رویاهای ارتقاء بخش خانه برای ایجاد فضای مناسب خود: نکاتی از ستاره خوب استخوانهای HGTV ، مینا استارسیاک

سر عکس

اگر عاشق نمایش های بهسازی در خانه هستید ، احتمالاً مینا استارسیاک ، نیمی از دوقلوی مادر / دختر از HGTV را می شناسید استخوان های خوب. علاوه بر آماده شدن برای یک کودک جدید ، استارسیاک در حال حاضر نیز در حال طراحی و ساخت خانه رویایی خود است. این نکات شخصی مینا استارساک است تا مطمئن شوید خانه شما برای همه نیازهای شما مناسب است!

تغییرات ظریف می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند

“گاهی نیازی به تعویض کل کابینت های آشپزخانه یا غرق حمام نیست.” “اگر به سادگی کار دستگیره و دستگیره داخلی را به سادگی ریخته گری کرده ، مجدداً اصلاح می کنید ، می توانید ظاهر و فضای کاملاً جدیدی بدست آورید.” “جایزه” این یک روش عالی برای به روزرسانی در بودجه است! برای اولین بار سنباده؟ برای انجام درست کار ، این آموزش را بررسی کنید.

منطقه راحتی خود را برنامه ریزی کنید

ستاریاک خاطرنشان می کند که در خانه بودن باید تجربه نهایی در آسایش باشد. وی گفت: “در خانه رویایی ، همه چیز در مورد محیط شما باید درست احساس شود – از جمله دما. من به تازگی آموخته ام که استفاده از ترموستات قابل برنامه ریزی ایده خوبی است که نه تنها اطمینان حاصل کنم که خانه من احساس راحتی کند ، بلکه می تواند در دراز مدت نیز پس انداز کند ، زیرا این انرژی کارآمد و سازگار با واحد هوشمند HVAC من است. در خانه رویایی جدیدم ، فقط ترموستات Trane ComfortLink را نصب کردم که دارای کنترل پهنه بندی داخلی است و مدیریت سطوح راحتی را در تمام خانه ام بسیار آسان می کند – که این مهم به ویژه با یک نوزاد جدید در راه است! “

تنظیم خلق و خوی

یک قدم ساده برای تبدیل شدن به خانه رویایی شما “رویایی تر” تجارت تجارت سوئیچ های منظم چراغ خود برای آنهایی است که کم نور تر هستند. Starsiak می گوید: “این به شما کمک می کند تا پرشکوه ای را که می خواهید در خانه رؤیایی خود ایجاد کنید ، و اگر به چراغ های LED توجه داشته باشید ، در طولانی مدت کارایی بیشتری خواهد داشت.” بیاموزید چگونه خودتان یک سوئیچ دیمر نصب کنید.

چند لمس ساده را به آن اضافه کنید

استارسیاک توضیح می دهد که خانه های رویایی در مورد ایجاد مکان شاد شما هستند. وی گفت: “هر کدام از خانه های شما بیشترین لذت را به شما می آورد ، آن را به بهترین وجه ممکن تبدیل کنید. برای تغییر کارها می توانید چند تصویر زمینه سرگرم کننده یا نقاشی اضافه کنید. ” “اگر می خواهید یک استراحت دلپذیر ایجاد کنید ، جایی که قصد آرامش دارید ، به سادگی یک پرتاب زیبا و چند بالش فوق العاده نرم اضافه کنید – هر آنچه باعث می شود برای شما راحت باشد!”

به یاد داشته باشید ، خانه رویایی شما دقیقاً همان مال شماست. به آنچه که واقعاً می خواهید ، آنچه را که می توانید بپردازید ، فکر کنید و آن را به صورت خودتان تهیه کنید.

همچنین به فکر ارتقاء گاراژ خود هستید؟ برای برنامه ریزی یک گاراژ رویایی ، این نکات حرفه ای را بررسی کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *