مسابقه DIY: جلد. 3 پاسخ

1. درست یا غلط؟ به راحتی می توان یک لامپ فلورسنت جمع و جور معادل 100 وات یا لامپ LED را در یک لامپ با 60 وات قرار داد.

لامپهای cfl

درست است لامپ های فلورسنت و LED جمع و جور نسبت به لامپ های رشته ای کارآمد تر هستند و برای تولید مقدار معادل نور نیاز به انرژی کمتری دارند. آنها همچنین گرمای کمتری دارند. به همین دلیل می توانید با خیال راحت یک لامپ فلورسنت و یا LED معادل 100 وات را در یک لامپ با حداکثر 60 وات نصب کنید.

2- این قطعه سخت افزاری برای چه کاربردی است؟

الف) مشت زدن سوراخ در لوله لوله کشی.

ب – اتصال سیم زمین به لوله مس.

ج – نصب اتصال سیم سیم دار.

D. ترک یک مهره زنگ زده.

آچار برای پیچ و مهره گیر

(د) ابزاری که نشان داده می شود یک تقسیم کننده مهره است. برای از بین بردن آجیل هایی که خیلی خورده اند برای چرخاندن با آچار استفاده می شود. شما ابزار را روی مهره قرار می دهید ، انتهای شکن شکل شکاف را با یک نقطه صاف روی مهره یخ زده تراز می کنید. چرخاندن پیچ شکاف دار با آچار ، چوب اسکلت را به مهره خورده و در نهایت ترک آن می گذارد و باعث می شود مهره بدون آسیب به پیچ مورد نظر برداشته شود.

3. استارت اتومبیل شما کلیک می کند اما با چرخاندن کلید ماشین را راه اندازی نمی کنید. قبل از درخواست کمک ، کدامیک از موارد زیر را باید امتحان کنید؟

A. باتری را تکان دهید تا اسید داخل آن مخلوط شود.

ب) پایانه های باتری را با کفش خود ببندید.

ج) چراغ خودرو را روشن کنید.

D. موتور استارت را با آهن تایر رپ کنید.

موتور را با کفش بزنید

(B&D) چرخاندن اتصال کابل باتری با کمی آویز کردن آن با کفش خود می تواند یک اتصال خورنده را مجدداً برقرار کند. اگر کار می کند ، هنگام بازگشت به گاراژ ، حتما کابل ها را برداشته و اتصالات را تمیز کنید. همچنین ، ضربت زدن به موتور استارت با آهن تایر می تواند یک تماس الکتریکی گیر کرده را از بین ببرد.

4. چگونه می توانید بگویید که زمان تعویض کمربند مار چیست؟

الف) کمربند شروع به لغزیدن کرده است.

ب- هنگامی که کمربند را با سنج سایش کمربند تست می کنید ، سنج با ضخامت بالای دنده ها می چرخد.

ج – کمربند کشیده و خاکستری شده است.

D. یک فشار سنج کمربند شکنندگی را افزایش می دهد.

کمربند مارپیچ تست

(ب) هنگامی که کمربند مار خود را با سنج سایش کمربند تست می کنید ، سنج را روی دنده ها روی کمربند قرار دهید و انگشتان خود را در امتداد آنها بکشید. اگر سنج از بالای دنده ها شستشو دهد ، کمربند فرسوده می شود.

5. نام بخش لوله کشی با فلش که به آن اشاره دارد چیست؟

A. آداپتور تله ABS

B. AAV (دریچه پذیرش هوا)

C. اتصال توپی PVC

D. OAV (دریچه هوای آزاد)

لوله کشی زیر آب

ب) کدهای لوله کشی نیاز دارند که لوله های فاضلاب از وسایل لوله کشی در فاصله مشخصی از تله فیکسچر به لوله دریچه وصل شوند. لوله های دریچه به طور معمول از پشت بام خانه شما خارج می شوند و اجازه می دهند هوا هنگام خروج آب ، از ورودی آب به داخل زهکشی خارج شود ، از جلوگیری از ایجاد خلا یا اثر سیفون که می تواند آب را از تله فیکسچر خارج کند ، جلوگیری می کند. در شرایطی که اتصال به لوله دریچه کار دشواری است ، برخی از حوزه های قضایی اجازه استفاده از دریچه پذیرش هوا (AAV) را برای برآورده کردن شرایط تهویه مجاز می دهند. AAV یک دریچه یک طرفه است که اجازه ورود هوا به لوله را می دهد اما اجازه نمی دهد گاز فاضلاب بالقوه خطرناکی را ترک کند.

6. درست یا غلط؟ نباید یک ظروف دارای 15 آمپر را روی مدار 20 آمپر نصب کنید.

پریز برق

غلط قانون ملی برق اجازه می دهد تا در بعضی موارد گیرنده های دارای امتیاز 15 آمپر بر روی مدارهای 20 آمپر نصب شوند. شرایط لازم برای استفاده از یک گیرنده دارای 20 آمپر برای خلاصه کردن اینجا بسیار پیچیده است. قبل از نصب ظروف ، با بازرس برق خود تماس بگیرید تا مطمئن شوید که از یک صحیح استفاده می کنید.

7. در بیشتر حوزه های قضایی ، کابل فیدر زیرزمینی را که توسط یک GFCI محافظت می شود ، تا چه حد باید عمیق دفن کنید؟

A. 6 in.

ب 12 در.

ج 18 در.

D. 24 در.

کابل های برقی در زیر زمین

(ب) طبق قانون ملی برق ، کابل فیدر زیر زمینی دفن شده مستقیم (UF) را می توان به صورت کم عمق به مدت 12 دفن دفن کرد. خانه تا 12 اینچ در زیر زمین در داخل یک لوله پی وی سی قرار دارد (به عکس مراجعه کنید). کابل UF محافظت نشده باید حداقل 24 در عمق خاک سپرده شود.

8- کارشناسان توصیه می کنند فن هوای حمام را نصب کنید که می تواند تقریباً هشت بار در ساعت تغییر هوای کاملی ایجاد کند. امتیاز cfm در هواداران به شما می گوید که چند فوت مکعب در دقیقه فن از بین می رود. اگر حمام شما 8 فوت ، 10 فوت طول دارد و 8 فوت دارد. سقف ، نزدیکترین اندازه فن که میزان توصیه شده از تهویه را فراهم کند چیست؟

A. 60 cfm

B. 100 cfm

ج. 150 cfm

D. 200 cfm

حمام فن بخاری

(ب) برای محاسبه پاسخ ، ابتدا حجم حمام را با فوت مکعب با ضرب عرض (8 فوت) به طول (10 فوت) از ارتفاع (8 فوت) پیدا کنید ، که در این حالت برابر است با 640 مس این حجم از هوا باید در یک ساعت هشت بار تعویض شود ، بنابراین 640 را در 8 ضرب کنید تا 5،120 مس به دست آید. فوت. ، حجم کل هوا در یک ساعت جایگزین شد. برای بدست آوردن پاهای مکعب در دقیقه ، 60 را تقسیم کنید (تعداد دقایقی در ساعت) که برابر با 85.33 است. به فنی احتیاج دارید که حداقل 85 مس حرکت کند. فوت در هر دقیقه ، بنابراین نزدیکترین پاسخ (B) 100 دور در دقیقه است.

9. درست یا غلط؟ رانندگی بر روی لاستیک ایمن است وقتی که سنج عمق 1/16 از داخل آج باقی مانده را نشان می دهد.

فشار فشار تایر روی تایر

غلط تست های انجام شده توسط سازمان های آزمایش مصرف کننده نشان می دهد لاستیک هایی با 1/16 اینچ. در صورت نیاز به تایرهای 1/8 اینچ ، دو برابر مسافت متوقف شده است. اگر ترکهایی در آج یا پیاده رو مشاهده کردید ، باید لاستیک های خود را بدون توجه به عمق آج تعویض کنید.

10. کدام یک از موارد زیر زنجیره موجود در عکس را در سمت چپ توصیف می کند؟

الف) تنش صحیح است.

B. زنجیره خیلی محکم است.

ج- زنجیره خیلی سست است.

D. زنجیره خیلی طولانی است.

زنجیره ای تست تنش را دید

ج) زنجیر خیلی سست است. تنش درست است وقتی که نمی توانید درایورهای زنجیره ای را از شیار میله ای بلند کنید ، اما هنوز می توانید زنجیر را به راحتی با یک دستکش به دور نوار بکشید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *