نکات مربوط به سازمان کشو سخت افزار متخصص

خانواده دستی

کشو سخت افزاری Find-Everything

هیچ چیز این شانس را ندارد که به طور تصادفی در فروشگاه برووس جمع شود – نه در جیب پیش بند ، در قفسه های کابینت ، حتی در یک کشو. واقعاً مکانی برای همه چیز وجود دارد ، همه چیز در جای خود قرار می گیرد و هیچ منطقه قابل استفاده خالی نمی ماند. حتی تنها یکی از کشو های سخت افزاری وی یک نمونه عالی است.

فنون سازماندهی سخت افزار:

 • در این کشو ، پارتیشن های متحرک با نوارهایی از هوای فوم که در قسمت جلویی و عقب محکم است ، در محل نگهداری می شوند.
 • جعبه های 44 به علاوه بر روی لبه ها قرار دارند و برچسب ها را بالا می برند ، تا بتوانند به راحتی چنگ بزنند.
 • بروس می گوید: “من برچسب ها را روی رایانه کلید می زنم و آنها را بر روی برچسب های چسبنده چاپ می کنم.”
 • خرید صندوق در فروشگاه های صنایع دستی ، کاردستی ، اداری یا دلاری.

با این حال ، اگر می خواهید تعداد زیادی جعبه اندازه خاص داشته باشید ، althor.com را بررسی کنید. این برای موش های فروشگاهی بسیار سازمان یافته است. حداقل سفارش 100 دلار است! اما شما می توانید تن از جعبه های با کیفیت بالا برای پول دریافت کنید. یا این سازمان دهنده سخت افزار را بررسی کنید که می توانید با کمتر از 35 دلار در آمازون دریافت کنید! به این فکر نکنید که هرگز نیازی به تعجب ندارید که 1-in را پیدا کنید. پیچ drywall یا 3/8 اینچ. واشر!

در اینجا یک راه حل جدی ذخیره سازی صرفه جویی در فضای کار برای کارگاه شما ارائه شده است.

این راه حل های دیگر برای ذخیره کارگاه ارزان را که می توانید DIY مطالعه کنید:
1 / 22

ایستگاه ابزار هواییخانواده دستی

ایستگاه ابزار هوایی

یک سطل 2-1 / 2 گالنی تمام آنچه شما نیاز دارید برای هوشمندانه نگه داشتن وسایل هوا و شیلنگ های موجود در دیواره درست توسط کمپرسور هوا است. یک پیچ 3/4-در پیچ کنید. قفسه تخته سه لا را درون سطل برای ایجاد دو قسمت ذخیره سازی ، سپس سطل را با چند پیچ ​​و واشر بچسبانید. سطل را با ناخن ، ناخن ، فشار سنج تایر و سایر لوازم جانبی بچسبانید و شیلنگ اطراف آن را سیم پیچ کنید. این یکی از ایده های مورد علاقه ما برای ذخیره سازی هوشمندانه است.
به علاوه: چگونه یک کمپرسور هوا کوچک پیدا کنید که مناسب شما باشد.مهر و موم شده و ذخیره شدهخانواده دستی

مهر و موم شده و ذخیره شده

در اینجا نکاتی برای ذخیره سازی فروشگاه وجود دارد تا بتوانید لوله های کامپوزیتی کاملاً بسته شده و در کارگاه خود را به خوبی مهر و موم کنید. یک قطعه نوار مجرای را روی لوله باز تا کنید تا آن را مهر و موم کند و چند اینچ نوار اضافی باقی بماند. یک ناخن را از طریق نوار بکشید و لوله را بر روی گیره آویزان کنید.
آیا می دانید توصیه می شود که توالت خود را به زمین ببندید؟ دریابید که چرا اینجاضسبنسرس رشتهخانواده دستی

ضسبنسرس رشته

در اینجا روش عالی برای استفاده مجدد از ظروف خالی CD / DVD آورده شده است. سوراخی را در قسمت بالا سوراخ کنید تا رشته از آن عبور کند ، سپس درب آن را زیر یک قفسه بچسبانید و روی ظرف بسته بندی شده رشته بکشید. پایین بکشید و از طول دلخواه بکشید و هرگز نگران نباشید که توپ رشته شما به زمین بپیچد و دم خود را از پشت آن بکشید!Hangout متهخانواده دستی

Hangout مته


آن قلاب های بزرگ که اغلب برای آویزان کردن دوچرخه ها نیز استفاده می شوند ، چوب لباسی مته ای نرم و صاف را ایجاد می کنند. آنها را در هر مرکز خانه برای یک زن و شوهر از دو دلار دریافت کنید. آن را از یک سطح بالا بکشید و این حوض مته را با تخته سه لا بسازید. امروز این ایده ذخیره سازی فروشگاه بسیار ساده را امتحان کنید.قفسه حوله کاغذی C-Clamp

قفسه حوله کاغذی C-Clamp

آیا تاکنون چنین ایده های هوشمندانه ای برای ذخیره سازی دیده اید؟ یک توزیع کننده حوله کاغذی فوری DIY را با دو بست C در فروشگاه خود بسازید. عرض یک رول را در یک مکان مناسب ببندید و رول را نگه دارید و برای نگه داشتن آن در دستگیره ها فشار دهید. گیره های C به نظر می رسد ، نصب کنید و در آشپزخانه نصب کنید ، و سپس درباره سخت افزار طراح شیک خود به بازدید کنندگان توجه کنید.سطل سخت افزاری مافین قلع

سطل سخت افزاری مافین قلع

سطح کار با ناخن های متفرقه ، پیچ ، سخت افزار ، هر چه؟ آن را تمیز کنید و هنوز آن چیزها را در نوک انگشتان نگه دارید.
یک قلاب مافین را زیر یک قفسه با تک 1/4 در وصل کنید. x 1-1 / 2-in. پیچ ماشین صاف قلع قلع از زیر سطوح کار بیرون می آید تا هر doodad کوچکی را که مرتباً از آن استفاده می کنید ، سازماندهی و خدمت کنید. و تمام آن چیزهای کوچک را بدون استفاده از یک اینچ مربع مربع از فضای کاری ذخیره می کنید. برای بدست آوردن بهترین نتیجه هنگام نصب سطل های کلوچه خود:

 • از قلع مافین ساخته شده از فلز سنج سنگین استفاده کنید.
 • 1/4-In را مته و ضد آب کنید. سوراخ در قسمت بالای قفسه ، بنابراین قسمت بالای پیچ با قفسه روان می شود.
 • 1/4-داخل قرار دهید. واشر گلگیر بالای و زیر لبه قلع مافین.
 • دو عدد مهره را در زیر یکدیگر محکم کنید تا نخ ها شل نشوند.

سایر موارد غیر معمول این موارد را برای موارد خانگی معمولی بررسی کنید.درهای مفتولی در یک رول

درهای مفتولی در یک رول

با این پروژه DIY نرم و صاف ، ذخیره سازی ابزار دستی را در یک کابینت ابزار حداکثر کنید. نکته اصلی این پروژه یک مجموعه سخت افزاری درب کشویی با گذشت 4 فوت است (حدود 15 دلار در مرکز خانه). شما 1/4 اینچ سوار می شوید. ماسوره را بر روی آن قرار دهید ، مطمئن شوید که به اندازه کافی اتاق (2 اینچ) را برای آویز کردن وسایل روی ماسوره فراهم کرده است و هنوز هم اجازه می دهد تا در جلوی آن جلوی آن بچرخد.
ترفند درج قرار دادن 1/2-in است. همانطور که نشان داده شده است فاصله تخته سه لا در سخت افزار غلتکی. می توانید از براکت کف که همراه با سخت افزار کشویی است برای حفظ همان 2 این استفاده کنید. ترخیص در پایین کابینت. برای دستگیره درها ، به راحتی یک زن و شوهر 1-1 / 4-in حفاری کنید. سوراخ در گیره با یک تکه لکه دار. اکنون در میخ ها ببندید و وسایل خود را آویزان کنید.
یک راه حل دیگر برای ذخیره سازی فروشگاه pegboard را اینجا پیدا کنید.Rotator-Bit Organizer

Rotator-Bit Organizer

این برگزار کننده ذخیره سازی بیتی چرخشی فقط می تواند الهام بخش تجسس استفاده از ابزار چرخشی در فروشگاه شما باشد. قطعه ای از اصطکاک 3/4-in. کف پلاستیکی در یک ظرف غذایی پلاستیکی با ضربه محکم و ناگهانی. سپس سوراخ هایی را در کف پلاستیکی با یک جاروبرقی نگه دارید تا بیت های خرد شده را نگه دارید و با یک چاقوی ابزار برای ایجاد دیسک های برش ، برش هایی را خرد کنید. با استفاده از یک تکه لکه در سرعت بالا ، سوکت های مته را برای بیت های بزرگتر و ظروف به شکل لوله مته کنید.
به علاوه: این 14 روش برای استفاده از ابزار دوار خود را که باعث وزوز مردم خواهد شد ، بررسی کنید.سطل قابل تنظیم

سطل قابل تنظیم


سازمان سخت افزار را در مغازه خود بزنید. این قفسه های سطل را با پارتیشن های جداشدنی بسازید تا به اندازه سخت افزاری که در آن ذخیره شده است ، متناسب باشد. برای یک قفسه ، شما نیاز دارید:

 • یکی 3/8-این. x 24 در. x 7-1 / 8-in. قطعه تخته سه لا برای طرفین
 • یکی 3/8-این. x 24 در. x 4-3 / 4-in. قطعه تخته سه لا برای کف
 • دو عدد 1/2-این. x 4-1 / 2-in. x 4-in. تخته سه لا برای انتهای
 • پنج 1/8-این. x 4-1 / 2-in. x 4-3 / 8-in. پارتیشن های تخته سخت

روی یک اره میز ، شکافهای عمیق 3/16 در هر 4 اینچ را داخل 24 ساعت داخل برش دهید. x 7-1 / 8-in. تخته سه لا شکافها را به اندازه کافی گسترده کنید تا پارتیشن ضخیم 1/8 اینچ به راحتی یکدست شود. اکنون قطعه قطعه قطعه شده را درون نوارهای 4-1 / 2 اینچ و 2-1 / 2 اینچ از عرض دید. از 1 در استفاده کنید. نوارها و چسب (پیش بند برای آویز) برای جمع کردن طرفین و انتهای زاویه دار ، سپس ناخن و چسب روی زمین. پارتیشن های زاویه دار را درون شکافها ریخته ، قفسه را به یک دیواره سوار کنید و بروید و مرتب سازی و سازماندهی سخت افزارهای پراکنده خود را دنبال کنید. در اینجا یکی دیگر از راهکارهای صرفه جویی در صرفه جویی در فضا به طور جدی ساده برای کارگاه شما آمده است.چکش های سریع بکشید

چکش های سریع بکشید

این احتمالاً یکی از ارزان ترین راه حل های ذخیره سازی است که می توانید پیدا کنید! در اینجا یک قفسه DIY فوری برای ذخیره چکش در فروشگاه شما قرار دارد. رانندگی 2 اینچی. پیچ های دیواری را درون یک تخته پیچ کرده و آن را به دیوار فروشگاه وصل کنید. چکش ها را روی پیچ ها بچسبانید تا به نظر برسد که آنها آماده بیرون کشیدن ناخن هستند. پنجره V چنگال چکش محکم با نخ های پیچ در هم می چسبد تا چکش از بین نرود و زاویه دسته را به راحتی در اختیار شما قرار دهد.پارتیشن کشو قابل تنظیم

پارتیشن کشو قابل تنظیم

می توانید ترتیب کار را در کشوهای کارگاه کثیف با 1/4-in بازیابی کنید. پارتیشن های تخته سه لا و نوار اسفنجی چسبنده weatherstrip (که در مراکز خانگی فروخته می شود). این تقسیم کننده های کشوی هوشمند ، ابزار ، نوار و ریسمان شما را سازماندهی می کنند و می توانید به راحتی آنها را در کنار هم قرار دهید تا وسایل بزرگتر را در خود جای دهید. برای قوی ترین حالت ، از سلول بسته شده “spongy” استفاده کنید.
همانطور که نشان داده شده است ، پارچه های بافته شده را روی طرفین کشوها بمالید ، سپس پارتیشن ها را به اندازه کافی کوتاه برش دهید تا در هر دو انتها محکم در لاستیک جمع شوند. یک قانون خوب این است که پارتیشن ها 1/4 اینچ طولانی تر از اندازه گیری داخلی بین weatherstripping باشند.
برای نصب یک پارتیشن ، آن را با زاویه ای به قسمت های جلو و عقب نگه دارید ، سپس آن را به حالت خود بچرخانید.سطل آشغال

سطل آشغال

در اینجا چند روش هوشمندانه برای استفاده از قطعات روده باقی مانده وجود دارد. سطلهای کوچک با ضایعات ضایعات قراضه ، کلاه های انتهایی و قطعات گوشه ای بسازید. سطل ها را روی یک دیواره یا لبه میز کار بچسبانید تا قطعات و ابزارها را در خود نگه دارید یا به عنوان یک گرد و غبار سرو کنید. یا بخش های زیرپایی را روی صفحه ببندید و آن را بر روی دیوار سوار کنید تا رولپلاک های چوبی ، میله بار و سایر وسایل بلند و نازک را ذخیره کنید.
نه استفاده دیگر از روده هایی که در پشت بام نیستند را بررسی کنید.تخته سه لا بسیار خشک و خشکخانواده دستی

تخته سه لا بسیار خشک و خشک


برای جلوگیری از تخته سه لا و سایر محصولات ورق از یک کف گاراژ مرطوب ، این محلول ذخیره چوب DIY را امتحان کنید: مقداری تخته سه لایه به اندازه 2 تخته سه لا را برش دهید و آنها را به هم وصل کنید تا بلوک های T شکل بگیرد. اگر برف ، برافروختگی و باران از روی لاستیک های اتومبیل سوار شود و کف آن خیس شود ، چوب ایمن و خشک است. به علاوه: تخته سه لا مناسب برای شغل شما چیست؟ اینجا را پیدا کنیدسخت افزار سازمان یافته

سخت افزار سازمان یافته

در این کشو ، پارتیشن های متحرک با نوارهایی از هوای فوم که در قسمت جلویی و عقب محکم است ، در محل نگهداری می شوند. جعبه های 44 به علاوه بر روی لبه ها قرار دارند و برچسب ها را بالا می برند ، تا بتوانند به راحتی چنگ بزنند. برچسب ها روی رایانه تایپ می شوند و روی برگه های برچسب چسبنده چاپ می شوند. به این فکر نکنید که هرگز نیازی به تعجب ندارید که 1-in را پیدا کنید. پیچ drywall یا 3/8 اینچ. واشر! خرید صندوق در فروشگاه های صنایع دستی ، کاردستی ، دفتر یا دلار یا بصورت آنلاین.اره تیغه Roost

اره تیغه Roost

در اینجا یک نگهدارنده دو منظوره DIY برای نگهداری و تمیز کردن میز اره و تیغه های اره مدور در فروشگاه شما وجود دارد. این دستگاه دارای یک رولپلاک شکاف دار برای نگه داشتن تیغه های ذخیره شده در فاصله از هم است تا دندان تیز بماند.
با استفاده از هندزفری ، بریدگی هایی را که در 3/8 اینچ قرار گرفته اند ، برش می دهید. فواصل نیمی از راه 5/8 در. رولپلاک رولپلاک را در سوراخ حفر شده در یک 16 12 12 اینچ چسب بزنید. قطعه 3/4-این. تخته سه لا دو طرف و لبه زیرین تخته سه لا را با 2 اینچ قاب کنید. نوارهای تخته سه لا و یک قطعه رو به پایین اضافه کنید تا یک حوضچه در پایین ایجاد شود.
هنگامی که تیغه نیاز به تمیز کردن دارد ، سایر تیغه ها را برداشته و قفسه را با استفاده از لاستیک بکشید. سپس تیغه جمع شده را بر روی رولپلاک سوار کنید ، یک طرف را با تمیز کننده اجاق گاز اسپری کنید ، و آن را روی آن بچسبانید و طرف دیگر را اسپری کنید. هرگونه قطره چربی در حوضه می رود و طرفین بیش از حد اضافی را به حداقل می رسانند. بگذارید پاک کننده به مدت یک ساعت کار کند ، سپس از یک پد اسکراب آشپزخانه مرطوب استفاده کنید تا آشغال حل شده و خاک اره خاکستر را از تیغ پاک کنید. سپس فویل را دور ریخته و تیغه های خود را ذخیره کنید. این ایده ذخیره سازی تیغه نبوغ را از یکی از خوانندگان ما بررسی کنید.جیب های ذخیره سازی برای چیزهای لاغر

جیب های ذخیره سازی برای چیزهای لاغر

قطعات کوتاه 1-1 / 2- ، 2- یا 3-این را ببینید. لوله کشی لوله پی وی سی با زاویه های 45 درجه در یک انتها. آنها را به یک تخته بچسبانید تا برس های رنگ ، مدادها ، همزن ها و هر چیز دیگری را در فروشگاه خود ببندید. آنها را با حفاری 1/4 اینچ سوار کنید. سوراخ در انتهای زاویه دار ، و سپس 1-5 / 8-In را رانندگی کنید. پیچ های دیواره خشک را از طریق سوراخ داخل تخته پیچ کنید.نوار و شیشه آویز

نوار و شیشه آویز

یک نوار از استیل و آلومینیوم به ضخامت 1/8 اینچ که به فاصله ای با ضخامت 3/4 اینچ به یک دیوار چسبانده شده ، یک نگهدارنده عالی را برای اقدامات نوار ، عینک ایمنی و سایر مواردی که به راحتی در قلاب آویزان نمی شود ، ایجاد می کند.
بیاموزید که چگونه عینک ایمنی خود را به عینک دید در شب تبدیل کنید.قفسه های ماسورهخانواده دستی

قفسه های ماسوره


در اینجا روشی نرم و صاف برای ذخیره کل خوشه ای از ابزارها بر روی گیره با تنها دو میخ وجود دارد. برخی از مینی قفسه های گسترده 2-1 / 2 را برش دهید. سوراخ ها یا شکاف های مته برای بیت های روتر ، پیچ گوشتی ، اسکنه و پرونده ها. سپس یک زن و شوهر از 1/8-In حفاری کنید. سوراخ در لبه ها برای 1/8-این. گیره های قطر با یک جارو و انبردست ، میخ ها را تا حدود 85 درجه خم کرده و آنها را درون سوراخ ها بکشید. مطمئن شوید که گیره ها به سختی در چوب قرار می گیرند تا قفسه ها از بین نروند.
این محل ذخیره سازی ماسوره ساده را در کارگاه یا گاراژ خود بسازید.میز سبد اره

میز سبد اره

در اینجا راه حل هوشمندانه ای برای نگهداری همه میزهای اره شما وجود دارد – میله های فشار ، حصار میت ، پره های اضافی ، آچارها – در دسترس آسان و عاری از خاک اره. یک سبد ذخیره پلاستیکی را در زیر یک طرف میز اره با چهار قطعه سیم فشرده و وینیل با روکش وصل کنید. طرح اره میز متفاوت است ، اما بیشتر آنها سوراخ هایی در لبه های بال دارند و شما ممکن است مثل گذشته ، چند زاویه پیچ را در زیر جدول شل کنید تا سیم را پیچانده و پیچ ها را برای نگه داشتن آن بچسبانید. برای بهترین انبار ، یک قفسه تخته سه لا یا دو تخته سه لا را اضافه کنید ، با یک تکه بزرگ حفر کنید تا گرد و غبار جمع نشود. قفسه ها را با 3/4 اینچ بچسبانید. پیچ های پلاستیکی از طریق پلاستیک به تخته سه لا.Tabletop Chisel Storageخانواده دستی

Tabletop Chisel Storage

در اینجا ایده ذخیره سازی اسکنه سفره ای دلپذیر وجود دارد که می توان آن را از تخته های قراضه ساخت. آن را برای دسترسی آسان زاویه ، دستگیره ها را به سمت شما قرار می دهد.
با یک تخته 4 اینچی شروع کنید. با استفاده از اره میز خود ، شکاف های متوقف شده را برش دهید تا با عرض و عمق هر اسکناس (به علاوه مقداری اتاق مچاله) مطابقت داشته باشد. برای ایجاد جیب ، بر روی تخته دیگری پیچ یا چسب بزنید ، سپس لبه پایین تخته مضاعف را از طریق یک میز اره با مجموعه تیغه در 15 درجه اجرا کنید. اکنون سه پای مثلثی را با گوشه های پایین 75 درجه برش داده و آنها را به صفحه جیب چسب بزنید. در صورت تمایل ، چند سوراخ را از طریق تخته ها برای قلاب های گیره ماساژ دهید تا نگهدارنده آن را بر روی دیوار آسان نگه دارید.قفسه ذخیره سازی Flip-Throughخانواده دستی

قفسه ذخیره سازی Flip-Through

مگر اینکه در یک گالری هنری زندگی کنید ، فضای دیوار همیشه در حق بیمه است. این قفسه ذخیره سازی شبیه به کتاب را بسازید و فضای دیوار خود را به صورت تصاعدی گسترش دهید. چنگ زدن به ابزاری به آسانی به عنوان تلنگر از طریق یک مجله است.
دو عدد موازی 2×4 را بر روی دیوار قرار دهید که از فاصله 24 در داخل آن قرار دارند. برگ ها را از 3/4 در داخل برش دهید. تخته سه لا و آنها را از 2x4s با 3 در آویزان کنید. لولا درب لولاها را با 3/4 اینچ کنید. تخته سه لا به طوری که صفحات بدون اتصال می توانند محوری باشند. برگها را حداقل 4 در داخل آن سوار کنید تا اتاق به عقب برگردد. اجازه دهید تصورات شما برای نگه داشتن ابزارهای مختلف ابزارهای نگهدارنده وحشی خود را اجرا کند.
برای شما طرفداران گیره ، یک ساندویچ قاب 1×3 بین دو تخته ماسوره. اکنون مجموعه قلاب و نگهدارنده شما با این سیستم ذخیره ابزار کار خواهد کرد. این راه حل های ذخیره سازی ساده دیگر را برای فضاهای کوچک بررسی کنید.قفسه PVC لوله گیره

قفسه PVC لوله گیره

آیا بستن لوله های شما در هنگام نیاز به آنها صحیح نیست؟ دیگر هرگز ، به لطف این قفسه انبارداری اسنپ ، داخلی که از لوله PVC ساخته شده است. برای لوله آهن قطر 1/2 اینچ ، از 3/4-In استفاده کنید. PVC و برای لوله های قطر 3/4 اینچ از 1 اینچ استفاده کنید. PVC
برای ساخت قفسه ، 2-برش بزنید. طول پی وی سی و با اره برقی یا باند ، آنها را به طول حدود 3/16 اینچ بکشید. از خط وسط قطر عبور دهید. این عمل گرفتن را برای محکم نگه داشتن لوله آهنی سنگین ایجاد می کند. در هر قطعه PVC ، دو سوراخ را سوراخ کرده و به آن بزنید ، سپس فضای آنها را بپیچید و آنها را در امتداد یک جفت تخته 2 اینچی ببندید. صفحه بالایی را به دیوار فروشگاه خود بچسبانید و یک گیره لوله را در هر دو طرف ببندید تا صفحه پایین را برای پیچاندن به دیوار قرار دهید. به علاوه: 28 ترفند بستن مخفی از نجاران.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *