ورود به سیستم آتش نشانی DIY Lint

آغازگر DIY Lint Fireخانواده دستی

برای درست ساختن آتش سوزی ، شما نیاز به تینر (مواد روشنایی آسان) ، کیندلینگ (میله های اندازه انگشت) و سوخت (سیاهههای مربوط) دارید. همه ما تیلر به راحتی در دسترس هستیم: خشک کن! برای ساختن آتش سوزی ، من لوله های توالت خالی را با روکش خشک کن پر می کنم. بند خشک کن من به سرعت روشن می شود و به راحتی می سوزد تا روشنایی را روشن کند. و لازم نیست برای این استارت آتش سوزی به مایع سبک تر متوسل شوم! آیا تاکنون از مشعل آتش سوئد شنیده اید؟

15 نکته درخشان مفید برای کمپینگ
1 / 15

HH با ریختن موم درون آتش نشانی ضد آبخانواده دستی

آتش آغازگر DIY

برای درست ساختن آتش سوزی ، به تندر نیاز دارید. خوشبختانه ، همه ما یک عرضه به راحتی در دسترس است: خشک کن!
نحوه ساخت این استارت آتش سوزی ضد آب:
هر چاه یک کارتن تخم مرغ را با روکش خشک کن پر کنید. سپس موم ذوب شده را درون هر چاه بریزید و بگذارید تا خنک شود. موم ضد آب و کارتن خشک کن را ضد آب می کند و به استارت کمک می کند تا بیشتر سوزانده شود.
آماده هستید که بخشی از صحنه سرگرمی حیاط خلوت خانه خود را به یک چاله آتش سوزی تبدیل کنید؟ در اینجا آنچه شما باید قبل از شروع بدانید وجود دارد.قابل حمل Spack Rack HHخانواده دستی

Rack Spice Rack

یک مورد قرص ساده را به یک قفسه ادویه ای قابل حمل و قابل حمل برای شتر یا RV خود تبدیل کنید. این مناسب برای سفرهای آخر هفته یا کمپینگ کمی لوکس است. اسامی ادویه را روی پرونده با مارک دائمی برای مرجع بنویسید. برای یک سفر در بسته بندی پلاستیکی ذخیره کنید و آن را در وسایل کمپینگ خود قرار دهید.
این هک های دیگر کمپینگ را به لیست خود اضافه کنید!نکات کمپینگخانواده دستی

سورتمه بهار

سورتمه برفی پلاستیکی در خارج از فصل نیز مفید است. ما از وسایل خود برای جابجایی بقایای حیاط ، کیسه های بتونی و گیاهان استفاده کرده ایم. سرسره با سهولت روی چمن ، شن و ماسه می زند. ما حتی از آن استفاده کرده ایم تا وسایل کمپینگ را از ماشین خود به محل کار خود منتقل کنیم … عالی کار می کند! بعلاوه: چرا فکرش را نمی کردم؟ 16 هک زندگی هوشمندانهHH Handy Hint Wine Cork Fire starterخانواده دستی

آغازگرهای آتش چوب پنبه

یک گلدان میسونی را با چوب شراب و مالیدن الکل پر کنید ، و بگذارید که کوره ها خیس شوند. در طول دو روز پوستها خوب می سوزند ، اما برای بهترین نتیجه ، آنها را برای یک هفته خیس کنید. مطمئن شوید که کوره ها طبیعی هستند و مصنوعی نیستند.
گودال های آتش در هر شکل و اندازه قرار دارند. 37 چاله آتش سوزی مورد علاقه خود را بررسی کنید و از ایجاد یک مکان تجمع دنج در حیاط خلوت خود الهام بگیرید.آشپز خانگی اسفنجی HH DIY Ice Packخانواده دستی

چگونه بستنی خود را درست کنیم

این باعث می شود هک بستهای شخصی شما قابل استفاده مجدد باشد ، بنابراین برای محیط نیز مفید است. ابتدا یک بسته اسفنج ارزان قیمت بخرید یا فقط چند خانه قدیمی را در اطراف خانه پیدا کنید. این اسفنج ها چیزی را تمیز نمی کنند ، بنابراین فقط یک اسفنج بزرگ پیدا کنید که ارزان باشد.
بعد ، اسفنج ها را در آب خیس کنید. یک کاسه بزرگ آب بریزید و بگذارید اسفنج ها به طور کامل آب را تا حد امکان خیس کنند. بعد از خیساندن اسفنج ها ، هر اسفنج را درون یک کیسه ساندویچ کوچک با یک زیپ نزدیک بگذارید. این کیف ها دو هدف دارند. اول ، با آب شدن یخ ، کیسه حاوی آب است ، بنابراین در کیسه ناهار شما خراب نمی شود. دوم اینکه ، نگه داشتن آب موجود در آب باعث می شود که اسفنج ذوب شده مجدداً آب را جذب کند ، بنابراین برای روز دیگر آماده تجدید آب است.
حالا اسفنج های مرطوب و بسته بندی شده را در طول شب یخ ​​بزنید. هنگامی که از سفر کمپ خود به خانه رسیدید یا بچه هایتان از مدرسه به خانه آمدند ، کافی است “بسته یخ خود را تهیه کنید” را دوباره داخل فریزر کنید و روز بعد دوباره استفاده کنید.FH10JUN_TINKER_01خانواده دستی

ارتش سوئیس “تینکر”

من چند ابزار دارم که دوستش دارم و یک چاقوی تاشو فوق العاده تیز و زیبا. آنها با من به کمپینگ و ماهیگیری می روند. اما چاقویی که هر روز دیگر در سال در جیب من می ماند ، Tinker کلاسیک ارتش سوئیس است. این برای اکثر اردوگاه ها مقرون به صرفه است ، بنابراین از دست دادن آن آسیب زا نیست. سبک و جمع و جور است ، و من خودم را پیدا می کنم که هر هفته آخر هفته هزار بار از پیچ گوشتی سر فیلیپس استفاده می کنم. این عالی نیست (آرزو می کنم چاقوی آن واضح تر به نظر برسد) ، اما “زندگی مورد استفاده من” است. – کن کولیر
به علاوه: 12 محصول در فضای باز شما نیاز داریدHH Handy Hint Frisbee Tic Tac Toeخانواده دستی

Frisbee Tic-Tac-Toe را برای فوق العاده ارزان قیمت کنید!

برای یک روش ساده و ارزان برای لذت بردن از آب و هوای گرم کمپینگ ، با استفاده از نوار مجرای ، یک توری غول پیکر-تیک تاک را روی پرده دوش یا تارپ ایجاد کنید. گوشه ها را با سنگ ها ایمن کنید. اگر از یک تارپ استفاده می کنید ، آن را از طریق سوراخ های گروت بکشید. اگر دو رنگ Frisbees داشته باشید بهتر است. یک خط پرتاب تنظیم کنید و اجازه دهید بازی شروع شود.
نحوه بازی:

  1. بازیکنان را به تیمها تقسیم کنید یا یک به یک بازی کنید. هر تیم دارای رنگ خاص فریزبی است.
  2. تیم ها نوبت خود را می دهند تا یک فریزبی را به سمت تخته پرتاب کنند. فریزبی تنها در صورتی که به هیچ یک از خطوط شبکه دست نزد ، یک امتیاز را به حساب می آورد.
  3. این بازی به پایان رسیده است که یک تیم سه پر از بری های خود را به صورت ردیف روی تخته (از بالا و پایین ، سرتاسر یا مورب) فرود آورده است.

این 7 بازی در فضای باز را که می توانید با مواردی که قبلاً داشته اید ، ببینید.بسته یخ انعطاف پذیر HH

بسته‌ی انعطاف پذیر

این بسته های یخی بسیار عالی هستند زیرا انعطاف پذیر هستند و همین امر باعث می شود آنها برای سازگاری با مچ پا آسیب دیده یا سایر قسمت های بدن مناسب باشند. برای تهیه این بسته یخی DIY ، یک قسمت مالش الکل را با سه قسمت آب در یک کیسه فشرده پلاستیکی مخلوط کنید. بعد از پر کردن کیسه تا آنجا که ممکن است هوا خارج شود و آن را آب بندی کنید. کیسه های پر شده را روی چند سطح در فریزر قرار دهید. وقتی بسته یخ را از فریزر بیرون می آورید ، پس از حدود 3 تا 4 دقیقه در دمای اتاق ، انعطاف پذیر می شود.
بعلاوه ، راه آسان برای ذوب یخ را که هرگز از آن مطلع نشده اید را بررسی کنید (نکته: نمکی نیست!)HH lint log starter fire

ورود به سیستم آتش نشانی

برای درست ساختن آتش سوزی ، شما نیاز به تینر (مواد روشنایی آسان) ، کیندلینگ (میله های اندازه انگشت) و سوخت (سیاهههای مربوط) دارید. همه ما تیلر به راحتی در دسترس هستیم: خشک کن! برای ساختن آتش سوزی ، من لوله های توالت خالی را با روکش خشک کن پر می کنم. بند خشک کن من به سرعت روشن می شود و به راحتی می سوزد به اندازه کافی طولانی می شود تا روشنایی را روشن کند. و لازم نیست که به مایع سبک تر متوسل شوم. – ریس فلتونFH13JUN_REPAIR_01خانواده دستی

چرخ دنده تعمیر چوب

وی گفت: “من زمان زیادی را در خارج از خانه می گذرانم: قایق رانی ، کوله پشتی ، ماهیگیری ، کمپینگ ، شما آن را نامگذاری می کنید. و به عنوان یک DIYer ، من احساس می کنم که به هر کجا که بروم ، کیت تعمیر را حمل می کنم .البته کیت بسته به سفر متفاوت است. در اینجا چند مورد وجود دارد که من اغلب آنها را حمل می کنم. بعضی از آنها کاملاً واضح هستند ، مانند نوار مجرای ، پاراکورد ، پیست های فشرده سازی و ابزار چند منظوره. یک ذره بین سبک وزن در واقع به شما این امکان را می دهد تا هنگام انجام تعمیرات کوچک ببینید که چه کاری انجام می دهید.
و سیم نازک یکی از کالاهای مفیدی است که می توانید حمل کنید. آن را ببندید ، پیچش دهید ، با آن دوختید…. قوی ، ضد حرارت است و کشش ندارد. من ده‌ها بار از آن استفاده کردم ، تا همه چیز را از بوت من گرفته تا یک قایق رانی را برطرف کنم. “- کن کولیر
به علاوه: 16 محصول تعمیر شگفت انگیزنوشیدنی یخی نوشیدنی های یخی بطری آب را منجمد می کند

نوشیدنی های یخی قابل استفاده مجدد

دفعه دیگر که به کمپینگ می روید یا در یک روز گرم و پرتحرک کار حیاط انجام می دهید ، با داشتن بطری های آب یخی در آماده بودن روز را کمی تحمل تر کنید. بطری های آب خود را یک چهارم راه پر کنید ، به طوری که وقتی در کنار آنها قرار گرفته اند ، آب درست زیر گردن بطری قرار گرفته و آنها را درون فریزر بچسبانید. یک بلوک یخ در کنار بطری مایعات بیشتری را در تماس با یخ قرار داده و سریعتر آن را خنک می کند.
آیا وقتی در آن کابینت های آشپزخانه را باز می کنید ، همیشه چیزی روی سرتان می افتد؟ سپس این 12 هک ذخیره هوشمندانه آشپزخانه برای شما مناسب است!سطل زباله ماشین HH غلاتخانواده دستی

فضای خود را تمیز نگه دارید!

تمیز نگه داشتن محل اردو زدن شما می تواند مشکل باشد. جاده های خاکی ، درختان کثیف ، موی حیوان خانگی ، خرده مواد غذایی و بسته بندی وجود دارد. لازم به ذکر نیست ، احتمالاً سطحی زباله در کف خودرو شما نیز وجود دارد. هر نوع بسته بندی ، بطری و اشیاء دیگر را در این سطل زباله محکم موبایل پرتاب کنید! یک ظرف غلات پلاستیکی را با یک کیسه مواد غذایی ردیف کنید و از آن به عنوان یک سطل زباله درون اتومبیل استفاده کنید. این نوک برای کمپینگ نیز مناسب است زیرا همه زباله های شما دور از خانه می شوند.
با این 36 خودرو ساده و جالب در مورد بیرونی خودرو که می توانید خودتان انجام دهید ، وسایل نقلیه خود را به ظاهر جدید بدست آورید.FH08FEB_KNOTFR_01خانواده دستی

کراوات بدون گره

تأمین بار ، چوب ، کایاک ، تجهیزات کمپینگ و سایر وسایل نقلیه شما با طناب می تواند دردناک باشد ، به خصوص اگر شما یک متخصص گره غیر ماهر هستید. حتی وقت آن است که گره ها را باز کنیم ، درد بیشتری دارد. شکل 9 توسط Nite Ize کارها را سریع و آسان می کند. طناب را در اطراف براکت آلومینیومی ببندید (دستورالعمل ها روی دستگاه حکاکی شده اند) ، و طناب با خیال راحت در محل نگهداری می شود.
شکل 9 همچنین روی طنابی که برای چادر زدن و نگه داشتن تارپ ها استفاده می شود ، عالی عمل می کند. کراوات کوچک 50 پوند وزن را تضمین می کند. بارها کراوات بزرگ 150 پوند تضمین می کند.
به علاوه: مسابقه: چه مدت در آخرالزمان انسان زنده می ماند؟شمع اضطراری HH کره

شمع اضطراری DIY

هر خانه معمولاً دارای یک کره کره و کاغذ توالت اضافی است که در اطراف آن قرار دارد. و به طور تصادفی می توانید فقط با استفاده از آن دو ماده یک شمع اضطراری درست کنید.
ابتدا چوب کره را به نصف برش دهید ، هر نیم باید حدود چهار ساعت بسوزد. (ممکن است مجبور شوید چند بار آن را بارگیری کنید.) بعد ، یک کاغذ توالت را به چهار مربع برش دهید. حالا یک مربع را به صورت مورب و پیچ خورده بریزید. با یک انتخاب دندان یک سوراخ در چوب کره به پایه بچسبانید و فتیله را داخل آن قرار دهید. قسمت بالای فتیله را در کره برای سوخت استارت مالش دهید. حالا نور همچنین می توانید حوله کاغذ توالت را دور یک خلال دندان بپیچانید تا در اثر سوختن شمع اضطراری روی آن خسته نشود.
خوب ، بنابراین شاید این عملی ترین روش برای اضافه کردن نور به خانه شما در مواقع اضطراری نباشد. اما این کار به صورت خرج کردن انجام می شود و این یک آزمایش علمی سرگرم کننده یا یک ترفند مهمانی است!
این 32 نکته مفید دیگر را برای صاحبان خانه های ارزان قیمت بررسی کنید.کراوات مو کراوات

کراوات مو کراوات

من همیشه در کنار هم نگه داشتن موهایم مشکل دارم. به طریقی وقتی آنها را می خواهم همیشه گم می شوند اما وقتی نمی خواهم همه جا هستند. راه حل این آشفتگی اتصال آنها به کارابین بود. همه آنها را در یک مکان نگه می دارد ، مشروط بر اینکه یادم باشد که از آن استفاده کردم! – راشل داگلاس

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *