سیستمهای گرمایشی و سرمایشی مینی اسپلیت داکت بدون داکت

حمایت مالی توسط فوجیتسو

یک سیستم HVAC مینی اسپلیت بدون داکت باعث راحتی بیشتر در فضاهای مشکل دار می شود

اگر خانه شما با سیستم HVAC منطقه ای ساخته نشده است ، احتمالاً اتاق هایی دارید که در تابستان خیلی گرم است یا در زمستان سرد. سیستم خنک کننده مرکزی تک منطقه ای خود را برای خنک کردن طبقه بالا گرم کنید و هنگام ارسال قبض برقی خود را از طریق پشت بام ، طبقه پایین را به قفل گوشت تبدیل کنید. در زمستان ، شما احتمالاً مشکل مخالف دارید. ترموستات سطح اصلی را راحت نگه می دارد اما گرمای زیادی را در طبقه بالا می فرستد. مهم نیست که چگونه ترموستات را تنظیم کنید ، فرد ناراحت کننده خواهد بود.

جواب دادن به منطقه است اما مقاوم سازی مجدد سیستم هوای اجباری موجود خود برای فراهم آوردن کنترل دما براساس سطح کف ، هزینه ای برای ثروت دارد و نیاز به اصلاحات اساسی در کار دارد. این جایی است که یک سیستم مینی اسپلیت بدون انعطاف پذیری از فوجیتسو معنی دارد. سیستم های اسپلیت مینی اسپلیت به شما امکان می دهند دمای هر فرد را کنترل کنید. این بدان معنا نیست که مجبور نیستید فضاهای خنک کننده یا گرمایشی را که از آنها استفاده نمی کنید هدر دهید – مانند اتاق های مهمان ، اتاق های جایزه ، اتاق های آفتاب و زیرزمین. سیستم های HVAC با استفاده از خلوص بدون اتاق ، دیوارهای شما راحتی و آسایش اتاق را در تمام سال با قیمت مناسب تری فراهم می کنند. و سیستم های جدید Wi-Fi فوجیتسو به شما امکان می دهد آن را از هر کجا کنترل کنید.

کوچک تقسیم فوجیتسو Ductless

از لوله های نازک مس برای پمپ کردن مبرد از کمپرسور در فضای باز به طور مستقیم در یک واحد هواساز داخلی استفاده می شود ، جایی که هوا به طور کامل به فضای داخلی توزیع می شود. این امر نیاز به تبخیر کننده زیرزمین یا اتاق زیر شیروانی و مجرای سنگین و گران قیمت را از بین می برد. مینی اسپلیت ها قابل نصب هستند و معمولاً فقط به یک سوراخ 3 تا 4 اینچی از طریق یک دیوار یا سقف برای اتصال واحدهای داخلی و خارجی نیاز دارید.

واحدهای داخلی کوچکتر ، ساکت و بسیار کارآمدتر از واحدهای AC پنجره هستند. فوجیتسو به شما امکان می دهد تا هشت واحد داخلی را به یک واحد خارجی متصل کنید.

یک سیستم HVAC مینی اسپلیت بدون داکت بهترین انتخاب برای فضاهای تبدیل شده و اتاقهای اضافه است

فضاهای ناتمام و اتاق های اضافی تبدیل گرمایشی و سرمایشی چالش های بزرگ HVAC را نشان می دهد. حتی اگر سیستم HVAC موجود شما بتواند بار اضافی را تحمل کند ، شما هنوز هم به دنبال تغییرات عمده و هزینه های هنگفتی برای انتقال هوای گرم و خنک شده به فضاهای جدید هستید. برای خانه های جدیدتر با هوای اجباری ، به یک پلنوموم جدید ، کنترل کننده منطقه ، کنترل دمپر و کنترل موتور ، صندوق عقب تأمین و بازگشت و شاخه های فردی و مجاری برگشتی نیاز خواهید داشت.

اگر خانه شما دارای آب گرم یا بخار است ، ممکن است فقط با لوله کشی جدید و یک پمپ گردش خون مجزا از آن استفاده کنید. اما این هنوز شما را در آن فضاها بدون AC قرار می دهد.

یک سیستم کوچک اسپلیت بدون داکت تمام کار های مقاوم سازی را از بین می برد و تمام نیازهای گرمایشی و سرمایشی شما را پوشش می دهد. از میان واحدهای اتاق دیواری ، کف و یا سقفی نصب کنید. هر کدام در فضای جدید بهترین عملکرد را داشته باشد.

کوچک تقسیم فوجیتسو Ductless

مینی اسپلیت های داکت بدون انرژی نسبت به سیستم های مجاری و واحدهای پنجره دارای انرژی بیشتری هستند

  • مجاری هوا به دلیل نشت و از بین رفتن گرما ، تا حدود 30 درصد از راندمان انرژی را از دست می دهد. این بدان معنی است که سیستم های اسپلیت بدون داکت به دلیل اینکه از مجاری استفاده نمی کنند ، راندمان بیشتری را ارائه می دهند.
  • سیستم های HVAC کوچک اسپلیت داکت بدون کنترل دمای اتاق به اتاق راحتی بیشتری را ارائه می دهند. این کنترل فردی نقاط گرم و سرد اطراف خانه شما را از بین می برد.
  • واحدهای اتاق نسبت به واحدهای AC نسبت پنجره نسبتاً ساکت تر هستند. آنها علاوه بر طرفداران ساکت تر ، سر و صداهای دوچرخه سواری کمپرسور پر سر و صدا را از بین می برند.
  • واحدهای کوچک و کوچک اسپلیت داکت مانع مشاهده پنجره نمی شود. از میان واحدهای دارای دیوار ، کف و سقف انتخاب کنید – هر کدام از سبکها به بهترین وجه متناسب با چیدمان اتاق شما باشد.
  • واحدهای داخلی و خارجی دائمی هستند ، بنابراین آنها سالانه بهار و پاییز پنجره آئین نصب و حذف AC را از بین می برند.
  • برخی سیستم های اسپلیت ductless فوجیتسو تا 33 SEER (نسبت بهره وری انرژی فصل) ارائه می دهند. این 2.5 برابر بیشتر از واحد مرکزی AC 13 SEER و 2.34 برابر بیشتر از استانداردهای حداقل بهره وری دولت است.
  • سیستم های فعال Wi-Fi فوجیتسو به شما امکان می دهد دمای هر اتاق را از هر کجا کنترل کنید. می توانید درست از تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا تلفن همراه خود هر اتاق را خنک یا گرم کنید.
  • سیستم های HVAC کوچک اسپلیت داکت بدون شکاف برای مناطق جدید در زیرزمین ، مواد افزودنی اتاق ، ایوان های سه فصل و گاراژ عالی هستند.

کوچک تقسیم فوجیتسو Ductless

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت fujitsugeneral.com مراجعه کنید.

– ریک موسکوپلات ، سردبیر کمک کننده

این گفتگوی حامی مالی است که توسط من از طرف فوجیتسو نوشته شده است. نظرات و متن ها همه مال من هستند ، تصاویر از فوجیتسو مفتخر هستند.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *