ترفند کود نمکی Epsom

کود نمکی epsom

کود نمکی epsom 2

نمک Epsom (سولفات منیزیم هیدراته هیدراته) به دلیل کاربردهای خانگی آن شناخته شده است ، اما این باغ ممکن است مکانی باشد که بیشترین درخشش را دارد. مانند کودهای خریداری شده در فروشگاه ، نمک Epsom حاوی منیزیم است که به جوانه زنی بذر ، تولید کلروفیل و جذب مواد مغذی حیاتی مانند ازت و فسفر کمک می کند.

بیشتر گیاهان با نسبت دو قاشق چایخوری به یک گالن آب در ماه بهتر رشد می کنند. همچنین می توانید نمک Epsom را با آب درون یک بطری رقیق کرده و به عنوان یک اسپری شاخ و برگ استفاده کنید. نادرست بودن گیاه باعث افزایش رشد آن می شود. این به خصوص در سبزیجات و گل سرخ موثر است. – تیلور پیترسون

10 نکته بسیار مفید در مورد باغبانی که همه مبتدیان باید بدانند
1 / 10

آبنما

کوچک را شروع کنید

این روش دیگری برای گفتن است که بیشتر از آنچه می توانید جویدید ، نیش نزنید. مقدار زمان و پولی را که می خواهید به پروژه اختصاص دهید در نظر بگیرید – نه فقط نصب آن بلکه حفظ آن نیز. اگر شروع به كوچك كنيد ، سرمايه گذاري كمتر و شانس موفقيت بيشتري وجود دارد ، زيرا از حفظ آن خسته نمي شويد. و شما همیشه می توانید باغ خود را با گذشت زمان گسترش دهید تا بدانید که عملی است. این ویترین کوچک می تواند بعد از ظهر نصب شود و در طول فصل رشد نیاز به نگهداری کمی دارد.
چند دستور گل برای مینی باغ ها را ببینید!گل ها

تصمیم بگیرید که چه نوع باغی را می خواهید

رشد شما را خوشحال می کند: برای پخت و پز ، گل های الهام بخش ، درختچه ها و درختان برای زیبایی در محوطه سازی طولانی مدت تولید کنید. انتخاب باشماست. سپس سبک را تعیین کنید. آیا این یک طراحی رسمی با اشکال هندسی ، یک باغ کلبه ای رنگارنگ یا یک باغ سایه ای پر گل و بوت است؟ این نکات مربوط به باغبانی به شما کمک می کند تا انتخاب گیاهان را محدودتر کنید.
اگر نگران بودجه هستید ، این 10 گیاه ارزان قیمت باغ شما را پاپ می کنند!ماریگلدز

به گیاهان بدون شکست تکیه کنید

جالب است که گیاهان غیر معمول را امتحان کنید ، اما هنگامی که تازه کار را شروع می کنید و به دنبال نکات عملی باغبانی برای تضمین موفقیت هستید ، با موارد آزمایش شده و واقعی پرشده از راهروهای مهد کودک همراه باشید. این سکه های سیاه و سفید و چشم سیاه (رودبکیا spp.) به یک دلیل رایج هستند: آنها مانند ناخن ها سخت هستند. آنها تمام رنگ های مورد نظر خود را به شما می دهند — بدون اینکه شما را پایین بیاورید. با بزرگتر شدن انگشت شست انگشتان دست ، همیشه می توانید فهرست گیاهان خود را گسترش دهید تا موارد غیرمعمول دیگری را نیز شامل شود.
با 11 گیاه قابل رشد برای باغ سایه بان آشنا شوید.آیفون

با برچسب های گیاهی مشورت کنید

هنگام خرید گیاهان ، برچسب های گیاهی بهترین دوست شما هستند. آنها می توانند به شما بگویند که آیا گیاه در منطقه شما سخت است ، چه شرایطی را ترجیح می دهد و چه اندازه بزرگ می شود. آن درخت کوچک عزیز به زودی می تواند رشد کند تا در روده های شما اختلال ایجاد کند ، اما نگاهی به برچسب گیاه اکنون می تواند مشکل بعدی را برای شما به وجود آورد. برخی از برچسب ها حتی دارای کدهای قابل اسکن هستند که اطلاعات بیشتر و نکات مربوط به باغبانی را در دستان شما قرار می دهند. همانطور که گفته می شود ، اطلاعات قدرت است – در این حالت ، قدرت جلوگیری از اشتباه کردن.
اگر تصمیم به کاشت درخت دارید ، از این اشتباهات رایج خودداری کنید.سدوم

شرایط را در نظر بگیرید

همه ما بی بدبختی های سایه بان دوست داشتنی را دیدیم که هنگام کاشت در کنار آن ، در آتش سوخته اند. اما مکنده های آفتاب و گرما مانند اینجریب Sedum می توانست آن شکست را به موفقیت ناپسند تبدیل کند. همه اینها هماهنگ بودن گیاه با شرایط است. در کنار نور آفتاب ، شما همچنین می خواهید نوع خاک (خاک رس سنگین در مقابل شن و ماسه سبک) و میزان رطوبت موجود را در نظر بگیرید (یک نقطه کم در نزدیکی رودخانه رودخانه رودخانه ای که مرطوب و یا یک وصله فوق العاده خشک در زیر تاجها است). نترسید ، گیاهانی وجود دارند که مناسب این شرایط خاص هستند.
این گیاهان به اندازه کافی سفت و سخت هستند که بین سنگ های پله رشد می کنند!چرخ دستی

خاک خود را بهبود بخشید

مهم نیست که چه نوع خاک دارید ، می توانید آن را بهبود بخشید. این یکی از مهمترین نکات باغبانی است که تا به حال یاد خواهید گرفت. خاک خوب پایه و اساس یک باغ خوب است. ساده ترین زمان برای بهبود خاک قبل از کاشت است. برای تقویت مواد مغذی و میکروب های مفید می توانید مقادیر عمده ای کمپوست (موجود در کیسه های مرکز باغ یا بارهای کامیون از بسیاری از شهرداری ها) را اضافه کنید. کمپوست به خاکهای رس سنگین کمک می کند تا بهتر تخلیه شود و خاکهای شنی سبک رطوبت بیشتری را حفظ کنند. این نرم کننده خاک کامل است! در مورد بهبود خاک خود بیشتر بدانید.گل کلم

سالانه و چند ساله را مخلوط کنید

سالانه گیاهانی هستند که به مدت طولانی شکوفا می شوند ، سپس می میرند. چندساله برای دوره های کوتاه تر شکوفا می شود اما اگر در آب و هوای مناسب کاشته شود سال به سال بر می گردد. با مخلوط کردن دو نوع گیاه در کنار هم ، از هر دو جهان بهترین استفاده را ببرید. به این ترتیب ، باغ شما فصلی طولانی تر دارد. وقتی این گلدان های چند ساله (Echinacea purpureaگل های عنکبوتی سالانه (وآرامش spp.) برای انتخاب اسلحه در آنجا خواهد بود.
با 10 گیاه ارزان قیمت همراه شوید تا باغ شما پاپ شود.مالچ

آغوش مالچ

مالچ فواید زیادی دارد ، و کمترین نکته این نیست که باغ را به هم وصل می کند. با رنگ و بافت یکنواخت ، آن روبان زیرین مالچ ، یک گل مصنوعی باغ را به هم می بخشد تا جلوه ای منسجم تر داشته باشد. علاوه بر این ، مالچ از علفهای هرز جلوگیری می کند ، رطوبت خاک را حفظ می کند و دمای خاک را تعدیل می کند. همچنین یک خاک لخت را از پخت و ترک خوردگی در آفتاب دور نگه می دارد و این امر مانع از جذب آب هنگام آبیاری می شود. در اینجا نکته دیگری برای باغبانی وجود دارد: در بیشتر مواقع از مالچ های ارگانیک استفاده کنید ، اما با سنگریزه یا سنگ های اطراف مکنده ها و کاکتوس ها بچسبید. در راهنمای مالچ ما بیشتر بدانید.گیاه

آب به طور موثری

گیاهان برای زنده ماندن به آب احتیاج دارند. اغلب ، این بدان معنی است که آب اضافی از شما. در حالی که یک آبیاری دستی در هنگام آبیاری گیاهان گلدان مفید است ، شیلنگ بسیار مفید است. برای بهترین نتیجه ، صبح آن را به آبپاش و آب قلاب کنید ، بنابراین تبخیر کمتر وجود دارد و بنابراین شاخ و برگ قبل از شب می تواند خشک شود و مستعد بیماری نباشد. برای راندمان نهایی ، از آب شستشو یا سیستم آبیاری قطره ای برای توزیع آب در پایه گیاهان استفاده کنید. با نحوه نصب سیستم آبیاری قطره ای آشنا شوید.بازار

در مورد پس انداز باهوش باشید

به این روش نگاه کنید: هرچه پول بیشتری صرفه جویی کنید ، گیاهان بیشتری نیز می توانید خریداری کنید. حالا این نوک باغبانی ماست! بجای پرداخت خرده فروشی کامل در هنگام باز کردن مهد کودک ها در بهار ، برای فروش اواسط تا اواخر فصل کمی خمیر را در انبار خود نگه دارید. ویژه های closeout یک ارزش عالی هستند. می توانید گل های سالانه را بارگیری کنید تا یک نمایش خیره کننده – البته موقت – در ارزان باشد. چند ساله حتی بهتر است. هنگامی که آنها را در زمین ریختید ، چندساله محو شده رشد ریشه های خود را ادامه می دهند و برای فصل رشد سال آینده قوی تر می شوند. در اینجا 10 روش برای پس انداز پول در باغ آورده شده است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *