شود و نسخه “Pro” به روز شده آن با قیمت 249 دلار در دسترس است.Bluetooth Padlockخانواده دستی

قفل بلوتوث


ما در محل کار با غریبه ها که زباله های خود را در دفن زباله خود دفع می کردیم مشکلی داشتیم. در چند صبح ، کاملاً پر از آوار ساختمانی بود! می توانیم شبانه روزی قفل دامپزشک را شروع کنیم یا 80 دلار هزینه اولیه وانت را پرداخت کنیم. من یک قفل قفل بلوتوث Master Lock خریداری کردم زیرا نمی خواهم هیچ کلید دیگری را در جیب های خود داشته باشم یا سعی می کنم یک ترکیب را به خاطر بسپارم.
برنامه تلفن من به من امکان باز کردن قفل را از راه دور (در محدوده بلوتوث) می دهد. من همچنین می توانم از برنامه برای تنظیم ترکیبی استفاده کنم که همکارانم بتوانند از آنها استفاده کنند. اگر کدهای جداگانه ارائه دهم ، می توانم پیگیری کنم چه کسی آن را باز کرده است و چه موقع – نه این که به همکارانم اعتماد نمی کنم. من می توانم از کدهای یکبار مصرف نیز استفاده کنم. من مدل فضای باز سنگین شماره 4401DLH را بصورت آنلاین خریداری کردم. – جاش ریزبرگ ، نجار سربLutron Caseta Wireless Lighting Starter Kitانبار خانه

کیت استارت روشنایی بی سیم Lutron Caseta

با کیت استارت روشنایی بی سیم Lutron Caseta ، خانه خود را در مسیر اتوماسیون قرار دهید.
ویدیوی Stuff We Love ما را در مورد این محصول ببینید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده خانه دپوWeber iGrill 3وبر گریل

وبر iGrill 3

Weber iGrill 3 که با کوره های گازی بنز Genesis II و Genesis II LX سازگار است ، به شما امکان می دهد غذای خود را از نزدیک کنترل کنید تا هر بار نتایج کاملی کسب کنید. دستگاه مجهز به بلوتوث از چهار پروب پشتیبانی می کند و اطلاعاتی از قبیل دمای غذا ، زمان پخت و حتی سطح مخزن پروپان را از طریق برنامه Weber iGrill به تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما ارسال می کند.Smartphone with Thermal Imagingخانواده دستی

تلفن هوشمند با تصویربرداری حرارتی

تلفن هوشمند اندرویدی CAT S60 (catphones.com) بسیار ناهموارتر از یک تلفن با مصرف کننده است. ضد خش در برابر 6 فوت است. تا یک ساعت روی بتن ، ضد گرد و غبار ، ضد ضربه و ضد آب رها کنید. این گوشی از نظر منفی از 13 تا 131 درجه فارنهایت کار می کند و صفحه لمسی قابلیت ردیابی دستکش و انگشت مرطوب را دارد ، بنابراین در هر شرایط جوی کار می کند.
CAT S60 دارای یک دوربین 13 مگاپیکسلی و همچنین یک دوربین مادون قرمز (FLIR) است. Use the FLIR camera throughout your house to measure surface temperatures and find air leaks and temperature differences behind walls, electrical problems and even beehives. The S60 works with AT&T and T-Mobile and affiliated GSM networks using a nano sim card. It comes with 32GB internal memory and accepts a microSD card for extended storage up to 128GB.Pull Power, Light and Compressed Air From Your Ceilingخانواده دستی

Pull Power, Light and Compressed Air From Your Ceiling

When auto mechanics need a trouble light, receptacle or compressed air, they just reach for the ceiling and pull down whatever hose or cord they need. Now you can too. The Chamberlain Garage Power Station mounts on your ceiling and has a 25-ft. multifunction pull-down/retractable ‘hose’ to provide light, power and compressed air.
The base unit plugs into a nearby receptacle and houses an air compressor capable of putting out 100 psi (great for bike tires). Pop two MR16 halogen bulbs into the ceiling unit to get 100 watts of area lighting in addition to the LED work light on the retractable hose. Find the Garage Power Station at home centers and online.Philips

Philips Hue Bulbs

Philips has finally provided an answer to whether the lights were left on at home with its Hue Bulbs. The Hue app connects to the lights, which you can turn on and off remotely. The app also allows users to set schedules for lights. Order these bulbs here.
Learn more about smart light switches and how to choose LED bulbs for the home.
هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق ما خریداری کنید links, we may earn an وابسته کمیسیون

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *