ورق خشک کن طبقه خشک کن

ورق های خشک کن کفگیر HH دستیخانواده دستی

برای تمیز کردن کف خود از ورق های خشک کن استفاده کنید

ورق های خشک کن استفاده نکنید. استفاده دیگری برای آنها وجود دارد. چند صفحه خشک کن را روی سر صاف یک جارو بپیچید. ورق های خشک کن گرد و غبار و مو را به خوبی و همچنین پر کننده های جارو برقی با نام تجاری می گیرند. خداحافظ با آن موهای گرد و غبار!

در طول یک هفته ، این ایده های تمیز باعث می شود کل خانه درخشان شود. یک روز را در هر اتاق بگذرانید ، بنابراین هیچ چیزی نادیده گرفته نمی شود.

ورق خشک کن کشنده سوئیچ اشاره HH مفیدخانواده دستی

خطاهای تمیز کردن زیر در واقع باعث خراب شدن خانه شما می شوند
1 / 10

تمیز کردن دور تله روی خشک کنخانواده دستی

اشتباه 1: استفاده از همان قایق در خانه

چرا کثیف است: علیرغم پاشیدن آن با محلول تمیز کردن ، وقتی از همان پارچه در چندین نقطه اطراف خانه استفاده می کنید ، پارچه از سطح قبلی به آهک آویزان می شود و آن را به هر سطح دیگری که لمس کند بعد از آن پخش می کند. این بدان معناست که میکروبهای حمام روی پیشخوان های آشپزخانه ، میز قهوه خانه نشیمن و هر جای دیگری که از پارچه استفاده می شود پاک می شوند.
چطوری میشه اینو تعمیر کرد: برای هر سطح تمیز شده از یک دستمال کاغذی جدید استفاده کنید ، یا یک پارچه تمیز کننده میکروفیبر را برای هر منطقه از خانه خود تعیین کنید. پارچه های تمیز کردن میکروفیبر را می توان در لباسشویی ریخت و یا بعد از هر بار استفاده کاملاً شستشو داد تا از بین بردن زباله یا زباله استفاده شود.

اشتباه 2: با استفاده از یک پوسته پر

چرا کثیف است: مهم نیست که چقدر تبلیغات برای این گرد و غبارها می گوید پرها “به دام انداختند و گرد و غبار را قفل می کنند”. گرد و غبارهای پرهای به دلیل پخش گرد و غبار در اطراف یک سطح یا فشار دادن آن برای ریزش به زمین ، به جای برداشتن آن ، بدنام هستند.
چطوری میشه اینو تعمیر کرد: بسته به سطح خیس شده ، از پارچه تمیز کردن میکروفیبر یا حوله کاغذی یکبار مصرف با محلول تمیز کردن مناسب استفاده کنید. برای کاهش گرد و غبار خانگی این نکات را بررسی کنید.خانواده دستی

اشتباه 3: تمیز کردن جاروبرقی نیست

چرا کثیف است: هنگامی که یک فیلتر خلاء در مدتی تغییر نکرده و یا تمیز نشده باشد ، نه تنها خلاء قادر به جمع آوری همان اندازه خاک و گرد و غبار نیست که بخاطر کاهش مکش ، بلکه خاک نیز به داخل هوا و فرش باز می شود. دریچه گرد و غبار
چطوری میشه اینو تعمیر کرد:بلافاصله پس از پر شدن ، کیسه های خلا یا خلا را خالی یا عوض کنید. اتصالات خلاء ، شیلنگ و دریچه را با پارچه تمیز کردن میکروفیبر مرطوب یا یک حوله کاغذ مرطوب پاک کنید و بررسی کنید که خلاء از ابتدا جدا نشده باشد. یا سعی کنید جارو برقی فیلتر را تمیز کنید.ماشین ظرفشویی

اشتباه 4: پرتاب هر ابزار آشپزخانه به ماشین ظرفشویی

چرا کثیف است:وسایل آشپزخانه کوچکتر مانند دستگاه پرس سیر ، زستر یا پنیر چوبی دارای دست و پاچه هایی کوچک هستند که ماشین ظرفشویی همیشه قادر به انفجار آن نیست. هنگامی که مواد غذایی در این ابزارها باقی مانده است ، می تواند دفعه بعد که استفاده می شود ، کپک زده و وارد غذا شود. اگرچه باید مراقب آنچه در ماشین ظرفشویی قرار داده اید باشید ، این 10 مورد است که شما نمی دانید می توانید در ماشین ظرفشویی بگذارید.
چطوری میشه اینو تعمیر کرد: از ماشین ظرفشویی پرش کنید و با صابون ظرف و آب گرم بشویید و با توجه به گوشه ها و سوراخ های کوچک توجه خاصی کنید.برس توالت تازهخانواده دستی

اشتباه 5: بلافاصله قرار دادن یک برس توالت در پشت آن

چرا کثیف است: اگر بلافاصله بعد از استفاده یک برس توالت را مجدداً درون نگهدارنده خود قرار دهید ، رطوبت و میکروبهای توالت در ظرف و قلم مو به دام می افتند ، جایی که آنها پرورش می یابند و تکثیر می شوند. سپس میکروب بعدی که از برس استفاده می شود این میکروب ها دوباره وارد توالت شما می شوند.
چطوری میشه اینو تعمیر کرد:بعد از تمیز کردن ، قبل از برگرداندن آن به نگهدارنده خود ، بگذارید برس توالت کاملاً خشک شود. برس توالت خود را با این نکته هوشمندانه تازه نگه دارید.فرو رفتن

اشتباه 6: پرش از سینک

چرا کثیف است: چه یک زهکشی استاندارد داشته باشد و چه زباله دفع شود ، غرق شدن به دلیل داشتن محیط مرطوب در جایی که ذرات مواد غذایی در آن گیر می کنند به سرعت میکروب ها و باکتری ها را رشد می دهند. این مسئله وقتی ترک می شود که غذا یا آب ایستاده در سینک ، زهکشی یا دفع زباله باقی بماند. هرگز هیچ یک از این 15 مورد را در زباله ها فرو نگذارید.
چطوری میشه اینو تعمیر کرد:سینک ظرفشویی را بعد از هر بار پاک کردن و استفاده از این نکات تمیز کردن جوش شیرین به صورت هفتگی برای از بین بردن زهکشی و دفع زباله ها از میکروب ها. این پاک کننده های خانگی را که می توان با مواد ساده تهیه کرد ، بررسی کنید.میزهای آشپزخانه

اشتباه 7: تمیز کردن از زمین بالا

چرا کثیف است: هنگام جارو کردن ، جابجایی یا جارو کردن کف قبل از تمیز کردن مبلمان ، گرد و غبار و خرده خرده ها از روی میزها ، پیشخوان ها و قفسه ها قرار می گیرند و شما را مجبور به تمیز کردن دوباره کف می کند.
چطوری میشه اینو تعمیر کرد:یک اتاق را از بالا به پایین تمیز کنید. از پنجره ها شروع کنید ، به میزها و پیشخوان ها ، صندلی ها و نیمکت ها ، میزهای کنار و قهوه ها بپردازید و با کف پایان دهید. ما نکات تمیز کردن برای هر اتاق را داریم که به شما در تمیز کردن کل خانه کمک می کند.پنجره های تمیز کننده بطری اسپری

خطای 8: اسپری تمیز کننده مستقیم بر روی یک سطح

چرا کثیف است: پاشیدن یک تمیز کننده مستقیم بر روی مبلمان ، میزهای شیشه ای یا شیشه می تواند باعث ایجاد محلول شود و منجر به مبلمان و سطوح چرب و پنجره های ریز و درشت شود. این همچنین می تواند باعث شود خاک و گرد و غبار محکم تر به آنها بچسبند. (آیا می دانید لیموها در تمیز کردن بسیار جذاب هستند؟ بله. پاک کننده های طبیعی برای مبلمان عالی هستند.)
چطوری میشه اینو تعمیر کرد:محلول تمیز کردن اسپری را روی پارچه تمیز کردن میکروفیبر یا حوله کاغذی یکبار مصرف اسپری کنید ، سپس سطوح آن را پاک کنید. شما می خواهید این نکات تمیز کردن مخفی را از جوانب مثبت بدانید.ماشین لباسشویی

اشتباه 9: تمیز کردن ماشین لباسشویی نیست

چرا کثیف است:سلول های پوستی ، لکه های گرد و غبار و لکه های لباس می توانند در طبل ماشین لباسشویی و همچنین در درب یا درب و مواد شوینده تمیز شوند. این امر منجر به شستن لباس در آب های کثیف می شود و در نهایت حالت بد بو می یابد.
چطوری میشه اینو تعمیر کرد: برای شستشوی بالای بار ، آن را در طولانی ترین و گرمترین حالت شستشو شروع کنید. وقتی طبل تقریباً پر از آب است ، در آن یک لیتر سرکه و 1 لیوان جوش شیرین بریزید ، درب آن را باز بگذارید و بگذارید این مخلوط حداقل برای یک ساعت در چرخه مکث قرار بگیرد. در حالی که چرخه متوقف شده است ، درب و هر نوع گره و قلاب قابل مشاهده دیگر را تمیز کنید. درب را ببندید ، اجازه دهید چرخه شستشو اجرا شود. در صورت لزوم سرکه و جوش شیرین را تکرار کنید ، سپس داخل واشر را پاک کنید و درب آن را باز بگذارید تا اجازه دهید تا واشر کاملاً خشک شود.
برای یک واشر بار جلو ، یک محلول 1/4 فنجان هر جوش شیرین و آب را درون محفظه مواد شوینده بریزید و 2 فنجان سرکه را داخل طبل بریزید. دستگاه خود را روی گرمترین دما تنظیم کنید و بگذارید کار خود را انجام دهد. وقتی چرخه به پایان رسید ، طبل را تمیز کنید ، به همراه درب ، محفظه مواد شوینده و قسمت بیرونی. به واشر توجه بیشتری کنید. به خاطر داشته باشید برای بهترین گردش هوا ، درب را بین بارها قرار دهید. در اینجا نحوه خلاص شدن از شر آن ارتعاشات در ماشین لباسشویی شما که باعث آجیل شدن شما می شوند ، خلاص می شوید.تخته برش بر روی سینک آشپزخانه 0496410_ph122283_s5با ادب IKEA

اشتباه 10: شستن تخته برش با صابون ظرف

چرا کثیف است: در حالی که صابون ظرف و آب گرم ، مواد غذایی قابل مشاهده را از یک تخته برش جدا می کند ، برش در تخته های برش چوب و پلاستیک ذرات میکروسکوپی مواد غذایی را به دام می اندازد. این باکتری ها نژاد هستند که به هر غذایی که تهیه می کنید در آن تخته برش منتقل می شوند.
چطوری میشه اینو تعمیر کرد: آیا آن را در ماشین ظرفشویی قرار ندهید! تخته برش چوبی می تواند پیچ ​​و خم شود ، در حالی که یک تخته برش پلاستیکی می تواند در آب گرم و محیط بخار یک ماشین ظرفشویی ذوب شود. در عوض ، تخته های برش خود را در پراکسید هیدروژن یا محلول سفید کننده خیس کنید (2 قاشق غذاخوری از سفید کننده و 1 گالن آب) ، با آب بشویید و کاملاً خشک کنید. آن را درست کنید تا دفعه بعدی که از این نکته استفاده می کنید ، صفحه برش شما لغزنده نشود.
این تعویض آسان تمیز را به خاطر بسپارید ، و دفعه دیگر که هوشمندتر خواهید بود ، سخت تر نیست.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *