دنده در فضای باز اضطراری که باید بسته بندی کنید

تجهیزات لازم برای پیاده روی

برای رفتن به جنگل برای پیاده روی یا مسافرت در اردو زدن ، می دانید که باید وسایل اولیه را وارد کنید – یک کیت کمکهای اولیه ، چیزی برای شروع آتش سوزی ، ضد آفتاب ، آب و غذا. اما اگر چیز کمی طولانی تر از آنچه پیش بینی شده بود یا اتفاق غیرمنتظره اتفاق می افتد ، بسته بندی کنید که در دسترس شما خواهد بود. در اینجا پنج مورد وجود دارد که همه باید در جعبه دنده در فضای باز خود قرار دهند.

در اینجا 16 هک کمپینگ وجود دارد که آرزو می کنید قبلاً آنها را بشناسید.

روشنایی

همیشه همراه با چراغ قوه یا چراغ قوه وقتی به جنگل بروید هوشمند است در صورت افزایش پیاده روی بیش از حد انتظار می رود و قبل از بازگشت به امنیت تاریکی می افتد. اگر با تلفن پیاده روی می کنید ، می توانید از چراغ قوه داخلی دستگاه نیز به عنوان منبع نور استفاده کنید.

به دنبال یک چراغ سبک باشید که راحت باشد. این چراغ جلو از Kailedi ضد آب است ، دارای پنج حالت و عمر باتری حداکثر 100000 ساعت است ، بنابراین هرگز در تاریکی باقی نمی مانند. این 15 ابزار شگفت انگیز کمپینگ را که در آمازون یافت شده است ، بررسی کنید.

اکنون یک چراغ پیشانی در آمازون بخرید.

سوت

سرویس جنگل ایالات متحده توصیه می کند که بدون نوعی وسیله سیگنالینگ وارد جنگل نشوید. آنها می گویند سوت یک انتخاب خوب است زیرا در صورت گم شدن یا جدا شدن از گروه خود ، نه تنها می توانید از آن به عنوان وسیله سیگنال استفاده کنید بلکه می توانید از آن برای ترساندن حیوانات نیز استفاده کنید. و کوچک است

این سوت را می توان در اطراف گردن پوشید یا به شلوار شما بست ، و 120 دسی بل است ، بنابراین شنیدن خیلی راحت تر از سوت های دیگر آسان تر است.

با این 11 نکته ایمنی در اردوگاه در جنگل ایمن باشید.

دستگاه بسته شدن زخم

علاوه بر داشتن کیت کمکهای اولیه به عنوان بخشی از تجهیزات دزدگیر در فضای باز ، حتماً دستگاه بسته شدن زخم مانند ZipStitch را در خود جای دهید. اگر دچار زخم یا بریدگی عمیق شدید ، ZipStitch به شما اجازه می دهد تا فقط در مدت چند ثانیه بدون درد و سوراخ روی پوست ، لک های جزئی را ببندید و تا هفت روز ادامه یابد.

کیت بقا طوفان خود را با این راهنما تهیه کنید.

اکنون در آمازون سوت بخرید.

کیسه ضد آب

وقتی لازم است لباس مرطوب را از لباسهای خشک یا الکترونیک جدا نگه دارید ، یک کیسه ضد آب در دسترس شما خواهد بود. این کیسه خشک ضد آب از جیب جلوی زیپ دار برای دسترسی آسان برخوردار است و شامل یک تلفن ضد آب است. یکی از خریداران گفت: “این بسته من را پر از دو بطری آب ، میان وعده ، دو تلفن همراه ، ژاکت ، حوله کوچک ، صندل و برخی موارد کوچک مانند بافت ، لوله ضد آفتاب و یک شارژر / بند نافذ قابل حمل می کند.” “آن را قایقرانی کرد و مثل یک قهرمان برگزار شد! در همه حال آب پاشیده شده بود و تقریباً در کل زمان در یک حوضچه آب در قایق نشست. همه چیز کاملاً خشک بود. به هیچ وجه آب داخل آن نیست! “تازه برای کمپینگ؟ این 15 نکته درخشان به کار خواهد آمد.

یک کیف ضد آب هم اکنون در آمازون بخرید

چادر بویوی یا چادر بویوی

وقتی سفر به جنگل بیش از آنچه انتظار می رود طول بکشد ، وسایل سبک وزن مانند یک کیسه بیسکویت یا چادر به دردتان خواهد خورد ، به خصوص اگر یک شب در جنگل گیر کنید.

“کیسه Bivy برای کیسه های bivouac کوتاه است.” این سرویس برای کوهنوردانی که می خواستند از نور اضطراری سبک وزن برای کیسه های خواب در طول صعودهای چند روزه ، به ویژه در دیواره های بزرگ محافظت کنند ، اختراع شده است. ” به عنوان یک کیسه خواب سبک فکر کنید.

وی افزود: “برای یک پوند اضافی ، یک پناهگاه چرمی مانند مانند ، دو ویژگی را در دسترس نیست که دارای سبزیجات سنتی است – یک منطقه بزرگ از فضای محافظ و یک محوطه کامل برای جلوگیری از آب و هوای بد و حشرات. این وسایل اضافی به رشد محبوبیت پناهگاه های بویوی ، به ویژه در کوهنوردان ماوراء بنفش ، کمک کرده است. ” وزن این حیوان خانگی تنها 4.1 اونس وزن دارد و در یک کیسه ضد آب قرار می گیرد ، بنابراین به راحتی می توانید آن را به جعبه دنده در فضای باز خود اضافه کنید.

اکنون یک آویز خریداری کنید.

در اینجا آنچه شما باید درباره روند کمپینگ ون بدانید ، اینجاست.

می توانید این 20 مورد وسایل کمپینگ نبوغ را در بندر باربری پیدا کنید.

اکنون ZipStitch را در آمازون بخرید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *