آیا کریسمس واقعی اشکالات بندر؟

درخت

گرفتن خانواده برای قطع درخت کاج در ماه دسامبر یا تمایل به خرید زیاد ، می تواند یک رویداد بزرگ برای جشن گیرندگان کریسمس باشد. این یک سنت است ، لحظه ای که خانواده می توانند از کنار هم لذت ببرند و علاوه بر این ، یک تصمیم محاسبه شده در مورد اینکه کدام درخت متناسب با نیازهای شما باشد. آیا به اندازه کافی بلند است؟ به اندازه کافی کامل؟ به اندازه کافی سالم؟ با این وجود ، نکته ای که مردم ممکن است مورد توجه قرار ندهند ، این است که آیا این یک پناهگاه برای اشکالات است یا خیر.

در اینجا نگاهی به برخی از محبوب ترین گونه های درخت کریسمس می پردازیم.

هر درخت زنده در معرض حشرات ، کنه ها و عنکبوت ها از جمله درخت کریسمس است. یک کار ساده که شما می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که کمترین مقدار از این کوره ها را به خانه خود وارد می کنید این است که قبل از وارد کردن آن درخت خود را به شدت تکان دهید. ایجاد یک درخت پاک و خانه.

این نکات و هک هایی که وجود درخت واقعی در خانه شما را آسان تر می کند را بررسی کنید.

البته این ملاکها صرفاً بر روی یک درخت زنده که در طبیعت یافت می شود زندگی می کنند. اگرچه این یک زیستگاه طبیعی برای آنها است ، بعید نیست از دیدن آنها در حال خروج از درخت به سمت منبع نور در خانه خود هیجان زده شوید. اگر پیش از آمدن به خانه خود متزلزل نشوید ، بیشتر آنها روی درخت شما خواهند ماند. اجازه ماندن آنها برای شما یا درخت شما ضرری ندارد. بنابراین بهترین شرط شما این است که آنها را در معرض آشفتگی قرار ندهید و به آنها اجازه دهید با پایان یافتن تعطیلات از درخت خارج شوند.

اگر درخت خود را در ماه نوامبر بگذارید ، همیشه احتمال خشک شدن آن وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که با پیروی از این نکات اتفاق نمی افتد.

اگر نگران درختی پر از مخلوقات خزنده هستید ، نگران نباشید. آب و هوا در خانه شما – درجه حرارت گرم ، رطوبت کم – و کمبود منابع غذایی برای آنها ، معمولاً بزودی پس از قرار دادن و تزئین درخت شما آنها را می کشد.

اگر لانه پرنده ای را روی درخت خود پیدا می کنید ، باید آن را با دست از بین ببرید زیرا ممکن است حاوی انگل های پرنده مانند کنه و شپش باشد. توده های تخم مرغ روی درختان (از حشرات مانند نماز مانیس و پروانه کولی) اگر با لرزش برداشته نشوند باید به راحتی با دست نیز از بین بروند.

با نگه داشتن آب آن ، کریسمس خود را از آتش در امان نگه دارید. آن را تازه بخرید ، شمع های سبک را یک شبه بکشید ، آن را به خوبی از شمع ، شومینه و سایر منابع گرما دور نگه دارید. در مورد ایمنی درخت کریسمس موارد بیشتری وجود دارد.

مراقب باشید از هیچ گونه اسپری حشرات آئروسل بر روی درخت خود برای از بین بردن مخلوط استفاده نکنید ، زیرا بسیار قابل اشتعال هستند. برای هر گونه اشکالی که درخت را رها می کند و روی سقف ها ، دیوارها یا پنجره ها جمع می شود ، آنها را به راحتی با جاروبرقی مک کنید.

ما برخی از بهترین ایده های تزئین درخت کریسمس را از چند سال گذشته برای الهام بخش شما در این فصل تعطیل جمع آوری کرده ایم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *