به هر کارگاه نیاز به یک سیم باند قابل جمع شدن است

خانواده دستی

قدرت جهانی را به فروشگاه خود بیاورید

با وجود یک بند بند قابل جمع شدن در مغازه ، دیگر نیازی به جستجوی سیم ضمیمه ، لرزاندن سیم های دیگر روی زمین نیستید و دیگر به طور مداوم خم نمی شوید تا بتوانید هر آنچه را که می خواهید وصل کنید. اما از مدل های سیم بند بند 16 تا 18 دور خودداری کنید. آنها برای بسیاری از ابزارها جریان کافی ندارند. Husky 14-3 ، 50 فوت. مدل (70 دلار در خانه دپو) عالی کار می کند ، اما هر مدل 14-3 با امتیاز 13 آمپر خوب عمل می کند. اما همانطور که می دانید بیشتر هزینه می کنید …

بند ناف ReelWorks بهترین کابل قابل جمع شدن است که در آنجا وجود دارد. برای دیدن آن در آمازون اینجا را کلیک کنید.

بهترین راه برای استفاده از بند ناف گیرنده جمع شونده

یافتن بهترین مکان

در بیشتر مواقع ، قرار دادن یکی از این سیستم ها به طور مستقیم بالای میز کار شما بهترین مکان برای سوار کردن سیم بکسل است. اما ممکن است شما متفاوت باشید. شاید متوجه شوید که بهتر است آن را در محلی قرار دهید که سیم بتواند به خارج از آن برسد. در کارگاه گاراژ من به سیم کشی پلاستیکی قابل جمع شدن من نیاز دارم تا خلاء خود را هنگام تمیز کردن ماشین و همچنین به تمام ابزارهای میز کار خود نیرو دهم ، بنابراین من معدن خود را روی دیوار کنار درب گاراژ خود قرار دادم. من هنوز هم می توانم چند قدم دورتر در حالی که روی نیمکت خود ایستاده ام به آن برسم و ضمن اینکه بند ناف را از نیمه راه رانندگی خود می کشم.

ویژگی ها را در نظر بگیرید

بیشتر تارهای فرمت بصورت استاندارد با سنج انجام می شود. پایین تر از اندازه گیری (12 ، 14 ، 16) وظیفه سنگین تری دارند. اگر فکر می کنید بند ناف توسط کاستورها و تجهیزات سنگین اجرا می شود یا در خارج از آن استفاده می شود ، می خواهید به سراغ سنج پایین بروید. یکی دیگر از ویژگی ها ، تعداد شاخه های سیم است. اکثر آنها سه شاخه دارند که کامل است. اما دیگران با یک پلاگین واحد همراه هستند و ممکن است بهترین گزینه برای وضعیت شما نباشد ، بنابراین گزینه ها را در نظر بگیرید.

سایر ابزارهای کارآمد کارآمد مورد علاقه ما را اینجا مشاهده کنید:
1 / 10

باتری 12 ولت بی سیمخانواده دستی

اره منبت کاری اره مویی بی سیم: آیا 12 ولت کافی است؟

قفسه ابزار در کارگاه Family Handyman ، هر دو اره برقی 12 ولت و 18 ولت را در خود جای داده است. در کمال تعجب ، ما به طور کلی مدل های 12 ولت را ترجیح می دهیم. آنها سبکتر ، آسانتر و راحت تر برای برش چوب های سخت یا مواد ضخیم 1-1 / 2 اینچ هستند. این اره منبت کاری ارسالی Bosch 12V Max Barrel-Grip مورد علاقه فعلی ما است زیرا به خصوص کامپکت ، راحت و روان است.
آن را در آمازون دریافت کنید.
نجاری یک انفجار است ، اما می تواند برای مبتدیان نگران کننده باشد. بنابراین این 56 نکته درخشان درمورد چوب را برای مبتدیان بررسی کنید.بیت مته سریع سوئیچخانواده دستی

بیت های سریع سوئیچ

من هرگز متوجه نشدم که زمان تغییر مقادیر مته هدر رفته باشم تا اینکه بیت های ساق پا را کشف کردم. این که آیا من در حال حفاری 1/8-in هستم. خلبانان خلبان یا سرگرمی از 1/2-in. میله سوراخ ، ساقه بیت به همان اندازه است. بنابراین من فقط باید چاک را کمی باز کنم تا مقدار کمی عوض شود. اگر من از یک درایور ضربه استفاده می کنم ، مبادله سریعتر نیز انجام می شود! چندین شرکت مجموعه های hex shank را ارائه می دهند. mine مجموعه 18 قطعه میلواکی است. – آوریل ویلکرسون ، ویراستار کمک کننده برای خانواده دستی
آن را در آمازون دریافت کنید.قلاب انفجار دور شاه تخلیهخانواده دستی

انفجار قلاب دور

این Drain King Drain King از GT Water Products ابزار مورد استفاده من برای از بین بردن قلاب های سخت است. وقتی تخلیه در زیرزمین ها ، حمام ها یا آشپزخانه ها متوقف شود و صاحبان خانه نمی توانند جلوی بسته را بگیرند ، من این ابزار را به شیلنگ باغ وصل می کنم ، آن را درون زهکشی تغذیه می کنم و شیر آب را روشن می کنم.
در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است: مثانه متورم شده و خود را در لوله گوه می زند ، و شیر پراکندگی ثبت شده آن ، لوله را ارتعاش می کند در حالی که برای شلیک جت های آب ، می توانید آب گرفتگی را از بین ببرید ، بدون مواد شیمیایی ، ایمن را گرفت. – Jonh Wood ، Plumber for ProMech
در چندین اندازه ، در آمازون موجود است.هر تیغه خمیده ابزار آخرخانواده دستی

آخرین گلوب

به یاد داشته باشید اسباب بازی را که در سوراخ های مربع و میله های مثلثی در سوراخ های مثلثی قرار داشت ، میخ های مربع قرار دهید؟ ضربه زدن به چاقوها مستقیم است. سطل های ترکیب مشترک گرد هستند – یک کودک نوپا می تواند تشخیص دهد که ابزار بهتری برای پاک کردن گل وجود دارد. وارد حرکت سطل سطل شوید: تیغه خمیده آن به گونه ای است که با سطل مطابقت دارد ، بنابراین می توانید از آخرین کره خاکی استفاده کنید.
آن را در آمازون دریافت کنید.پست ماندگار آن را یادداشت می کندخانواده دستی

توجه می کند که طوفان را آب و هوا می کند

3M چگونه یادداشت های همه جا پسند را بهتر کرده است؟ با ساختن آنها چسبنده تر و سفت تر ، بنابراین هر کس می تواند یادداشت بر روی هر چیزی در همه نوع آب و هوا. نکات شدید بعد از آن به مواد خشن می چسبد و اگر در معرض رطوبت قرار نگیرند جوهر خونریزی نمی شود.
آن را در آمازون دریافت کنید.
وقتی باد شروع به باد می کند ، از خانواده خود محافظت کنید ، آبها بالا می روند و خانه شما با راهنمای بقای طوفان ما تاریک می شود.دوربین امنیتی کوناخانواده دستی

چراغ ، دوربین ، Catch’em

تیFunalight دوربین Kuna Maximus او می درخشد ، دوربین را می چرخاند و در حالی که دور هستید ، به شما آرامش می بخشد. با تشخیص حرکت ، چراغ روشن می شود و دوربین داخلی ضبط را شروع می کند. یک بلندگو دو طرفه وجود دارد که می توانید از طریق آن صحبت کنید یا از آن برای صدای زنگ استفاده کنید. از طریق برنامه متصل شده در تلفن هوشمند خود ، همیشه می توانید به آنچه در جریان است در حالی که دور هستید ، نگاهی بیندازید – برای بررسی آخرین تحویل آمازون یا اطلاع از اینکه اواخر نوجوانتان در خانه به چه دلیل دیر شده است. – آرون مسی ، DIYer در mrfixitdiy.com
آن را در آمازون دریافت کنید.
کونا همچنین نسخه ای از احتیاط بیشتری را در قالب یک محافظ فضای باز ایجاد می کند. این ویدئو واضح است و هنگامی که سنسور حرکت خاموش است ، یک اعلان به تلفن شما (در صورت تمایل) ارسال می کند.
در آمازون ناسزا بگیرید.اندازه گیری آسان نوار خواندنخانواده دستی

نوار خواندن آسان

از آنجا که دستانم را روی نوار FastCap ProCarpenter گرفتم ، من از استفاده از هرگونه اندازه گیری نوار دیگر خودداری کردم. من عاشق این هستم که کسرها را به سمت 1/16 در سمت راست نشان می دهد. طرف راست در دو طرف نوار ، به این معنی که می توانم نوار را از سمت چپ یا راست بکشم و لازم نیست که اعداد را به سمت پایین بخوانم. این یک پد نوشتاری قابل پاک کردن ، یک تیزکن مداد داخلی و یک تیغه سفید دارد که من آن را زرد ترجیح می دهم. – Tamar Hannah ، نجار از 3x3custom.com
آن را در آمازون دریافت کنید.چاقوی چند منظوره

چاقوی چند منظوره

Fiskars دارای یک چاقوی جدید عالی است که برای حلق آویز جلوی خشک طراحی شده است. چاقوی نرم افزاری Pro Drywaller وظیفه مضاعف را به عنوان یک چاقوی ابزار قابل جمع شدن و شیار به سبک تابلو سوئیچ انجام می دهد. این برای رزمندگان آخر هفته کمی ارزنده است ، اما اگر کارهای سخت افزاری زیادی انجام دهید ، ارزش پول نیز خواهد داشت.
آن را در آمازون دریافت کنید.ورق های شن و ماسه فوق العاده انعطاف پذیر 3 مترخانواده دستی

کاغذ دیواری تاشو ، رول ، قابل شکل

فقدیمی کردن یک قطعه کاغذ سنباده معمولاً به معنای کوتاه کردن طول عمر آن است. با این ورق های شن کش 3M فوق العاده انعطاف پذیر چنین نیست. آنها بسیار سخت هستند و کمی کشش دارند ، بنابراین آنها به آسانی به اندازه همتایان خود در کاغذ نمی آیند. فقط کافی است یک ورق را در اطراف یک بلوک ، رولپلاک یا مشخصات دیگر ببندید تا با نیازهای شما مطابقت داشته باشد ، سپس به شهر بروید. ورق ها برای شن و ماسه مرطوب عالی هستند. اگر ورق شما گرفتگی دارد ، کافی است آن را بشویید یا آنرا خرد کنید تا گرد و غبار آزاد شود.
آن را در آمازون دریافت کنید.قلم مو و رولر را می پوشانیدرنگ پانچو

پوشش و برس غلتکی صرفه جویی در وقت

با یک رنگ Poncho ، برس شما می تواند بدون تمیز کردن بین جلسات نقاشی ، تازه و قابل استفاده مجدد باشد. من می دانم زیرا اخیراً یکی از آن ها را با همان قلم مو و رنگ به مدت سه هفته مستقیم در خانه ام استفاده کرده ام که اصلاً خشک نمی شود.
آن را در آمازون دریافت کنید.
بهترین رازهای نقاشان حرفه ای را حفظ کنید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *