مسابقه DIY: جلد. 1 پاسخ

1. بهترین زمان برای پیشگیری از crabgrass:

الف) بعد از دومین چمن زنی در بهار.

ب- هنگامی که دمای خاک از 55 تا 60 درجه فارنهایت باشد.

ج- به محض شروع چمن سبز شدن.

D. وقتی گلهای خاصی شکوفا می شوند.

چمن خرچنگ

(A ، B&D) اگر خیلی زود یا دیر از پیشگیرانه خرچنگ استفاده کنید ، هیچ کار خوبی نخواهد داشت. زمان بندی آن با دومین ماشین کاشت خوب کار می کند. یا در شمال ، هنگام شکوفه های یاس یا فورشیاء ، پیشگیری کنید. در جنوب ، وقتی چوبهای سگ شکوفه می روند. اما بهترین راه خرید یک دماسنج خاک ارزان قیمت و آزمایش خاک است. بین دمای 55 تا 60 درجه فارنهایت اعمال کنید.

2. درست یا غلط؟ خوب است که لوله های لوله کشی را با نوار تفلون بپوشانید و نوار را با درزگیر نخ لوله ببندید.

نوار بر روی اتصالات لوله کشی

درست است میخ های روی اتصالات زنانه می توانند نوار تفلون را پاره کنند. افزودن مقداری از درزگیرنده لوله ، هرگونه شکاف ناشی از خرابی نوار را پر می کند.

3. کدام یک از موارد زیر برای بستن لوله های PEX به اتصالات استفاده می شود؟

A. گیره سینچ

B. حلقه چنگال “Pro”

ج – حلقه خرچنگ مس

D. همه موارد فوق

حلقه گیره سینچ

(د) گیره سینچ دوستانه ترین سیستم DIY است. به یک ابزار سینک نسبتاً ارزان نیاز دارد که روی هر یک / 1-این کار کند. یا 3/4-این. مواد حلقه های کریمپ به یک ابزار چسبان گران تر (یکی برای اتصالات 1/2 اینچ و 3/4 اینچ) نیاز دارند. پلاستیک قرمز که می بینید (B) به سادگی یقه ای است که اتصالات را قبل و حین خرد شدن در جای خود نگه می دارد. اگر این قلاده ها در فروشگاه موجود باشد ، ارزش چند سنت اضافی نیز دارند.

4- درست یا غلط؟ ماده نگهدارنده ضد آب (WRP) روکشي است که قبل از شروع رنگ آميزي و رنگ آميزي روي چوب در مناطق مرطوب استفاده مي شود.

واتر پروفر چوب خارجی

درست است کمتر درباره WRP می دانید ، اما بسیار هوشمندانه است که از آن در چوب در مکان های مستعد رطوبت مانند windowsills و درب درب های گاراژ استفاده کنید تا از لایه برداری رنگ جلوگیری شود. مانع از ورود آب به چوب از طریق ترک های ریز در رنگ می شود. با ورود آب ، چوب متورم می شود و شروع به ایجاد ترک های بیشتر و بزرگتر می کند و در نهایت منجر به لایه برداری رنگ می شود. تقریباً هر تولید کننده رنگ نسخه ای از WRP را ایجاد می کند. فقط حتماً یکی را انتخاب کنید که قابل نقاشی باشد و سپس با دقت دستورالعمل ها را دنبال کنید.

5- چگونه می دانید که یک محصول نهایی (رنگ ، لاک و غیره) دارای روغن است یا آب؟

الف) شما می توانید با بوی آن بگویید.

ب- دستورالعمل های پاکسازی را بخوانید.

ج – اتمام های نفتی بسیار ضخیم تر از نمونه های مبتنی بر آب هستند.

D. در برچسب کاملاً مشخص است.

دستورالعمل های پاکسازی برچسب رنگ

(ب) دستورالعمل های پاکسازی را بخوانید. اگر محصول با صابون و آب پاک شود ، از نظر آب است؛ اگر به عناصر معدنی احتیاج داشته باشد ، دارای روغن است. برچسب همیشه بیان نمی کند که کدام است. و با تمام فرمولاسیون جدید پایان ، بو نیز یک شاخص قابل اعتماد نیست.

6. درست یا غلط؟ فاصله “برگشت” از خط ملک تا ساختمان جدید توسط بخشی از ساختمان که نزدیکترین خط به خط است تعریف شده است.

بازگشت ریخته

درست است ممکن است فکر کنید که ضایعات همیشه به پایه یا لبه ساختمان اندازه گیری می شود. اما این می تواند به معنای این باشد که شما در پایان با دیدن مناقصه های پشت بام خود برای رعایت یک بازرس ساختمان و یا همسایه خاردار هستید!

7. این سبک از بیت مته برای:

الف) حفاری جهانی در انواع مختلفی از مواد.

ب – سوراخ های حفاری در کاشی و شیشه سرامیکی.

ج) سوراخ های خاموش کننده خنثی برای متوقف کردن سر پیچ ها.

D. حفاری سوراخ در سنگ تراشی.

شیشه حفاری

ب) کاشی و شیشه سرامیکی. برخی حتی از طریق کاشی پرسلن حفر می کنند.

8- درست است یا غلط؟ می توانید با جابجایی به صابون مصنوعی ، عطر صابون را روی دیوارها و درهای دوش خود به حداقل برسانید.

صابون مصنوعی

درست است صابون های “مصنوعی” تمیز کردن دوش یا حمام شما را آسان تر می کنند زیرا آنها حاوی عناصری نیستند که باعث ایجاد زغالی مخصوص صابون می شوند. هر نوع صابون مایع یا ژل مصنوعی است. بیشتر صابون های نوار صابون های استاندارد هستند اما معدودی از جمله Zest و Ivory مصنوعی هستند.

9. درست یا غلط؟ یخچال شما کار می کند این ایده خوبی است برای جدا کردن مجدد آن از رایانه.

یخچال باز

درست است بیشتر یخچال های مدرن دارای یک کامپیوتر پردازنده هستند. وصل کردن یخچال و فریزر به مدت نیم ساعت یا بیشتر ، و سپس وصل کردن مجدد آن ، اغلب یخچال شما را به صورت آنلاین و بدون تماس با خدمات گران قیمت برمی گرداند

10- کدام یک از این سه محافظ شنوایی مؤثر است؟

الف – گوش گوش یکبار مصرف

ب گوشواره گوش

ج شاخه های قابل استفاده مجدد

ایمنی شنوایی

الف) شاخه های یکبار مصرف فوم بهترین هستند ، اگرچه هر دو گوشواره و شاخه های قابل استفاده مجدد تقریباً در مورد هر کار بلندی محافظت زیادی دارند. طبق گفته های اداره بهداشت و ایمنی حرفه ای (OSHA) ، هدف این است که میزان سر و صدا را به 85dB کاهش دهیم ، نقطه ای که شروع به آسیب شنوایی می کند. برای سر و صدای فوق العاده بلند ، مانند اره زنجیره ای فریاد ، از دو شاخه یکبار مصرف و گوشواره استفاده کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *