راهنمای باغ پری: همه چیزهایی که برای شروع کار باید بدانید

باغهای پری تخیل را آتش می زنند و به شما این امکان را می دهند تا یک سرزمین فانتزی را در هر کجا ، حتی بر روی سفره خانه ایجاد کنید. و باغ های پری فرصتی مناسب برای دادن طعم باغبانی به بچه ها به روشی سرگرم کننده و بازیگوش است.

این مجموعه از باغ های پری را بررسی کنید تا تخیل و خلاقیت خود را آغاز کند.

ایده های باغ پری

یک باغ پری کوچک است ، اما چقدر کوچک برای شما مناسب است. بعضی از باغ های پری در فنجان های چای کاشته می شوند! برخی دیگر املاک و مستغلات کمی بیشتر به دست می آورند. مثلاً ، در یک درخت مدفون یا چوب کوتاه ، چرخ دستی ، پرنده پرنده یا بشکه بشکه ویسکی. هرچه باغ پری بزرگتر باشد ، گزینه های بیشتری در رابطه با ترکیب تپه ها ، دره ها ، ویژگی های آب و تنظیمات متعدد وجود دارد. در حالی که یک باغ پری کوچک ممکن است به یک خانه کوچک هابیت محدود شود ، یک خانه بزرگتر می تواند شامل یک محله کل باشد. باغهای پری کوچک حداقل دو مزیت دارند: آنها ارزان قیمت هستند که بتوانند در آن جمع شوند و به اندازه کافی قابل حمل باشند تا در صورت دلخواه در خانه به عنوان ممهورهای داخل خانه قرار بگیرند.

بهترین گیاهان برای یک باغ پری چیست؟

واقعاً بهترین گیاهان برای یک باغ پری هر نوع گیاهانی هستند که شبیه نسخه های مینیاتوری گیاهان با اندازه کامل هستند. بونسای طبیعی است و شما می توانید به جای اینکه در طول چند سال یکی از آنها را خراش ایجاد کنید ، ارزان تر آنها را در فروشگاه های بزرگ خریداری کنید. گزینه های دیگر عبارتند از: کالیبرهوا ، سدوم ، ageratum ، gomphrena ، خزه ایرلندی یا اسکاتلندی ، لوبلیای آبی ، آلیسوم شیرین ، مخروط های کوتوله و میزبان سدوم های کوچکتر مانند آنجلینا. به دنبال گیاهان کوچکی باشید که اشکال گیاهان منظره را تقلید می کنند: یک درختچه گرد ، یک درخت راست. حتی می توانید از درختان برگریز که برگهای آنها را ریخته است ، از شاخه های لخت استفاده کنید.

چگونه می توانید یک باغ پری را آب کنید؟

پس از کاشت باغ پری ، گیاهان آب را عمیق تر کنید و از تخلیه آب اضافی اطمینان حاصل کنید. پس از آن ، احتمالاً مجبور خواهید بود که هر روز دیگر آب بخورید ، به شرط آنکه باغ مینیاتور شما در تابش آفتاب نباشد. در این حالت ، آب روزانه لازم خواهد بود. به دلیل کوچک بودن آنها ، باغ های پری به سرعت خشک می شوند ، بنابراین در استفاده از مخلوط گلدان های بدون آب که حاوی کود آهسته و کریستال های نگهدارنده آب است ، استفاده کنید تا نگهداری کمتری شود. باغ را جایی که سایه بعد از ظهر می شود نگه دارید.

کیت باغ پری چیست؟

اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، کیت باغ پری گزینه خوبی است. می تواند ساده ، ارزان و مناسب کودک باشد ، مثل این خانه باغ پری ، یا عجیب تر مانند این دهکده باغ پری.

پس از ایجاد سازه ها ، می توانید گیاهان و مسیرهای کوچک ، نهرها ، وصله حصار ، اربور و البته یک پری غریب یا دو را اضافه کنید. باغ پری به جریان اصلی رفته است ، بنابراین می توانید کیت و لوازم جانبی را در آمازون ، ای بی و اتی و همچنین فروشگاه های صنایع دستی ، فروشگاه های بزرگ و فروشگاه های تخفیف پیدا کنید. البته نیمی از سرگرم کننده ساختن چیزهای خود را با وسایل ریزگرد (مثل یک خانه پرنده تبدیل به یک خانه پری) می کند. و غالباً این موارد را می توانید در گاراژ ، شلوارک شانس و انتها ، لوازم کاردستی و یا در فروشگاهی پرشرف و یا فروش شایعه‌ای پیدا کنید.

کمک بگیر

برای ایده های بیشتر در مورد شروع یک باغ پری ، به مراکز باغ مستقل ، کلوپ های باغ و نمایش های نمایشگاه دولتی مراجعه کنید. همچنین می توانید از انجمن باغ مینیاتور اطلاعات بیشتری کسب کنید.

در اینجا 10 مورد از لوازم جانبی باغ مورد علاقه ما را ارائه می دهیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *