همه چیز شما باید در مورد روشنایی خانه هوشمند بدانید

چراغ های هوشمند توپی در حال تغییر رنگآمازون

Skinny on Smart Lights

سچراغ mart به شما امکان می دهد تا یک لامپ را از راه دور از طریق یک برنامه روی تلفن خود ، از طریق بلندگو هوشمند و یا حتی با صحبت کردن با آنها ، کنترل کنید. هنگامی که چراغ ها خاموش و روشن می شوند ، می توانید برنامه ریزی کنید ، رنگ لامپ را تغییر داده و همچنین موارد خلاقانه خود را بیابید (بعداً درباره این مورد). در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام انتخاب کدامیک از چراغ های هوشمند برای شما در نظر بگیرید. می توانید یک چراغ هوشمند به هر لامپ و لامپ اضافه کنید. واقعاً به آسانی با تغییر یک لامپ لامپ آسان است: قدیمی را باز کنید. پیچ جدید. به علاوه ، این 15 اسباب بازی با تکنولوژی عالی را که خانه شما را به یک خانه هوشمند تبدیل می کند ، بررسی کنید.

هاب در مقابل هابلس

برخی از چراغ های هوشمند نیاز به یک توپی دارند، دستگاهی است که به روتر شما وصل می شود. توپی مانند نمایش داده شده ، لامپ های دیگر را به هم متصل می کند و به شما امکان می دهد از طریق تلفن همراه و / یا بلندگوی هوشمند با آنها تعامل برقرار کنید.

بنابراین ، چگونه می دانید کدام چراغ ها با هاب ها سازگار است؟ هنگام خرید چراغ ، به جستجوی کلمات “Zigbee” و “Z-Wave” باشید. اینها اسامی پروتکل ها یا زبانی هستند که دستگاه های هوشمند برای برقراری ارتباط از آنها استفاده می کنند. رهبران بازار هاب سامسونگ SmartThings ، Wink و Amazon Echo هستند. قیمت ها از 50 تا 200 دلار است. پروتکل های Z-Wave و Zigbee هر دو قادر به ایجاد شبکه های مش هستند (که به سیگنال ها اجازه می دهد از دستگاه به دستگاه دیگر ، با دامنه گسترده) هپ شوند و می توانند در یک بازه قابل توجهی طولانی تر از Wi-Fi کار کنند.

لامپ های Hubless به سخت افزار یا دستگاه اضافی احتیاج ندارند. آنها ارزان تر از لامپ با توپی هستند. این لامپ ها از طریق Wi-Fi یا Bluetooth شما متصل می شوند. لامپ های Wi-Fi قابل اطمینان تر هستند و نیازی نیست که کاربر در محدوده بلوتوث (تقریباً 30 فوت) باشد تا بتواند نور را کنترل کند. چراغ های هوشمند Wi-Fi به سخت افزار اضافی احتیاج ندارند. آنها از روتر موجود شما برای اتصال به اینترنت استفاده می کنند. اگر علاقه دارید انگشت خود را به بازار چراغ هوشمند فرو کنید ، یک زن و شوهر از لامپ های Wi-Fi ممکن است بهترین راه برای رفتن باشد.

سفید در مقابل تغییر رنگ

ممکن است برخی از افراد فقط از امکان کم نور یا خاموش یا روشن کردن تلفن از تلفن خود راضی باشند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است اطلاعات بیشتری بخواهند. چراغهای در حال تغییر رنگ می توانند مانند لامپهای معمولی استفاده شوند – برای تنظیم خلق و خوی در هنگام صرف یک شام عاشقانه یا حتی به عنوان یک سیستم اطلاع رسانی (به تصویر زیر مراجعه کنید). بعلاوه ، این 100 محصول فناوری خانگی است که همه ما طی سال جاری پا به میدان رفتیم.

چراغ های هوشمند را دقیق تر کنید

  • آیا می خواهید بدانید که آیا امروز به چتر احتیاج دارید؟ به چراغ هوشمند واقع در درب جلو بگویید تا در صورت پیش بینی باران ، در زمان مشخصی آبی روشن شود.
  • آیا بعضی اوقات ایمیلهای مهمی را از دست می دهید؟ در صورت دریافت ایمیل از رئیس خود ، یک چراغ هوشمند در میز کار خود قرار دهید تا چشمک بزند.
  • آیا می خواهید چرا که چراغ شما هنگام ورود به خانه به طور خودکار روشن شود؟ آنها را تنظیم کنید تا وقتی برای اولین بار به Wi-Fi خانگی خود وصل می شوید ، روشن شوند.
  • آیا می خواهید با کمی روشنایی خلقی وارد تیم شوید؟ به چراغ های خود بگویید که با شروع یک بازی جدید ، رنگ تیم ورزشی مورد علاقه شما تغییر کند.
  • آیا می خواهید بدانید چه زمانی قیمت یکی از سهام شما بالا می رود؟ هنگام درآمدزایی ، چراغ های خود را سبز کنید.
  • آیا می خواهید اولین کسی باشید که از شیوع زامبی اطلاع دارید؟ هنگامی که CDC هشدار در مورد یک ویروس کشنده می فرستد ، نور خود را تنظیم کنید تا چشمک بزند.

همه این موارد و موارد دیگر با جفت کردن چراغهای هوشمند تغییر رنگی با یک سرویس شخص ثالث رایگان به نام IFTTT (ifttt.com) امکان پذیر است. آسمان محدودیتی است برای آنچه که می توانید چراغ های هوشمند خود را برای شما انجام دهند. تنها چیزی که شما نیاز دارید کمی تخیل است.

چراغ های هوشمند مورد علاقه ما

HUBLESS:

چراغهای هوشمند Wi-Fi Kasa منجر شدآمازون

A. White: لامپ لامپ LED Wi-Fi هوشمند Kasa ، 20 دلار

چند لامپ لامپ LED هوشمندآمازون

B. Multicolor: LIFX Multicolor Smart Wi-Fi LED Lightbulb ، 50 دلار

مورد نیاز:

چراغ روشنایی هوشمند منجر شدآمازون

C. White: LED Lightbulb Sengled هوشمند ، 40 دلار برای 4 (توپی شامل نمی شود)

کیت استارت روشن کننده فیلیپس رنگ هوشمندآمازون

D. Multicolor: Philips Hue Starter Kit، 100 دلار (شامل توپی و دو لامپ)

آیا به دنبال بهترین و مفیدترین فناوری خانه برای پر کردن لیست خواسته های خود یا یافتن ایده های هدیه فنی برای دیگران هستید؟ این 36 محصول خانگی هوشمند دقیقاً همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *